Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ!!!


ntina21

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ..ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΧΕΔΟΝ ΕΠΑΦΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΕΙΧΕ ΛΙΓΑ ΡΟΖ ΥΓΡΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ..? ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΕΡΙΟΔΟ... ΕΤΕ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!!! ??? ΥΠΑΡΧΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΑΥΤΟ? ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΝΕ ΠΟΛΥ ΞΕΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΩ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΑΣ... ΕΙΣΤΕ ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΑΤΕ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ !!!:) ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν κανω λαθος τα υγρα αυτα ενδεχεται να εμφανιστουν καποιες ημερες μετα τη συλληψη..Αλλα παλι δεν ειμαι σιγουρη..Γενικα αφου η επαφη ηταν ελευθερη ..υπαρχει πιθανοτητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι. Εγώ δεν θυμάμαι να είχα δει, είδα μόνο κάποια μέρα που έκανα σεξ ενώ είχα ήδη καθυστέρηση και ήμουν έγκυος! Θα δείξει σε περίπου ένα μήνα! Υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΠΩΣ ΤΡΑΥΛΑΤΙΣΤΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ; ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ. ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΡΟΖ Ή ΤΟ ΚΑΦΕ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ. ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω συμφωνω θα ζοριστηκε λιγο παραπανω κατα την επαφη! τοσο συντομα δε φαινεται οι περισσοτερες μετα το μηνα το καταλαβαινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:

ΜΗΠΩΣ ΤΡΑΥΛΑΤΙΣΤΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ; ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ. ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΡΟΖ Ή ΤΟ ΚΑΦΕ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ. ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

θα συμφωνησω με την φλωριανα - το ποιο πιθανο ειναι να τραυματιστηκε - και το πολυ πολυ δεν κανει καλο - ασε που αδυνατιζει και το σπερμα - πες της να κανει λιγο κρατει για μερικες μερες.

και φυσικα αν ηρθει και μπεμπε θα ακομα ακομα πιο σουπερ.

ολες οι ευχες μου μαζι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πω εγω απο προσωπικη μου εμπειρια τι συνεβη.εγω 4 μερες μετα την επαφη ειχα διαφανα υγρα με λιγο αιμαι,και μετα απο 20 μερες εμαθα πως ειμαι εγκυος!!!ευχομαι καλα αποτελεσμαα στην φιλη σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...