Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο αντρουλης μου,δεν δειχνει να θελει μωρακι...


Αργυρω 27

Recommended Posts

gastroula έγραψε:

- ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!! ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ? ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΜΕΤΑΞΥ ΣΟΒΑΡΟΥ ΚΙ ΑΣΤΕΙΟΥ! ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ! ΧΕΧΕ ;)

μαλλον εγινε ακριβως αυτο που ειπε!!!αφου εσυ περιμενες να θελησει εκεινος:P

καλα ε???δεν με βλεπω να αντεχω για πολυ καιρο,Σαββατο φευγουμε διακοπες και τοτε θα δειξει:unsure: μαλλον....

μηπως να τον βιασω//????χαχαχαχχααχ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

καλα ε???δεν με βλεπω να αντεχω για πολυ καιρο,Σαββατο φευγουμε διακοπες και τοτε θα δειξει:unsure: μαλλον....

μηπως να τον βιασω//????χαχαχαχχααχ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ;;ΚΑΙ ΑΜΑ ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΡΕ ΤΑ ΗΝΙΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΑΒΗΧΤΕΙ..ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ;;ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑΣΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ..ΤΙ ΛΕΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή έγραψε:

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ;;ΚΑΙ ΑΜΑ ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΡΕ ΤΑ ΗΝΙΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΑΒΗΧΤΕΙ..ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ;;ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑΣΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ..ΤΙ ΛΕΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Ρε Ανθουλα αν το κανω αυτο τοτε το κανω με το ζοριB) δεν θελω ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΕΠΙΜΑΧΗ ΣΤΙΓΜΗ..ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή έγραψε:

ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΕΠΙΜΑΧΗ ΣΤΙΓΜΗ..ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!

Λες Ανθουλα μου??????:laugh: σωστα...δεν το σκεφτηκα αυτο.

κοιταξε ο αντρας μου πραγματικα σε ολους τους τομεις θελει λιγο σπρωξιμο,οχι πως δεν μπορει να κανει πραγματα καινουρια αλλα φοβαται πως δεν θα τα καταφερει.αρα πολυ πιθανο και σαυτο το κομματι της ζωης μας να φοβαται και να νιωθει αδυναμος.πριν ενα χρονο μου ειχε αναφερει πως δεν θεωρει τον εαυτο του ικανο να μεγαλωσει ενα παιδι γιατι ειχε και καποια σκαμπανεβασματα με τη δουλεια του.τωρα τον πηρανε στο δημοσιο ;) αρα πανε και οι φοβοι-δικαιολογιες..

νασαι καλα βρε ανθουλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΙΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΗΝΔΙΝΟ ΝΑ ΜΗΝΕΙΣ ΕΓΚΙΟΣ ΣΕ ΕΞΟΜΗΤΡΙΟ.ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ..........ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ,ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αργυρούλα μου, σαν να ακούω εμένα...:P Δυστυχώς οι άντρες έχουν μια χρονοκαθυστέρηση σε αυτά τα θέματα. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να τους υπενθυμίζουμε αυτό που θέλουμε και να περιμένουμε. Εφόσον συμφώνησε στις διακοπές να το βάλετε μπρος κάνε λίγες μέρες υπομονή, να δεις τι θα γίνει. Αν δεν γίνει κάτι κάνε μια καλή κουβέντα μαζί του να ξεκαθαρίσετε την κατάσταση. Εμένα ο καλός μου μετά από κουβέντα συμφώνησε τον Ιανουάριο να το ξεκινήσουμε! Πριν από αυτό όμως κοίταγε καρότσια κλπ μωρουδιακά αλλά έλεγε όχι στο να κάνουμε παιδί!! Θέλουν τον χρόνο τους να το εμπεδώσουν βλέπεις!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου εμεις οι γυναικες το θεμα του παιδιου το σκεφτομαστε με βαση το συναισθημα,το ενστικτο...ενω οι αντρες με βαση τη λογικη..πχ ειμαστε ετοιμοι ψυχολογικα???οικονομικα???πως θα τα βγαλουμε περα????κλπ..

μη σκας,καποια στιγμη θα το θελησει κι εκεινος και το πιο σωστο ειναι να τον περιμενεις με υπομονη,αφου κανεις μια ωραια κουβεντουλα μαζι του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

κοριτσακι μου εμεις οι γυναικες το θεμα του παιδιου το σκεφτομαστε με βαση το συναισθημα,το ενστικτο...ενω οι αντρες με βαση τη λογικη..πχ ειμαστε ετοιμοι ψυχολογικα???οικονομικα???πως θα τα βγαλουμε περα????κλπ..

μη σκας,καποια στιγμη θα το θελησει κι εκεινος και το πιο σωστο ειναι να τον περιμενεις με υπομονη,αφου κανεις μια ωραια κουβεντουλα μαζι του..

καλα τα λες αλλα δεν εχω και πολυ υπομονη σαν ανθρωπος...ασε που θελω να γινω μανουλα τοοοοοσσο πολυυυυυυυυ...παντως ακομη δεν λεω τιποτα μεχρι να παμε διακοπες και να τραβηχτει ξανα..χαχαχαχ

μετα θα τραβιεμαι κι εγω :woohoo: :angry:

κοντος ψαλμος αληλουια,τι να πω?ξινο μου το βγαζει...αντι να το χαρουμε ,να κανουμε και λιγο ελευθερα να το ευχαριστηθουμε εμεις πανω απο ολα και αν ερθει οποτε ερθει Καλως να ρθει!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

alkost έγραψε:

καλα τα λες αλλα δεν εχω και πολυ υπομονη σαν ανθρωπος...ασε που θελω να γινω μανουλα τοοοοοσσο πολυυυυυυυυ...παντως ακομη δεν λεω τιποτα μεχρι να παμε διακοπες και να τραβηχτει ξανα..χαχαχαχ

μετα θα τραβιεμαι κι εγω :woohoo: :angry:

κοντος ψαλμος αληλουια,τι να πω?ξινο μου το βγαζει...αντι να το χαρουμε ,να κανουμε και λιγο ελευθερα να το ευχαριστηθουμε εμεις πανω απο ολα και αν ερθει οποτε ερθει Καλως να ρθει!!!!!!!!!![/quote:3pm7kmj7]

αχ βρε Αργυρω...σαν να περιγραφεις αυτα που ζουσα εγω και σκεφτομουνα. Φοβερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...