Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγορες ONLINE


Recommended Posts

Κοριτσια, εχει καμια αγορασει πραγματακια για το μωρο απο το internet? Αν ναι απο που? Γιατι ψαχνω και εχω πελαγωσει!!!!

Σας ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου.

Εμείς πήραμε το σετ peg perego καροτσι-πορτ μπεμπέ-κάθισμα αυτοκινήτου από το www.bimbomarket.it δεν είχαμε πρόβλημα ούτε με τη μεταφορά & τα υπόλοιπα πραγματάκια που πήραμε.. Τα προιόντα της pegego ήταν στη δική τους κούτα άθικτα ..

Σου προτείνω να μπείς να δεις ,αλλά μήπως τώρα από Τετάρτη που μπαίνουν οι εκπτώσεις μπορεί να τα βρείς στις ίδιες τιμές περίπου..(δεν ξέρω αν βάζουν εκπτώσεις στα bebe είδη).

Καλή επιτυχία & καλές αγορές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς έχουμε αγοράσει απο το bimbomarket και ήταν όλα οκ.Πήραμε ένα σύστημα ενδοεπικοινωνίας τής chicco me 109e και κάτι άλλα και δώσαμε και 30e για τα μεταφορικά.Το ίδιο το είχε στα μαγαζιά 280!!Επίσης ενα άλλο site είναι το www.ebaby.gr,δεν έχω παραγγείλει απο κει αλλά και εκεί οι τιμές είναι πολύ καλές.Το καλύτερο είναι πρίν παραγγείλεις να δεις πρωτα στα μαγαζιά αυτό που σε ενδιαφέρει και στο χρώμα που σ'αρέσει ώστε να συγκρίνεις και τις τιμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια αυτο που με προβληματιζει ειναι τα κιλα .... που σου λεει ποσο ζυγιζει αυτο που αγοραζεις για να δεις το τελικο ποσο ....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά το υπολογίζεις λίγο στο μυαλό σου. Τα 2 κιλά είναι μια μικρή κούτα. Μετά σκέψου ότι το ποσό δεν ανεβαίνει ελάχιστα σε κάθε κιλό. Μπορείς επίσης να τους ρωτήσεις πόσο θα σου κοστίσει όταν κάνεις τη παραγγελία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε mina μου, καλα πραγματακια στο αγγλικο σαιτ αλλα πανακριβα.... τα μεταφορικα ποσο ειναι για ζωνη 2 που ειναι η ελλαδα??? Απο τα ελληνικα σαιτ εισαι ευχαριστημενη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tjetje έγραψε:

Αχ βρε mina μου, καλα πραγματακια στο αγγλικο σαιτ αλλα πανακριβα.... τα μεταφορικα ποσο ειναι για ζωνη 2 που ειναι η ελλαδα??? Απο τα ελληνικα σαιτ εισαι ευχαριστημενη?

Για τα μεταφορικά αναφέρομαι για τα ελληνικά σαιτ κυρίως. Το mybabycenter που αγοράζω έχει προιόντα άπο το εξωτερικο και δεν πληρώνεις μεταφορικά όταν κάνεις αγορές πάνω από 50€!! Γενικά ναι είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tjetje έγραψε:

mariada, apo to olivers emeines ikanopoihmenh???? stelnei megala demata, px kareklaki gia autokinhto??

ναι εμεινα ευχαριστημενη καρεκλακια για αυτοκινητο και βεβαια στελνει εγω πηρα απο εκει καλαθουνα με την βαση της διαχωριστικο κουνιας υγραντηρα και κατι αλλο που ξεχναω μου τα εστειλαν σε μια μεγαλη κουτα και πληρωσα 40 τα μεταφορικα η καλαθουνα ηταν η των 45 λιρων και πηγε μαζι με την βαση της 48 λιρες και ηταν τελεια γιατι μετα απο ενα ατυχημα με το σιδερο που εκαψε το γυρω γυρω η μανα μου της καλαθουνας αναγκαστικα να παρω αλλη απο εδω την πληρωσα 150 ευρω χωρις σταντ ηταν πιο μικρη και χειροτερη ποιοτητα το καλαθι της, ενω απο το ολιβερς ηταν και μεγαλη που εδω δεν βγαζουν τοσες και καλο καλαθι ποιοτικα εδω μας κλεβουν, καροτσι και καρεκλακι δεν πηρα απο το ολιβερ γιατι ηθελα pegperego που δεν εχει. οσο για τα εξοδα αποστολης σου λενε ποσα ειναι και αν συμφωνεις μπορεις να συνεχισεις την παραγγελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα σε όλους/όλες και καλό σαββατοκύριακο,

Αγόρασα τις προάλλες ρούχα για την 11μηνη κόρη μου από ένα κατάστημα στο περιστέρι για είδη bebe και προίκα μωρού. Οι τιμές τους είναι πάρα πολύ καλές, όπως και η ποιότητά τους. Πιστεύω ότι είναι συμφέρουσα επιλογή για κάθε μητέρα, ειδικά αυτόν τον καιρό που υπάρχει 50% έκπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...