Μετάβαση σε περιεχόμενο

8a skasv apo tin agwnia!please help....


Recommended Posts

gai εγώ θα πρότεινα να πας να κάνεις μια β-χοριακή, να μην έχεις αγωνία. Πάντως και μια φίλη μου έκανε το πρώτο τεστ και βγήκε αρνητικό και μετά από 2 μέρες έκανε δεύτεο και βγήκε θετικό...Η β-χοριακή θα σου δώσει μια σαφή απάντηση τουλάχιστον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Έκανε το clearblue την πρώτη μέρα καθυστέρησης...καμιά φορά η ορμόνη δεν είναι αυξημένη αρκετά για να βγάλει θετικό αποτέλεσμα το τεστ, γι αυτό σου λέμε όλες να κανεις αιματολογική εξέταση...σε ποια μέρα καθυστερησης είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ,ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAA... TO PREDICTOR TO EXW DEI MPROSTA STA MATIA MOU NA BGAINEI THETIKO KAI TO IDIO APOGEMA H XORIAKH ARNHTIKH KAI NA ERXETAI PERIODOS.

MALISTA H SYGKEKRIMENH FILENADA MOY POY TO EKANE STHN PRWTH THS EGKYMOSYNH THS BGHKE ARNHTIKO ENW HTAN EGKYOS...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia o kiklos mou tous 2 proigoumenous mines itan 25 meres pote den exei perasei tis 28..me bash tis 25 meres exo mia bdomada kathisterisi .me basi tis 28 einai guro stis 4

makari bre koritsia na ekane lathos to katarameno ...alla nomizo me toses meres kathisterisi tha edeixne

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μιλησα με το γιατρο μου και μουπε να κανω τεστ αλλα λεω να περιμενω λιγο ακομα......οποτε δεν εχω νεα! αλλα ειναι επιλογη μου.......ελπιζω παντως για τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou!!!!!

kat arxin kalo einai na kaneis xoriaki gia na eisai sigouri.ta test ourwn sixna kanoun lathos...den isxiei panta me to stithos..ego eimai 9 evdomadwn diafora entoni kai priximo sto stithos eida tis teleutaies 2 evdomades...oute emetous exo..oute tipota apo ola auta pou legontai..to priximo tous stithous einai apo tis ormones kai akoma mporei na einai se polu xamila epipeda..opote trexa gia xoriaki!!!!!!kai ola tha pane kala!!!!sou euxomai na exeis moraki kai na mas peis suntoma ta euxarista!!!!!!filakia!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eimai eguos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!den to pisteuw panagia mou...makria po to predictor koritsia makria!i xoriaki gia mia ora metrisis edeixne 1500 monades ayrio tha mou pei to teliko apotelesma..den to pisteyw re koritsia sas euxaristo polu oles kai na xserete oti mia proseyxoula panta boithaei!euxomai sintoma me ena sporaki stin koilitsa sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έχω ταλαιπωρηθεί αρκετά.. 2 εγκυμοσύνες αποτυχημένες.. εξετάσεις, αγωνίες..στεναχώριες κλπ κλπ κλπ.

Αλλά ξεχνάμε το παρελθόν και κοιτάμε το μέλλον! Σωστά;; ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gai έγραψε:

se euxaristo crazy mou ki esu an prospatheis sou eyxomai ta kalitera!

kai sintoma bebaia giati o antroulis mou i ego talaiporithikame ligaki

Συγχαρητηριαααααααα κοπελα μου να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη σου ευχομαι με ενα γερο και δυνατο μωρο!!!!!!!

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου ακριβως ετσι ημουν και εγω...κανονικους ( μπορει και πιο εντονους ) πονους περιοδου 2-3 μερες πριν την ημερομηνια αναμονης, πρησμενο στηθος που την ημερα που θα ερχονταν η περιοδος το πρωι ξεπρηστηκε...και νααααααααααα κλαμα η κυρια που νομιζα οτι τον ειχα χασει και παλι τον μηνα..τελικα μεχρι το βραδυ της ιδιας μερας το στηθος ειχε ξαναπρηστει αλλα οχι τραγικα ( τοτε ελεγα μπορει να ναι και η ιδεα μου απ την λαχταρα μου )...το πρωι της επομενης : τεστ θετικοοο !!

ειδες τελικα, οταν ειναι να ρθει ερχεται με η χωρις συμπτωματα !!

συγχαρητηρια και να απολαυσεις αυτους τους 9 μηνες χωρις προβληματα !

980Lp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gai μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Εύχομαι να απολαύσεις αυτό το 9μηνο ταξίδι προς τη μητρότητα με χαρούμενα συναισθήματα και ευχάριστα συμπτώματα!

Με το καλό να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο παιδάκι!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά-πολλά συγχαρητήρια, Gai μου, να προσέχεις την κοιλίτσα σου! Είδες που το άτιμο το ΤΕΣΤ έκανε λάθος τελικά??? Καλή συνέχεια καλή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια gai!!!!!!!!!:lol: να εχεις μια καλη εγκμοσυνη!!!

δεινεις σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν ελπιδα!!!!!

αντε ολες σιγα σιγα φουσκομενες. μακαρι οι γιατροι να μην προλαβαινουν τις γενες το 2010!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GAI MOY ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΓΕΜΑΤΟΥΣ ΑΠΟ ΕΝΤΟΝΑ-ΟΜΟΡΦΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...