Μετάβαση σε περιεχόμενο

8a skasv apo tin agwnia!please help....


Recommended Posts

koritsia kalimera!gia na min sas kourazo akouste to problima mou:exo kiklo apo 25 eos 28 hmeron..i teleytaia periodos itan 31 tou proigoumenou mina kai i proteleytaia 7 tou idiou mina...tora einai profanes oti exo kathisterisi eimai stin 31h mera...ta xo paixsei xeretai o antroulis mou o kakomoiros...omos o logos pou den kano to test einai oti to stithos mou xsepristike...kai ayto einai simadi oti tha mou erthei i katarameni....iparxei kamoia kopela i opoia eixe prismeno stithos prin tin kathisterisi kai xsepristike ti mera tis periodou?exo to test edo kai den thelo na to anoixso min apogoiteyto....to proi eixa ponous periodou alla to mono pou eida itan ena aspro pixto igro...ayta..simptomata den exo katholou...ouf koritsia please help!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλημερα gai!!!

ούτε εγω είχα κανενα συμπτωμα περα απο το πρησμενο στηθος , το οποίο και δεν ξεπρηστηκε ποτε!!

κανε το τεστακι αλλά να ξερεις .. και αρνητικό να βγει δε σημαινει τιποτα γιατι δεν εχεις πολλές μερες καθυστερηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ..

9 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ..

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ..Κ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!Κ ΑΝ ΒΓΕΙ Κ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΔΕ ΤΡΕΧΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ,ΧΑΛΑΡΩΣΕ Κ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ?ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...

ΦΙΛΑΚΙΑ

Α!!Κ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ,Ε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax eyxaristo bre koritsia!to mono pou me problimatizei einai oti to stithos xsefouskose...ponaei men alla poli ligo...na to kano simera i ayrio?

etsi opos ponaei otan erxetai i katarameni...tis proigoumenes meres den mporousa na anapneyso apo ton pono...ti na po..ouf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRA AGAPH MOY KANTO!!? τι περιμενεις??? εμενα εδειξε 4 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο!! δεν ειναι υποχερωτικο να εχεις συμπτωματα, καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος..καποιες κοπελες δεν εχουν κανενα συμπτωμα..αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...καντο!! σε περιμενω να μου πεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΚΟΛΛΑΣ ΣΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ? ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑ

ΚΑΝΕ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα κουκλες! ειμαι νεα στο χωρο αυτο και στο φορουμ. σχετικα με το ερωτημα της φιλης μας, εχω να της πω πως και εγω εχω καθυστερτηση καπου 5 μερες τωρα αλλα δεν παω να καβω το τεστ για να μην απογοητευθω. καλυτερα να περιμενω, και αν ειναι να μου ερθει περιοδος θα μου ερθει, αν ειναι να ειμαι εγκυος, δεν αλλαζει κατι τι σημερα να το μαθω τι αυριο..... παντως να ξερεις πως ειναι καλοκαιρακι και τα μπανια και ο καιρος επιρρεαζουν την περιοδο... καλη επιτυχια και στις 2 μας!!! εγω προσπαθω πανω απο χρονο, εχω παει σε 2 γιατρους, εχω κανει και σαλπιγγογραφεια και περιμενω........:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σοφακι αντε και εσυ τουλαχιστον να σου φυγει και το αγχος γιατι δεν κανει να αγχωνεσαι αν εχεις σπορακι...χιχιχιχι...με το καλοοοοοοοοοοοοοοο να σας ερθει κοριτσακια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenitsa ki ego mia apo ta idia exo allaxsei 3 giatrous ekana prin 2 mines sapligografia kai prospatho perimou 1 xrono kai 8 mines...asta sinithos bre koritsia ekana ta test poli noris kai apogoiteuomoun tora exo kathisterisi kai de lew na to kano exo kai go tis ipopsies mou gia ta mpanakia sti thalassa an kai pote den eixa kathisterisi prin...makari na pane ola kala kai gia tis duo mas elenitsa!(exo anoixsei to peritiligma tou test kai to ebala pali mes tin ntoulapa)ouf panagia mou!

auto to stithos na min xseprizotan kai eixa dosei teleutaia prothemia mexri simera,tora logo tou stithous tha perimeno kai ayrio proi proi tha exetai nea mou!filakia kai sas eyxaristo oles gia ti simparastasi!a! sas anapsa kai keraki ston panormiti!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κορίτσια είμαι και γω καινούργια στο forum!!!!Θα ήθελα να ρωτήσω το εξείς: εχω καθυστέρηση 2 ημερών η κοιλιά μοθ τύμπανο όπως όταν περιμένω περίοδο το στήθος μου καθόλου πρισμένο το μόνο που παρατήρησα είναι οτι φαίνονται πολύ οι φλέβες μου τι λέτε?:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CALISTA...Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΙΣ ΦΛΕΒΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ......

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ???????

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makri bre lete na mas thimithike kai mas o pelargos makari calista mou sou to eyxomai!to stithos stis perissoteres ginaikes den prizetai meta ton 1,5 mina pernei mpros to xsero apo 2 kopels sigoura!ante na doume ki emeis mia aspri mera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως εγω δεν το κανω γιατι ειναι καλυτερα να ελπιζω παρα να απογοητευθω αν δεν ειμαι.....ολες στη θεση μου θαχατε κανει το τεστ ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑΑ ΣΕ ΚΑΤΑΚΑΒΑΙΝΩ.........

Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΕΒΑΖΑ.....

ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Κ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ.ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ,ΑΛΛΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gai πραγματικά εύχομαι και ελπίζω να είμαι έγκυος...αλλά! το τεστ δεν το αγοράζω ακόμα....κιαν το πάρω τελικά μάλλον στην ντουλάπα μου θα μείνει!!!! εξάλλου από πόσες μέρες και μετά μπορεί να σου πει αν είσαι ή όχι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gai σ'ευχαριστω!με 2 μέρες καθυστέρηση δεν τολμώ να κάνω το τέστ θα περιμένω μέχρι την πεμπτη και ότι νεότερο εχω θα σας ενημερώσω!!!!!!φιλιά σε όλες:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gai ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 19 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 11 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.13 ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΡΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΕΙΧΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ!Ε ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΞΕΠΡΗΣΤΗΚΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΕΧΩ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΚΥΚΛΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΤΙΜΗ ΧΘΕΣ.ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ..ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!

elenitsaa,calista ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ.ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα,εγω θα σου ελεγα να μην βασιζεσαι στα συμπτωματα γιατι εγω δεν ειχα καθολου πρισμενο στηθος στην αρχη της εγκυμοσυνης,τωρα εχει πριστει!!γι αυτο κανε ενα τεστακι, με 3 μερες καθυστεριση θα σου δειξει σιγουρα το τεστ!!να παρεις το self clear ειναι το πιο αξιοπιστο!!!

σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εγω θα ελεγα να πας για χωριακη ..

Εγω νομιζα οτι θα αδιαθετησω γιατι ειχα τρομερους πονους περιοδου αλλα την τριτη μερα καθυστερησης εκανα μονο χωριακη η οποια εδειξε οτι ημουν

εγκυος...Ευχομαι να ανακοινωσεις ευχαριστα νεα :cheer::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοπέλα μου.. αφού έχεις ήδη καθυστέρηση.. γιατί δεν κάνεις ένα τεστάκι;; Ή έστω κάνε μια χοριακούλα!! Σου εύχομαι καλή επιτυχία...

Και να μας ανακοινώσεις σύντομα την εγκυμοσύνη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέτοιους πόνους περιόδου όπως εσύ είχα κι εγώ και έβαζα σερβιέτα και έμενε ολοκάθαρη!Και την άλλη βδομάδα θα μπω στον 6ο!Εγώ θα σου πρότεινα να πας το πρωί να κάνεις χοριακή και γυρίζοντας προτού βγουν τα αποτελέσματα της το απόγευμα να κάνεις το τεστ-αφού το χεις που το χεις!Ετσι, και αρνητικό να βγει το τεστ-γιατί πολλές φορές κάνουν λάθη τα τεστ-θα πας το απόγευμα να πάρεις τα αποτελέσματα της χοριακής και θα ξέρεις 100%. Αν ο κύκλος σου είναι γενικά σταθερός, εγώ πιστεύω πως είσαι. Μην στέκεσαι στο στήθος που ξεπρήστηκε, σκέψου ότι έχεις πόνους περιόδου-σε περίπτωση εγκυμοσύνης ανοίγει σιγά σιγά η μήτρα-κι εσύ βλέπεις μόνο κολπικά υγρα!Απλά υπέροχα!Σκέψου θετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalhmera!ekana to test alla gia akomi mia fora bgike arnitiko...ostoso i periodos akomi afanti....pira to giatro mou kai perimeno na me parei giati eixe doulitsa...euxomai stis ipoloipes ena megalo + filakia kai kali epityxia!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...