Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΣΥΛΛΗΨΗ


Recommended Posts

Ναι καλέ... γιατί να μην είναι? Ίσα-ίσα, το καλοκαίρι, με μπανάκια, ταξιδάκια, κτλ. δεν είναι ευκαιρία να έρθεις και πιο κοντά με τον... γούτσου-γούτσου σου? Πάντως, όλα είναι εντελώς υποκειμενικά! Εμείς, το ίδιο το ευχαριστιόμαστε και από το Νοέμβρη που ξεκινήσαμε και τώρα που καλοκαίριασε για τα καλά πια! Παρεπιπτόντως... σήμερα κλείνουμε 7 μήνες!!! Πώς περνάει ο καιρός!!! Άντε... καλή συνέχεια... και... βουρ στο ψητό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλλη μου δεν νομίζω οι καλοκαιρινές δραστηριότητες να επηρεάσουν την σύλληψη ή την γονιμότητα :)

Αντιθέτως το καλοκαίρι είναι μια ευχάριστη και πιο χαλαρή περίοδος ;) Οπότε κοίτα να το χαρείς και να περάσεις καλά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera elli mou...

Kai egw tha sumfwnisw me ta koritsia...

Einai euxaristes oi kalokairines epoxes...

Kai exetai pio polli oreksoulla gia ......... Ksereis...xaxa....

Sou euxwme ta kalitera,,,

kai suntoma me euxarista nea...

filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elli83 ΓΕΙΑ ΣΟΥ!ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Η΄ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΗΔΗ?

ΣΤΟ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ Κ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΟΛΥΝΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΓΚΥΜΟΝΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ,Η ΠΙΣΙΝΑ ΚΤΛ.

ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ,ΧΕΙΜΩΝΑΣ Η΄ ΑΝΟΙΞΗ.

ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΤΗ ΖΕΣΤΗ,ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΚΑΛΟ.Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΔΕ Μ΄ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΙΔΡΩΝΕΙΣ ΣΤΟ "ΚΟΠΑΝΗΜΑ",Η ΑΝΟΙΞΟΥΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΡΕ ΓΜΤ!ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ ΜΥΤΗ,ΦΤΑΡΝΙΣΜΑ ΑΠΑ ΠΑ ΠΑΑΑΑΑ!!!! :cheer:

ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΑ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΥΣΙΚΑ!ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ritsaki έγραψε:

elli83 ΓΕΙΑ ΣΟΥ!ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Η΄ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΗΔΗ?

ΣΤΟ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ Κ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΟΛΥΝΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΓΚΥΜΟΝΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ,Η ΠΙΣΙΝΑ ΚΤΛ.

ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ,ΧΕΙΜΩΝΑΣ Η΄ ΑΝΟΙΞΗ.

ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΤΗ ΖΕΣΤΗ,ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΚΑΛΟ.Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΔΕ Μ΄ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΙΔΡΩΝΕΙΣ ΣΤΟ "ΚΟΠΑΝΗΜΑ",Η ΑΝΟΙΞΟΥΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΡΕ ΓΜΤ!ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ ΜΥΤΗ,ΦΤΑΡΝΙΣΜΑ ΑΠΑ ΠΑ ΠΑΑΑΑΑ!!!! :cheer:

ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΑ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΥΣΙΚΑ!ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ!!!!

Έχεις απόλυτο δίκιο. Το παιδάκι δεν έρχεται με παραγγελία.

Είναι όμως όλες αυτές οι ανόητες φοβίες μετά από μία παλίνδρομη κύηση που σου τρελαίνουν το μυαλό.......

Φοβάμαι μήπως πάλι κάτι δεν πάει καλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ.4 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ Κ ΠΑΛΙ.ΕΙΧΑ ΤΑΣΕΙΣ ΦΥΓΗΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΠΗΓΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ.ΕΚΛΑΙΓΑ Κ ΚΛΑΙΩ ΑΚΟΜΗ ΓΙ΄ ΑΥΤΟ.

ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙ,ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ MAMMYLAND ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ "ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ"

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ "ΕΜΠΝΕΥΣΗ" ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΙΟΥΜΟΡ Κ ΜΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΓΕΛΑΩ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ,ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ

ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ ΜΕ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΧΩΡΙΣ ΖΕΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ

ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω πως είναι πολύ καλή περίοδος!!

Κατ 'αρχάς, το καλοκαίρι μπορει να γίνει πιο εύκολα η σύλληψη καθώς, όυτε αγχος υπάρχει και μεγαλυτερη ορεξη για τρελίτσες απο την αλλη...!!!

Επειτα, αν η σύλληψη γίνει καλοκαίρι, γεννάς Ανοιξη! Ουτε πολύ κρύο ούτε πολύ ζεστη!!

Σου εύχομαι πολύ γρήγορα να μας ανακοινώσεις ότι το σποράκι σου είναι ήδη στην κοιλίτσα σου!

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλη μου τέλεια περίοδος!!

Σκέψου μόνο οτι αν μείνεις έγκυος τώρα θα γεννήσεις-πρώτα ο Θεός-Απρίλη-Μάη,την καλύτερη περίοδο-ούτε ζέστη,ούτε πρηξίματα,άψογα!

Κ βέβαια το καλοκαιράκι θα βολτάρεις με το μπουμπουκάκι σου παρεούλα!

Όσο για τα ταξίδια δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα,αρκεί βέβαια να νιώθεις καλά κ εσ΄ύ!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...