Μετάβαση σε περιεχόμενο

τα δωματιακια μας!!(video)


Recommended Posts

Καλημερα μανουλες και μελουσες μανουλες!!Ευχομαι στις εγκυμονουσες με το καλο και στις κοπελες που ακομα προσπαθουν συντομα να χαιδεψουν τη κοιλιτσα τους με το σπορακι τους!!

Δε μπορουσα να αντισταθω οταν ειδα ποσο ομορφα παιδικα και βρεφικα δωματια εχουν οι μαμαδες του mammyland και εφτιαξα ενα video για να τα απολαυσουμε ολα μαζι....

Περιμενω να ανεβασετε κι αλλες φωτο εδω για να εμπλουτισω τη συλλογη!!!

Ελπιζω να σας αρεσει και πως οι μελλουσες μαμαδες θα παρουν ιδεες και για τα δικα τους δωματιακια!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΡΕ ΑΙΓΛΗ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΘΑΝΕΙΣ :laugh: :laugh: :laugh: ΕΔΩ ΤΟ ΧΩ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!:P

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου τι ειναι αυτα τα ομορφα που μας κανεις εισαι πολυ γλυκια ευχαριστουμε το σαββατο βαφουμε το δωματιο του μπεμπη μου και θα βαλω νεες φωτογραφιες χιχι δεν σε προλαβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο Αίγλη μου για ακομη μια φορά!!!!!εχεις καταπληκτικές ιδέες...και έλεγα και γω αυτες τις μερες να βαλω και γω φωτο απ το δωματιο μας..χιχι

φιλάκια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope ειδες τελευταια γεννησες πρωτη πρωτη σε εβαλα στο video!!Χαιρομαι που σας αρεσε!Ηappy mammy αστα κι εγω με δακρυ κλεινω τα video καθε φορα!!Μπεμπουλης βαλε καινουρια φωτο και την αλλαζω οταν το ανανεωσω!!Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερό το βιντεάκι όπως και το προηγούμενο βέβαια!

Συγχαρητήρια! Είσαι μεγάλο ταλέντο!!!

Κορίτσια υπέροχα τα δωματιάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΜ3

πολύ ωραίο βιντεάκι...................

.................και πολύ συγκινητικό να βλέπεις τόσα ζουζουνο-δωματιάκια

μαζεμένα.................

...............ήδη μου μυρίζει ...μωρουδίλα!!!

Να σας ζήσουν κορίτσια μου τα μπεμπάκια σας

......και με το καλό στις υπόλοιπες που τα περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αίγλη μου αρέσει και αυτό όπως και το προηγούμενο!

Απο μουσική επιμέλεια σκίζεις!

Θα ανεβασω εδώ 1 άλλη φωτο απο το δωμάτιο μας για να φαίνεται καλύτερα.

φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κορίτσι μου, να'σαι καλά... τέλειο!!!! έχετε δει άνθρωπο να χαζογελάει και να κλαίει μαζί;.... να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας, σε όσες τα περιμένουν με το καλό, αλλά και σε όσες προσπαθούν σύντομα να γίνουν σύντομα μανούλες!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαντινου μου πραγματι σε ξεχασα!!SORRY!

Μολις σε προσθεσα και και το ανεβασα ,ξαναδες το!!Πω πω ελπιζω να μη ξεχασα κι αλλες κοπελες!!

Κοριτσια μου να στε καλα!

Juliana μου περιμενω φωτο απ το δικο σου δωματιακι!!Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο mom3 πολυ ωραιο το βιντεακι σου... χιχιχι... τι ωραια δωματιακια...!!! Φτιαξε κι'ενα με τις αφεντομουτσουναρες μας να βαλουμε στο you tube να πεσει πολυ γελιο... χαχαχαχα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Μπραβο mom3 πολυ ωραιο το βιντεακι σου... χιχιχι... τι ωραια δωματιακια...!!! Φτιαξε κι'ενα με τις αφεντομουτσουναρες μας να βαλουμε στο you tube να πεσει πολυ γελιο... χαχαχαχα...!

Χαχαχαχα!!Λες??Δε το ειχα σκεφτει!!Ρε συ ναι με τα μωρα μας αγκαλιτσα!!!Καλη ιδεα!!Βεβαια δεν εχω πολυ τετοιο υλικο!!Οποια εχει ας ανεβασει ....Φωτο με τα παιδακια μας η χωρις οσες δεν εχουν ακομα και οι εγκυουλες με τις κοιλιτσες!!Θα κοιταξω στις φωτο μελων!!!Αν ειναι ανεβαστε εκει ...φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΒΙΝΤΕΟ.ΤΕΛΕΙΟ.ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΕΙ ΑΚΟΜΗ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΚΑΝΑ 10 ΗΜΕΡΟ ΘΑΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΒΑΛΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 έγραψε:

sweetmammy έγραψε:

Χαχαχαχα!!Λες??Δε το ειχα σκεφτει!!Ρε συ ναι με τα μωρα μας αγκαλιτσα!!!Καλη ιδεα!!Βεβαια δεν εχω πολυ τετοιο υλικο!!Οποια εχει ας ανεβασει ....Φωτο με τα παιδακια μας η χωρις οσες δεν εχουν ακομα και οι εγκυουλες με τις κοιλιτσες!!Θα κοιταξω στις φωτο μελων!!!Αν ειναι ανεβαστε εκει ...φιλια!![/quote:3lxgdcvt]

Ωραια... θα βαλω μια στο φωτο μελων για να κανω την αρχη...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...