Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακή 16/6..παρεούλα εμείς που περιμένουμε νέα!


Recommended Posts

beoutsaki έγραψε:

κοριτσακια η Η ΝΟΝΑ ΜΑς ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟςΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ. Τι χαρα με πιασαν τα ζουμιά.

Δεν υπαρχει περιπτωση να την αφησω να παρει την Κυριακη στην βαπτιση την μιρκη αγκαλια με ΤΙΠΟΤΑΑΑΑ. Ναι πηγε σημερα για την χοριακη κ απ οτι μου ειπε με αρχη το 10 εδειξε 109 αν τα λεω καλά. Λετε να χει διδυμάκια χιχιχι. Αχ κοριτσακια μου σας ευχομαι ολοψυχα να εχετε τα καλύτερα αποτελέσματα και λιγο λιγο να μας ανακοινωσετε ολες οτι ειστε εγκυουλες. Χαιρομαι αφανταστα οπως καταλαβαινετεεεεεεε. Τρελα αντε να παιρνετε σειρα κοριτσακια. Πολλες ευχες και θα πανε ολα καλα για ολες σας

Χιλια μπραβοοοοοοοοοοο στη νονα σας!!!!!

Τελεια!!!!!!!!!!!Διπλη χαρα την Κυριακη.:) :) :)

Αντε ολα καλα...αχχχχ τι ωραιαααααααααα

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 203
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΝΑ'ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ.ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ ΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ 130.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ.ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.BEOYTSAKI ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλη επιτυχια σε ολες σας, εχω περασει το σταδιο της αναμονης κ σας καταλαβενω ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα....:kiss:

ΚΙΤΤΥ συνχαριτηρια κουκλα μου καλη κ ηρεμη εγκυμοσηνη σου ευχομαι με το καλο κ να προσεχεις....;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ είναι αυτά κορίτσια??? Και η νονά-beoutsaki και η ΚΙΤΤΥ μας έγκυες!! Χαίρομαι σαν να'ναι δικοί μας άνθρωποι, πραγματικά. Με γεμίζετε αισιοδοξία..Glyka, έρχονται και τα δικά μας καλά νέα την άλλη εβδομάδα..ΜΑΚΑΡΙ! Μέχρι τότε, δουλειά είμαι (και καλά..δεν κάνω και τίποτα..μη νομίζετε!),γενικά πολύ ήρεμα. Δεν έχω καμία ενόχληση (γαμώτο) αλλά είναι και νωρίς, ο γιατρός μου είπε να μην περιμένω τέτοια από τώρα.

Ααα, και οι έγκυες ψύχραιμα παιδιά..όχι τρέλες.

ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εύχομαι να έχετε πολύ πολύ καλά αποτελέσματα!! Έπίσης, να κάνετε υπομονή και να ξεκουράζεστε!! Ο χρόνος περνάει πολύ γρήγορα θα δείτε. Και περιμένουμε νέα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani έγραψε:

ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ είναι αυτά κορίτσια??? Και η νονά-beoutsaki και η ΚΙΤΤΥ μας έγκυες!! Χαίρομαι σαν να'ναι δικοί μας άνθρωποι, πραγματικά. Με γεμίζετε αισιοδοξία..Glyka, έρχονται και τα δικά μας καλά νέα την άλλη εβδομάδα..ΜΑΚΑΡΙ! Μέχρι τότε, δουλειά είμαι (και καλά..δεν κάνω και τίποτα..μη νομίζετε!),γενικά πολύ ήρεμα. Δεν έχω καμία ενόχληση (γαμώτο) αλλά είναι και νωρίς, ο γιατρός μου είπε να μην περιμένω τέτοια από τώρα.

Ααα, και οι έγκυες ψύχραιμα παιδιά..όχι τρέλες.

ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ!!!

Μωρε εγω εχω κατι ενοχλησουλες...

Κατ αρχην ειμαι ελαφρως πρησμενη , ισως ειναι απο την παραγωγη των 11 ωαριων και γενικα των φαρμακων που πηρα.:dry:

Απο την αλλη αναρωτιεμαι, ειναι αραγε επειδη το μωρουλακι προσπαθει να εγκατασταθει και να φτιαξει τη φωλιτσα του ή επειδη "την κανει" με ελαφρια πηδηματακια, κοινως μας αποχαιρεταει...:dry::unsure:

Στιγμες στιγμες μου ρχεται να σκασω...μετα ξεχνιεμαι και φτου κι απο την αρχη!!!:silly:

Αστα πολυ τρελοκομειο!!!!!!!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beoutsaki έγραψε:

κοριτσακια η Η ΝΟΝΑ ΜΑς ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟςΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ. Τι χαρα με πιασαν τα ζουμιά.

Δεν υπαρχει περιπτωση να την αφησω να παρει την Κυριακη στην βαπτιση την μιρκη αγκαλια με ΤΙΠΟΤΑΑΑΑ. Ναι πηγε σημερα για την χοριακη κ απ οτι μου ειπε με αρχη το 10 εδειξε 109 αν τα λεω καλά. Λετε να χει διδυμάκια χιχιχι. Αχ κοριτσακια μου σας ευχομαι ολοψυχα να εχετε τα καλύτερα αποτελέσματα και λιγο λιγο να μας ανακοινωσετε ολες οτι ειστε εγκυουλες. Χαιρομαι αφανταστα οπως καταλαβαινετεεεεεεε. Τρελα αντε να παιρνετε σειρα κοριτσακια. Πολλες ευχες και θα πανε ολα καλα για ολες σας

συγχαρητηρια στη νονα..........και εννοειται οχι αγκαλιες τωρα!!!!!!!:P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Glyka, τα'χω δεί όλα σήμερα..δεν ξεκολλάει το μυαλό μου με τίποτα..ό,τι και να μου συμβαίνει εγώ το σκέφτομαι, το ξανασκέφτομαι και πάλι απ'την αρχή, π.χ. υπνηλία σήμερα άρα εγκυος ή απλά ΤΡΕΛΗ ζέστη???? Πονάκια σαν αυτά της περιόδου άρα έγκυος ή απλά κούραση από τα φάρμακα και τη διαδικασία γενικά? Είμαι συνεχώς εκνευρισμένη και δεν μπορώ να πω και γιατί. Εσύ πώς είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα καλα!!!!!! Μια απο τα ιδια...

Σημερα δεν κρατηθηκα και τηλεφωνησα στο γιατρο του κεντρου.Της ειπα οτι νιωθω κατι πονακια χαμηλα και κατι σα βαρος.Με ρωτησε σαν πονακια περιοδου και αφου της απαντησα ναι, μου ειπε οτι ειναι απο το οτι οι ωοθηκες προσπαθουν να επανελθουν στο φυσιολογικο τους μεγεθος και στην αρχικη τους θεση.

Επισης την ρωτησα αν τα 11 ωαρια δικαιολογουν το πρηξιμο που εχω και αν εχω ελαφρια υπερδιεγερση και μου ειπε οτι υπερδιεγερση θεωρουν απο την παραγωγη 15 ωραιων και πανω και δινουν σχετικες οδηγιες.

Αυτα τα ρωτησα μπας και παρω καμια ενδειξουλα οτι ισως ειναι σημαδια εγκυμοσυνης αλλα μπα...:dry: γιατι εχω διαβασει οτι η υπερδιεγερση κατα 80% μπορει να δωσει εγκυμοσυνη.

Αυτα... αντε περναν οι μερες ...που θα παει?:blink:

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, γερά! Θα'ρθούνε τα νινιά!! :P :laugh: :woohoo:

Αχ βρε κορίτσια... πως να μην είσαστε στην τσίτα;;;

Εδώ είμαστε εμείς στην τσίτα, που δεν ξέρουμε καν τι γίνεται εκεί μέσα.. κι εσείς, που'χετε ήδη τα μωρουλάκια μέσα σας;;; :unsure:

Να, πχ εγώ: αυτές τις μέρες νιώθω κάτι τραβηγματάκια, κάτι φουσκωματάκια, κάτι πρηξιματάκια... μια φούντωση-μια φλόγα... και κατευθείαν το μυαλό "βρε λες;;;" :P

Ααααχ... μέχρι να'ρθει το πολυπόθητο νινάκι, η μάνα του θα'ναι για δέσιμο... :P: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ρουλα

τι τελεια ιδεα μου εδωσες!!!;)

Λοιπον να ενας αλλος ενα συλλογος που θα ιδρυσουμε.;)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΝΑΔΩΝ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ το γνωστο: ΣΜΣΤ:dry:

ή επισης ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΝΑΔΩΝ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ το πολυ γνωστο: ΣΜΓΔ:unsure:

Αντε να μοιρασουμε θεσεις...:blink:

Προεδρος, Αντιπροεδρος, Ταμιας, Μελη κλπ.:woohoo:

:woohoo:

Περιμενω υποψηφιοτητες για να προχωρησουμε σε εκλογες!!!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΙΝΑΚΙΑ!!!:P ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ!!:cheer:;) ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΤΑ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!!:woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι όπως είναι τα νεύρα μου εγώ θέτω υποψηφιότητα για ΟΛΕΣ τις θέσεις ταυτόχρονα (εκτός από ταμίας γιατί είμαι ανέκαθεν σκράπας στα μαθηματικά!). Γυναίκες σε απόγνωση..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάκια μου, μίλησα διεξοδικά με τον γιατρό μου και μου είπε ότι μπορώ να φύγω το ΣΚ άφοβα οπότε ο αντρούλης μου κι εγώ φεύγουμε το απόγευμα σε σπίτι φίλων σε νησάκι..το πλάνο μου είναι να μην κάνω τίποτα αλλά σκεφτήκαμε ότι τουλάχιστον μπορεί να μου αλλάξει λίγο η διάθεση (και δεν θα μπορώ και να μιλάω γι'αυτό γιατί δεν το'χουμε πεί στα παιδιά που μας φιλοξενούν)και ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΡΗΜΑΔΟΜΕΡΕΣ μέχρι τη χοριακή. Ελπίζω να περάσετε όλες ένα όμορφο Σαββατοκύριακο, ήρεμο πάνω απ'όλα και με θετικές σκέψεις..αυτό θα προσπαθήσω να κάνω κι εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΤΡΙΑΝΗ!!!!!!!!!!!

ΑΦΟΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ Κ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΟΚ,ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ........

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!!!ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ομορφα να περασεις!!! χαλαρωσε και ξεκουρασου. Ο γιατρος σου πιστευω οτι σου ειπε να μην κανεις μπανακι ε? Εμενα μου ειχε πει οταν περιμενα αποτελεσματα να αποφευγω το δευτερο δεκαπενθημερο την θαλασσα.

Σου ευχομαι καλα αποτελεσματα να εχεις και να σου ερθουν ολα οπως τα εχεις ονειρευτει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Adrianni

πολυ καλα να περασεις!!!B) Μεταξυ μας...ζηλευω λιγακι ...αλλα αντε βρε χαλαλι σου.:lol:

Αντε και οταν γυρισεις 1 μερουλα θα εχει μεινει και μετα...:silly: :silly: αναποδες κολοτουμπες θα κανουμε μολις μας ανακοινωσεις τα νεα.

Αντε να τεταρτωσει με σενα και να πεμπτωσει με μενα!!!:blink:

Φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοριακή 17/06. Έμεινα σπίτι 6 μέρες και πήγα πάλι για δουλειά, αλλά προσέχοντας πολύ. Βέβαια εγώ είμαι αρκετά "έμπειρη" στο θέμα της εξωσωματικής, είναι η 12η.

Είχα 3 εγκυμοσύνες, αλλά δυστυχώς στάθηκα πολύ άτυχη. Τώρα πια με νέα δύναμη και ελπίδα προχωράω.

Έυχομαι τα καλύτερα με μία τέλεια εγκυμοσύνη και ανεβασμένη διάθεση.

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Polly

που εισαι βρε κοριτσακι???:)

Ωραια τωρα θα εχουμε και για την ενδιαμεση μερα να καρδιοχτυπουμε...;)

16/6 Αντριαννη

17/6 Πολυ

18/6 Γλυκα

Τι καλα να μας κατσουν και οι 3!!!!!!!!!

Να σε ρωτησω κατι?Δεν ειναι πολλες οι 12 εξωσωματικες, γαιτι ετσι?

Εισαι σε σωστο κεντρο? Και 3 αποβολες??? :ohmy:

Υποθετω τα εχεις ψαξει..Sorry που ρωταω... αλλα αυτα ειναι τρομακτικα νουμερα :blink:

Αντε τα λεμε... φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΑΝΤΡΙΑΝΗ, ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.... :laugh: ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα κοριτσάκια μου και τί καλά που έκανα κι έφυγα..πέρασα ΠΟΛΥ ωραία (δεν σήκωσα ούτε ποτήρι στο σπίτι που μας φιλοξενήσανε, θα νομίζουν οι άνθρωποι ότι μεταμορφώθηκα σε ΓΑΙΔΑΡΑ, δεν πειράζει, ελπίζω να τους εξηγήσω το γιατί σύντομα), γέλασα, κοιμήθηκα, τεμπέλιασα..όλα καλά.

Αύριο γραφείο (τεμπέλα κι εκεί!). Εχω κάτι αναγούλες φιλενάδες μου αλλά δεν θέλω να το πολυμελετάω, μήπως είναι από τα φάρμακα και όχι άπό τίποτα πιό ευχάριστο???? Αυτή η αγωνία..ε Γλύκα μου?? Εϊδα ότι γίναμε και τρείς που περιμένουμε αποτελέσματα αυτή την εβδομάδα..άντε κορίτσια, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! Καλή εβδομάδα και καλά αποτελέσματα και για τις τρείς μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γλύκα,

έχεις δίκιο να απορείς αλλά είμαι λίγο ιδιαίτερη περίπτωση και πίστεψε με τα έχω ψάξει όλα και τα έχω κάνει όλα. Η τελευταία μου εγκυμοσύνη έφτασε έως την 24η εβδομάδα και ξαφνικά έσπασαν τα νερά, γέννησα και το μωρό μου χάθηκε....

Οι δύο πριν απο την τελευταία και φαρμακερή ήταν εξωμήτρια, οπώτε έχασα και την μία σάλπιγγα.

Τέλος πάντων, μάλλον έχω γαιδουρινή επιμονή διότι οι δικοί μου άνθρωποι με περνάνε για τρελλή με τόση επιμονή που έχω.

Εγώ δε θέλω να το βάλλω κάτω.

Πιστεύω ότι τώρα τα έχω καταφέρει αλλά και πάλι υπάρχουν αμφιβολίες, όπως κάθε φορά.

Εύχομαι καλή επιτυχία κορίτσια μου, θα σας σκέφτομαι πολύ....:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...