Μετάβαση σε περιεχόμενο

αγαπες μου...........εκανα τεστ.....


Recommended Posts

και ναι ειναι θετικο κοριτσια,δεν το πιστευω αφου το εβλεπα και το ξαναεβλεπα και λεω τι υπεροχο θεαμα ειναι αυτο???δεν μπορω να το πιστεψω κοριτσακια μου.μετα απο 14 μηνες και ενα σπερματακι οχι και το καλυτερο κραταω επιτελους θετικο τεστ...αφηστε που με επιασε το τρελλο αγχος απο τωρα αν θα πανε ολα καλα.σας ευχαριστω για την συμπαρασταση κοπελες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!:laugh:

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες ένα υγιές μωράκι:silly:

Βρε τώρα αγχώθηκες;:laugh: Τώρα που έχεις το σποράκι στην κοιλίτσα σου;:P Χαλάρωσε και απόλαυσε το!Όλα θα πάνε τέλεια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!! Πολλά Πολλά!!!! Κι όλα καλά θα πάνε απο δω και πέρα, θα το δεις!! Να μην αγχώνεσαι καθόλου ! Μετά από 14 μήνες που σίγουρα ήσουνα αρκετά αγχωμένη, δικαιούσαι λίγη ηρεμία και αρκετή ξεκούραση !! :P Δε νομίζεις???

Υ.Γ. Είμαι η Dimi και προσπαθώ για παιδάκι... που θέλω πολύ πολύ !!Αλήθεια.. έτσι για την ιστορία οι 14 μήνες αυτοί... ήταν προσπάθειες με τον απλό τρόπο το κλασσικό ?? ;) ... αυτόν που όλοι γνωρίζουμε ??? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο και πολλα συγχαρητηρια..........:woohoo:

ειδες να το και το μωρακι ηρθε!!!!!!!!!:)

να εισαι ηρεμη τωρα και να ευχαριστηθεις οσο πιο πολυ μπορεις την εγκυμοσυνη σου......φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!! μπράβοοοοοοο...... ζήτωωωωω..... και όλες οι ζητωκραυγές του κόσμου.. να πάνε όλα καλά και να έχεις μια πανεύκολη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi μου πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! Ήρθε το μωράκι σου!!! Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και τους 9 πιό υπέροχους μήνες της ζωής σου!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ !!!:) Συγχαρητήρια κοιταξε τώρα να ηρεμήσεις γιατί φαντάζομαι ότι το άγχος θα σε είχε φάει όλο αυτό το καιρό.... Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ:laugh: ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΛΑ :silly: ΧΑΛΑΡΩΣΕ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ... ΦΙΛΑΚΙΑ..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας υπερευχαριστω βρε κοριτσια.δεν μπορω να το πιστεψω,τοσες μερες το ελεγα στον αντρα μου για τα συμπτωματα και την καθυστερηση και ελεγε συνεχεια τωρα θα σου ερθει το βραδυ θα σου ερθει,αμ δε...μιλουσαμε εχθες και τον ρωτησα ρε μωρο μου πιστευεις οτι μπορει να ειμαι και λεει ε αν εισαι εισαι αν παλι οχι τι να κανουμε,και του λεω ε καλα δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλα δεν θα χαρεις μετα απο τοσους μηνες?και τι μου ειπε??ε μετα απο τοσο καιρο μου εφυγε η πολυ η ψωρα για μωρο...ε τωρα θα του ερθει για τα καλα.τον πηρα τηλ κλαιγοντας και του το ειπα,λεω μωρο μου εκανα τεστ λεει ε οχι που δεν θα εκανες και τι βγηκε μου λεει και λεω θετικο και μου λεει τοτε γιατι κλαις:lol: :lol: ???αντρες που να καταλαβουν ρε κοριτσια.και παλι σας ευχαριστω πολυ ρε κοριτσια,μεσα απο την καρδια μου σε ολες οσες ειναι στην προσπαθεια να δουν συντομα το θετικο τεστ και σε οσες ειναι εγκυες καλη λευτερια και ενα γερο μωρακι,οσες εχουν ηδη μωρακια να ειναι γερα και παντα ευτυχισμενα.και μια ερωτηση για την dimi.τι εννοεις οταν λες αν οι προσπαθειες ηταν με τον κλασικο τροπο???δεν καταλαβα.φιλακια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Εύακι κάτσε ν 'αρχίσουν οι υπέρυχοι και δεν θα τον πιάνεις τον μπαμπά!:laugh: Συνήθως οι άντρες θέλουν πιο ''χειροπιαστές ''ενδείξεις για να ενθουσιαστούν!:P

Θα σε τρελάνει μόλις φανεί και η κοιλίτσα!Φυσικά όταν γεννηθεί το μωρό θα γίνει άλλος άνθρωπος:woohoo: :silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi25 ... καταρχήν μη σκας για τον αντρούλη σου ... λίγο χρόνο χρειάζεται μέχρι να το συνειδητοποιήσει!!! Του ήρθε μάλλον λίγο απότομο!!! Αλλά όταν θα καταλάβει ότι έρχεται το μωράκι σας επιτέλους θα πηδάει από τη χαρά του!! Μη σου πω ότι πηδάει ήδη ... :P :P :cheer: :laugh: :woohoo:

Όσο για την ερώτηση που σου έκανα ήταν αν προσπαθούσατε με εξοσωματική ή εμβρυομεταφορά ή κάτι άλλο .... ή απλά μόνοι σας χωρίς τη βοήθεια της τεχνολογίας... !!

Φιλιά πολλά γλυκιά μου και να χαρείς όσο μπορείς αυτή τη περίοδο της ζωής σου .. που κι εμείς όλες που προσπαθούμε ανυπομονούμε να ζήσουμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ασε τα αγχη βρε χαζουλι τωρα!!!!! τερμα το αγχος!!!! πανε αυτα περασανε!!!!! τωρα προσοχη,καλο φαγητο και ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και τον γιατρο στα οπα οπα να σε προσεχει!!!!!!!! αχ τελικα ολες αυτες οι προσπαθειες τι ομορφο αποτελεσμα φερανε!!!!!!!! μπραβο κουκλα μου ολα θα πανε τελεια τωρα!!!!!! εσυ ειπαμε.......ξεκουραση και φαγητο, τωρα τρως για 2!!!!απιστευτο ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!Ημουν σιγουρηηηηηηηηη!!!!!!Μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα,να εισαι θετικη!!!Να αγχωνεσαι μονο αν συμβαινει κατι και οχι προκαταβολικα!!!Καλη συνεχεια!!!Φιλακιαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.. !!!!!!!

Μα καλά , τι ωραία νέα έχουμε συνέχεια στο mammyland?????? Όλο εγκυμοσύνες ανακοινώνουμε .. ... !! μπράβο - μπράβο !!

Αντε για ελάτε κι'αλλες .... !! χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...