Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΣ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

συγχαρητηρια κοριτσαρα μου.......ειχαμε καιρο να σε δουμε και σε σκεφτομουνα....και λεω κοιτα να δεις που καποια μερα θα μπει και θα μας πει οτι ειναι εγκυος.......και να σαι λοιπον.....

μπραβο με το καλο και να προσεχεις λιγο.......φιλακια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tzouliana Συγχαρητηρια!!!!!!!

Ευχομαι μια ηρεμη και ευκολη εγκυμοσυνη .

Εγω εμαθα για την εγκυμοσυνη μου την περασμενη τεταρτη .Οποτε θα τα λεμε συχνα.

Μikroula moy ευχομαι συντομα εκτος απο θεια να γινεις και συ μια ομορφη γλυκια μανουλα :cheer:B):):lol::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια .... !!!!!!!!! και εγώ τη προηγούμενη βδομάδα έμαθα για την εγκυμοσύνη μου και σήμερα έχω το 1ο ραντεβού με το γιατρό !

Σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και να είστε έτσι ευτυχισμένοι πάντα με τον αντρούλη σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιανα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!Ευχομαι ολα να πανε καλα και σε λιγους μηνες να παρεις αγκαλιτσα το παιδακι σου!!!Με το καλο!!Καλη συνεχεια!Να εχεις μια ευχαριστη εγκυμοσυνη και να την απολαμβανεις!!!

Τι ευχαριστεις!!Ολες τα ιδια κανουμε!Και ευτυχως που εχουμε η μια την αλλη!!!Φιλακια πολλαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλιάνα μου τι υπέροχα νέα!:woohoo:

Άλλη μια εγκυούλα στην παρέα του mammyland!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα υγιές μωράκι!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σου κοριτσακι μου.Χιλιες ευχες για το σπορακι που μεγαλωνει μεσα σου.Να ειναι ενα γερο και τσαχπινικι παιδακι (κοριτσακι εννοειτε χαχαχα).Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη κοπελα μου.:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρία κοπέλα μου!!!!!με το καλό σου εύχομαι,να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε λίγο καιρό να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι!!!!φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιανα συγχαρητηρια!!!Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να την απολαυσεις οσο περισσοτερο μπορεις!

Να θυμασαι πως καθε μερα της ειναι μοναδικη!

Χαιρομαι πολυ για σενα!

Αντε να φερεις γουρι και στα υπολοιπα κοριτσακια μας που προσπαθουν λιγοτερο ή περισσοτερο χρονικο διαστημα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.. Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΕΥΤΗΧΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΣΑΣ ΤΗΝ ΖΩΗ.. ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι μου!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!!!

Και αφού πιάνει η ευχή της εγκυούλας...την ευχή σου μανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και από μένα!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά, να απολαμβάνεις την κάθε μέρα, μέχρι να κρατήσετε εσύ και ο άντρας σου ένα υπέροχο, γερό μωρό στην αγκαλιά σας!!!

Σύντομα μανούλα και η mikroulaxristos, αλλά και όλες οι κοπέλες που προσπαθείτε και που πάντα έχετε μια καλή κουβέντα γεμάτη αγάπη να δώσετε σε όλες τις απορίες και τις αγωνίες των μελών του mammy!

Και πάλι συγχαρητήρια!!!

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thouli και κοσταντινακι μουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!! τι γλυκες ευχουλες!!!!!!! να στε καλα,τα καταφερε η σδερφουλα μου αρα θα τα καταφερω και εγω!!!!!! με τοσες ομορφες ευχουλες η αδερφουλα μου θα τα παει τελεια και εγω θα τα καταφερω!!!!! φιλακιααααααααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολια μου αχ κοπελαρα μου σε ευχαριστουμε!!!!!!!!! :) ειδες τι θηριαρα αδερφουλα εχω????? χιχιχιιχχιχι!!!!

τομα μου κουκλα μου!!!!!! να σαι καλα!!!!!!!!!!!!!

ολες να ειστε υγιεις και να χαιρεστε τα μωρακια σας και οσες δεν εχετε να αποκτησουμε γρηγορα!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΥΓΙΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΡΩΜΕΝΗ ΡΟΔΟΠΕΤΑΛΑ!!!ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΒΑΣΩ ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ "ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ;".Κ ΕΣΥ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΣΑΙ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο, συγχαρητήρια!!!!!!! :) Τι υπέροχα νέα διαβάζω εδω???? Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να απολαύσεις τους 9 καλύτερους μήνες της ζωής σου!!! Αντε κορίτσια και στα δικά μας σύντομα!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!:woohoo: ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!ΕΙΔΑΤΕ?????ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ:kiss::woohoo: !!!!!!!!!!!ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ??ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΙΨΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ???

ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΩΤΟΝ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΑ:woohoo:

ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!:silly:

ΤΩΡΑ ΘΑ ΛΕΜΕ ΑΝ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!!!

Και αφού πιάνει η ευχή της εγκυούλας...την ευχή σου μανούλα!

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ !!!!ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΨΥΧΑ!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...