Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ


Recommended Posts

:huh: Αnna το ξέρω αυτό μου είπαν όλοι ότι όσο εγώ στέκομαι βράχος απέναντι της και δεν περνάω αρνητικά μηνύματα ακείνι θα είναι ακλόνητη. Αλλά ξέρεις κάτι έρχονται στιγμες που αθελά μου αισθάνομαι έτοιμη να εκραγώ μου έρχεται να πιάσω και νασπάσω στο σπίτι όλα τα γυαλικά δεν ξέρω αν είναι όπως μου είπε εχθές ο παιδιατρός μου η πρώτη ψυχρολουσία και θα το ξεπεράσω μετά αλλά αισθάνομαι σαν να πνίγομαι βέβαι μπροστά της δεν δείχνω τίποτα ήδη από εχθές με τις ερωτήσεις που μου έκανε της πέρασα το μήνυμα ότι δεν έχει κάποιο "κουσούρι" και ότι όποιος την ενοχλήσει για αυτό να λέει ότι εκείνη είναι ποιό τυχερή γιατί ακούει πολύ καλύτερα από άλλους που ίσως έχουν κάτι και δεν το ξέρουν. Απλά μετά έφυγα από το δωμάτιο αφού κοιμήθηκε και μαζί με τον άνδρα μου ξημερώσαμε στο κομπιούτερ για να βρουμε πιθανές λύσεις.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινάκι μου,σίγουρα θα ξεσπάσεις και εσύ κάποια στιγμή!Όλοι θέλουμε να ξεσπάσουμε και να βγάλουμε απο μέσα μας οτι άσχημο νιώθουμε,όταν εμφανίζεται στην ζωή μας κάτι απρόοπτο.

Κλάψε,φώναξε ,σπάσε!Μόνο καλό θα σου κάνει να εκτονώσεις τα συναισθήματα σου.Αλλά κάνε το όταν θα είσαι ολομόναχη και τα παιδιά πολύ μακριά σου(πχ όταν θα είναι στην γιαγιά).Και όταν γυρίσουν όλα πρέπει να είναι στην εντέλεια.Όπως τα άφησαν δηλαδή;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina mou

to koritsaki sas einai KALA,

doksa ton Theo

....kai kanenas DEN tha tis dimiourgisei

psycologika!

Ola ksekinoun apo tous goneis...

Eseis eisaste enimerwmenoi

kai dipla tis..... Min fovasai tipota!!!

Sas aksizoun sygxaritiria!!!!!!!!!

Me tin voitheia tis Panagias

ola tha pane kala k to akoustikaki tis mikris

tha einai apla ena "aksesouar"...........

(vlepe: gyalia, kapela....)

Gennithika "koufoula", ekana epemvasi

((prin 29 etoi, skepsou!))

k twra eimai liiiiigo koufoula.....

(klironomiko "xarisma!)

Pote den ntrapika gi'auto omws, eilikrina!

Oi goneis mou DEN to thewrisan POTE ntropi,

den to syzitisan POTE san kati "kako" (((((((mprosta mou!))))))))

kai egw apla ...to exw!

Ola tha ginoun kat'euxin me to koritsaki sas,

MIN fovasai tipota!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλημερα!Μη μου αγχώνεσαι!Ολα καλα θα πανε!Εχω περάσει την αγωνια αυτη διοτι Ο Δημητρακης μου στα δυο χρειάστηκε να κανει εγχείρηση. Το ειχα ψαξει πολυ το θεμα και καταλαβα οτι πρεπει να γινει. Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να εισαι αισιόδοξη. Καταλαβαίνω οτι εχεις αγχος αλλα συνηθως οταν συμβαινει κατι στο παιδι μας η στεναχώρια, η ανασφάλεια, η αγωνία φτάνει στο ζενίθ. Δεν βγαινει ομως ετσι. Πρεπει να είμαστε ψύχραιμοι για να μπορούμε να αντιμετωπίσουμε το απρόοπτο. Μη το παρεις σαν κήρυγμα απλα τα εχω περασει και συνειδητοποίησα οτι ειναι λαθος τακτική. Της κουμπαρας μου η μικρη ειχε βαλει και κεινη σωληνακια και στα δυο αυτια διοτι εκανε συνεχεια ωτιτιδες. Φαντασου οτι στο εξωτερικο ειναι πολυ συχνο σε χωρες με υγρο κλιμα. Τα παιδακια κανουν συνεχεια ωτιτιδες και πολλες φορες του στα βαζουν σε πολυ μικρη ηλικια και τα αφαιρούν μετα απο κάποια χρόνια. Αν μιλαμε για το ιδιο σωληνάκι να φανταστείς ειναι τοσο μικρο που με γυμνο ματι ζητημα αν φαίνεται. Εγω σου ευχομαι να πανε ολα καλα!Καλα κανεις και ξεσπας μην τα κρατας μεσα σου απλα μη χασεις το μετρο. Επίσης να σου πω ενα μπράβο στην δασκάλα. Εμείς εδω είμαστε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:dry: marimari σε ευχαριστώ πολύ για το θετικό μήνυμα (δεν υπαρχει στιγμή που να αφήσω περιθώρια το κοριτσάκι μου να εστανθεί ότι έχει κάτι κακό ή κάτι μεινεκτηκό επάνω του.) Απλά δεν θα πώ ψέματα αλλά είμαι με έναν φόβο ότι επειδή αυτή η εγχείρηση γίνεται στ α6με 7 χρόναι για το τί θα γίνει μέχρι τότε. Το μόνο όμως σίγουρο κορίτσι είναι ότι θα το παλέψω μέχρι τελικής πτώσεως.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΞΕΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 26 ΕΤΩΝ. ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΑΥΤΙΑ. ΕΤΣΙ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΥΣΠΕΥΣΜΕΝΑ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΒΓΑΛΑΝΕ ΤΑ ΚΡΕΑΤΑΚΙΑ ΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΕΣΑΝΕ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ. ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΝΕΡΟ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ, ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΟΥΤΙΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ. ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΩΡΛ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ MEDITERRANEO HOSPITAL ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ. ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ; ΣΑΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ Η ΑΚΟΗ ΜΟΥ ΑΡΙΣΤΗ! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα, δεν έχω γίνει μανούλα ακόμα, όμως διαβάζοντας όσα γράφεις σε θαυμάζω και θεωρώ πως και τα τρία σου παιδιά είναι πολύ τυχερά που σε έχουν μαμά!

Η αδερφή μου είχε το ίδιο ακριβώς πρόβλημα, σήμερα είναι 25 χρονών και είναι απολύτως καλά!

Να ξέρεις ότι όλα τελικά θα πάνε καλά και ότι όλη σας η οικογένεια θα δυναμώσει μέσα από αυτό, κυρίως η κόρη σου!

Νομίζω, ωστόσο, ότι η σκέψη σου να συζητήσεις εσύ με κάποιον παιδοψυχολόγο είναι σωστή προκειμένου να βρεις τον σωστότερο τρόπο να δώσεις στην κόρη σου να καταλάβει ότι ο πλούτος της είναι το μυαλό, η ψυχή και η θέλησή της και κανένα εσωτερικό ή εξωτερικό σωληνάκι (και μάλιστα παροδικό)δεν μπορεί να το αλλάξει αυτό. Το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να της δώσει μια εμπειρία που θα την κάνει δυνατότερη. Το παιδί δεν χρειάζεται να ξέρει καν ότι είναι παιδοψυχολόγος!! Και ο παιδοψυχολόγος μπορεί να σου πει ακόμα και πως να το χειριστείς με τα αδερφάκια της, αλλά και με το σχολείο. Όμως πάνω από όλα να έχεις το ένσικτό σου και του άντρα σου! και αυτό στο λέω γιατί οι γνώσεις του παιδοψυχολόγου είναι επιβοηθητικές και χρήσιμες, τίποτε όμως δεν μπορεί να υποκαταστήσει το δικό σου κώδικα επικοινωνίας με το παιδί σου!

Εύχομαι και πάλι το αυτάκι μας να αποκατάσταθεί γρήγορα! Θα δεις σε καμιά δεκαριά χρόνια που θα σου ρίχνει ύψος η κοπελάρα σου και όλα αυτά θα φαίνονται τόσο μακρινά !!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχάς κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες δεν ξέρω τι θα είχα κάνει αν δεν είχα και εσάς να μιλάω βλέπετε η οικογένεια του άνδρα μου και η δικιά μου είναι του στύλ μην το συζητάμε λές και πρόκειται να κολλήσουμε κανέναν άλλον ή του στύλ αν βγεί παραέξω τι θα πεί ο κόσμος συγνώμη για αυτό ου θα πώ κορίτσια μου αλλά μου έχουν κάνει (ήταν που ήταν) τα νεύρα μου κρόσια οι δύο γιαγιάδες της.xenianek έχουμε κάνει επέμβαση για κρεατάκι , υγρό στα αυτιά και όλα τα συναφή αμυγδαλές κλ.. το πρόβλημα από ότι μου είπαν οι γιατροί δημιουργήθηκε από 22 ημερών που κόλλησε ίωση από το μεγάλο παιδάκι και μέσα στο Αγία Σοφία της δώσανε αντιβίσωση ενδοβλέβια πολύ ισχυρή μάλιστα από μας είπαν οι γιατροί αλλά έπρεπε να μας πούν ότι μετά από ένα μήνα θα έπρεπα να κάνουμε μία ειδική ένεση που γίνεται συνήθως σε παιδιά με πολύ υψηλό πυρετό ακαι που παίρνουν τόσο μωρά τόσο ισχυρή αντιβίωση για πάνω από 6 ημέρες. Επίσης θα έπρεπε να με ενημερώσουν ότι αθ έπρεπε να πάω και να κάνω μέχρι τα 2 χρόναι της μικρής κάποιες εξετάσεις για τα αυτιά της και για τα μάτια της γιατί από ότι μας είπε ο σημερινός γιατρός θα μπορούσε να την έχει χτυπήσει το όλο θέμα και στα μάτια και μέχρι σε σημείο τύφλωσης. Για πείτε μου ρε κορίτσια που είστε εκτός φταίω να κάνω καλά την Εβελίνα και να τους κυνηγήσω μετά τους ..... να μην τους χαρακτηρίσω καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina μου λυπάμαι πολύ... και να ξερεις πόσες φορές τρελαίνομαι εγώ με τα δίδυμα και λέω δεν αντέχω άλλο! Να όμως που υπάρχουν και πιο δύσκολες καταστάσεις και μου δίνουν τόση δύναμη... Τί να πώ δεν ξέρω. Σου εύχομαι ο Θεός να σου δώσεις κουράγιο και να πάνε όλα καλά. Δεν ξέρω πώς μπορώ να βοηθήσω. Ούτε ξέρω να σου πώ κάτι να κάνεις. Όμως είμαι της γνώμης, σε περίπτωση που ακούς για εγχείριση ΠΑΝΤΑ να παίρνεις και δεύτερη γνώμη που λένε. Σίγουρα θα είσαι πιό έμπειρη αφού είσαι μανούλα με 3 παιδάκια. Κι εγώ να σου πώ την αλήθεια μου, παθαίνω υστερία στη σκέψη μόνο ότι κάτι θα πάθουν τα παιδιά μου.... Το παραμικρό. Και όχι να σπάσω τα γυαλικά..... να γυρίσω τον κόσμο ανάποδα θα αισθανόμουν. Όμως από εμάς τις μανούλες όσο δύσκολο κι αν είναι χρειάζεται η μεγαλύτερη ψυχραιμία, κουράγιο και δύναμη... γιατί τα παιδάκια μας έχουν ΜΟΝΟΝ ΕΜΑΣ. Κοπέλα μου μέσα από την καρδιά σου εύχομαι να πάνε όλα καλά. Εμάς πιστεύω να θεωρείς ότι μας έχεις δίπλα σου, ακόμη κι από ένα χαζοκούτι που λέγεται Η/Υ. Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα θα πάνε καλά θα δεις. Να έχεις θετική σκέψη και ψυχραιμία μόνο. Εγώ επειδή δουλεύω σε παιδιατρικό τμήμα νοσοκομείου κάθε μέρα βλέπω παιδάκια που αντιμετωπίζουν διάφορα ιατρικά προβληματάκια αλλά φεύγουν υγιέστατα και χαρούμενα. Μόνο πίστη να έχεις και εμπιστοσύνη στο γιατρό σου. Αν θέλεις οτιδήποτε να με ρωτήσεις που θα μπορούσε να σε βοηθήσει μιας και δουλεύω σε ιδιωτικό νοσοκομείο παίδων, μην διστάσεις.

Φιλάκια πολλά και περαστικά στην ζουζούνα σου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα για το παιδι!!!Να χεις πιστη και θετικη σκεψη...ευτυχως το βρηκατε νωρις και αυτο ειναι πολυ σημαντικο!!Ολα θα πανε καλα!!!Και εδω ειμαστε εμεις για οτι χρειαστεις..

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι εγώ είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά. Ο Θεός είναι μεγάλος και δεν θα αφήσει το αγγελούδι σου αβοήθητο. Να έχεις πίστη. Η πίστη νικάει και βουνά και βράχια. Θα προσεύχομαι για σένα με όλη μου την ψυχή.

Άλλωστε είμαστε στο 2009. Η επιστήμη έχει κάνει θαύματα σε όλους τους τομείς. Ρώτησε και άλλους γιατρούς. Μην το αφήσεις. Εύχομαι όλα να σβύσουν όπως σβύνουν τα κακά όνειρα...

Σου στέλνω την αγάπη μου και την αμέριστη συμπαράσταση μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητή μου Κατερίνα θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να σου εκφράσω ολόψυχα την συμπαράστασή μου σε αυτό που περνάτε.Πρώτα απ'όλα να κάνεις τον σταυρό σου και να λες Δόξα τον Θεό γιατί βρέθηκε αυτή η αξιόλογη δασκάλα και επισήμανε το πρόβλημα!Φαντάζεσαι να μην το είχε αντιληφθεί?Θα περνούσε ο καιρός και δεν θα το πέρνατε χαμπάρι!Οπότε εγώ πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά!Έχε πίστη στο Θεό και όλα θα έχουν αίσιο τέλος.Πολλές φορές μας έρχονται κάποιες δοκιμασίες για να γινόμαστε πιο δυνατοί!Καταλαβαίνω την αγωνία που περνάς αλλα όλα θα πάνε καλά και η μικρούλα θα είναι μια χαρά!Να είσαι όμως αισιόδοξη γιατί όπως και να το κάνουμε η μητέρα είναι το στήρθγμα όλων.

Να μας ενημερώνεις για την εξέλιξη της μικρής και να ξέρεις ότι θα προσευχόμαστε για την μικρούλα!!!!

Περαστικά και όλα θα πάνε καλά!Μια φουρτούνα είναι και θα περάσει.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ Κ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΕΣ ...ΓΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα εύχομαι απ τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά για τη κορούλα σου.

Να έχεις πίστη στο Θεό και να είσαι αισιόδοξη!

Καλή δύναμη σε σένα και τον άντρα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην ξαναυπάρξει λόγος ανησυχίας. Ψάξ'το όσο περισσότερο μπορείς.

Δεν ξέρω τι αλλο να σου πω, είσαι μανούλα και ξέρω πως είναι δύσκολο να μη στεναχωριέσαι και να μην αγχώνεσαι, τουλάχιστον όμως δες το θετικά. Φαντάσου να μην το είχατε καταλάβει καθόλου; Τουλάχιστον τώρα σας δίνεται η δυνατότητα να κάνετε ό,τι μπορείτε για να αντιμετωπίσετε αυτη τη δυσάρεστη κατασταση. Έυχομαι να έχετε την πιο αίσια εξέλιξη!

Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,ΜΗΝ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠ ΌΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤΕΥΧΗΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ γλυκιά μου Κατερίνα πόσο σε νιώθω. Εδώ η κόρη μου έχει τρεις μέρες πυρετό και στεναχωριέμαι που την βλέπω χάλια πόσο μάλλον εσύ που αντιμετωπίζεις σοβαρότερο πρόβλημα.

Βέβαια εμείς οι μαμάδες κυρίως, μεγαλοποιούμε τα πράγματα και αγχωνόμαστε εύκολα. Παίρνω παράδειγμα από τον εαυτό μου που οτιδήποτε να μου πει ο παιδίατρος "άσχημο" στεναχωριέμαι, κλαίω και ταλαιπωρώ τα παιδάκια μου με εξετάσεις....

Όσο μπορείς να σκέφτεσαι θετικά και να μην απογοητεύεσαι, εύχομαι ολόψυχα να μπορείτε να κάνετε κάτι άμεσα χωρίς ταλαιπωρία και για το παιδί και για ΄σας.

Καλή δύναμη, ψυχραιμία και πίστη σας εύχομαι.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:unsure: κορίτσια ευχαριστώ και σας είχα πεί ότι όταν με ενημερώσει η γιατρός θα σας πώ. Λοιπόν με πήρε σήμερα και μου είπε ότι το μικρό μου θα μπεί για την εξετάση την Παρασκευή στις 8.45 το πρωί να είμαστε εκεί. Αυτή η εξέταση θέλει ολική νάρκωση και έχω τρελαθεί και για υτό, επίσης μου είπε ότι αν δούν ότι έχει προχωρήσει θα βάλουμε το σωληνάκι στο αυτάκι μας την Δευτέρα και συγχρόνως με την βοήθεια της γιατρού και ενός παιδοψυχολόγου θα της βάλουμε και εξωτερικό ακουστικό για να μην επιβαρύνουμε και το δεξιο αυτί που έχει μαι μικρή απώλεια ακοής στο 5ντεσιμπέλ. Και δεν μου φτάνει καλέ κορίτσια η στναχώρια μου και το άγχος μου έχω κασι τον άνδρα μου όπως και την μάμα μου να μου πρήζουν τα νεύρα μου του στύλ (γιατί στεναχωριέμαι, γιατί κλαίω, γιατί αγχώνωμαι, γιατί στο στέλος θα μου ζητήσουν και τον λόγο που θέλω να κάνω καλα΄το παιδί μου και να μην το αφήσω έτσι.) Πείτε ρε κορίτσια θα φταίω να του πώ τίποτα καλό για το σόι τους???? Θα φταίω μετά να μην τους αφήσω αν πατήσουν στο νοσοκομείο???? Αλλά δυστυχώς για εμένα ξέρω ότι δεν θα το κάνω γιατί μετά θα με πούν και άσπλαχνη και άκαρδη και ότι τους βγάζω εκτός. Κορίτσια πείτε μου καμία ιδέα γιατί τα νεύρα μου είναι σε πολύ χάλια κατάσταση.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΙΣΕ ΤΟΥΣ!!!!! ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ! ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΦΤΑΙΓΑ ΚΙΟΛΑΣ. ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΒΡΙΣΗΜΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΟΥΝ. ΑΥΤΑ. ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΛΙ ΝΑ ΦΕΡΘΕΙΣ ΚΟΣΜΙΑ, ΜΗΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ. ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ, ΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΘΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΔΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΕΥΧΙΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ. ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ ΠΟΣΟ ΑΞΙΟ ΕΙΝΑΙ. ΜΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ, ΜΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ, ΜΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΡΔΙΟΚΤΗΠΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΒΗΞΗΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ! ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΦΑΝΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΣΑΙ ΕΤΣΙ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:S κορίτσια επειδή όπως καταλαβαίνετε δεν είμαι σε θέση από την Παρασκευή για να μπαίνω στο site η τελευταία μας επικοινωνία θα είναι αύριο. Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες πάρα πολύ γιατί ειλικρινά σας μιλάω δεν ξέρω χωρίς εσάς τι θα είχα κάνει.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:unsure::S κορίτσια τί κάνετε??? εγώ μπήκα για λίγο για να σας χαιρετήσω για λίγες ημέρς. Κορίτσια όλες μαζί αύριο στείλτε μου το ΄κουράγιο σας. Επίσης να σας ενημερώσω ότι έχω πεί στην hara ότι θα την πάρω τηλέφωνο και την παρακάλεσα να σας στείλει και μυνηματά και όταν μάθει νέα μας. Κορίτσια ευχομαι με το καλό να σας βρώ και να έχω και κλά νέα να σας πώ. Σας φιλώ όλες και ξανά σας ευχαριστώ όλες.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...