Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΓΙΝΩ ΘΕΙΑ!!!!!!


Recommended Posts

Τελικα η αδερφουλα μου ειναι εγκυος!

Μολις μαθαμε τα αποτελεσματα της χοριακης και ειναι μια χαρα...

Ειναι μολις 2-3 εβδομαδων και ειναι νωρις!

Μετα απο την παλινδρομη και την αποξεση που εκανε πριν απο 1 χρονο τωρα θελει προσοχη φανταζομαι!

Ποτε λετε να επισκεφτει τον γιατρο?

Μηπως ειναι νωρις?

Θα ειναι μεσα στο αγχος ολο το 1ο τριμηνο η καυμενη γιατι ειχε την ατυχια της προηγουμενης εγκυμοσυνης και φοβαται...

Ας πανε ολα καλα και η Αλεξανδρα μου να εχει ξαδερφακι τον Γεναρη!!!!

Ειμαι χαρουμενη πολυ πολυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννιω μου.........συγχαρητηρια στην αδελφουλα σου κοπελα μου......χαρηκα παρα πολυ,σας ειχα στο μυαλο μου τις τελευταιες μερες.....

ολα καλα θα πανε και χωρις αγχος!!!!!!!!!!!!!

φιλακια και να της πεις τα συγχαρητηρια!!!!!!

ΥΓ:στο γιατρο μπορει να παει μετα την 5 εβδομαδα οπου θα δει μονο σακο....αλλα την 6 βδομαδα φαινεται και το νινακι και ισως ακουσουνε και καρδουλα......:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!την θυμαμαι την ιστορια με την αδερφη σου!!!!ευχομαι να της πανε ολα καλα κ να εχει μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!ααα κ να παει απο τωρα στον γιατρο,θα της πει τι να προσεχει και λογικα ξεκουραση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η καρδουλα ακουγεται απο την 5η εβδομαδα. Αλλα και τωρα να παει, ο γιατρος μπορει να δει αν εχει παχυνει το ενδομητριο της, που αποτελει ενδειξη για μια καλη εγκυμοσυνη! Ευχομαι τα καλλιτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!

Θα δει τι θα κανει...Μπορει να παει στον γιατρο την 5η εβδομαδα αν και ...σε 3 εβδομαδες παντρευεται...!!! Οποτε...

Ολα του γαμου δυσκολα και η νυφη...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια!!! Συγχαρητήρια για την αδερφή σου κι εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Που θα πάνε δηλαδή.. Όσο για το γιατρό.. πάρτε ένα τηλέφωνο και θα σας πει εκείνος! Εμένα μου έκλεισε μια βδομάδα μετά από την ημέρα που το έμαθα! Αλλά ήθελα μόνο Δεύτερα λόγω που μένουμε Εύβοια κι ο γιατρός είναι στην Αθήνα!!

Και πάλι με το καλό το ανιψάκι σου.. με υγεία πάνω απ'όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιω μου συγχαρητηρια για την αδερφουλα σου!!!!Ευχομαι να της πανε ολα καλα!!!!

Η Αλεξανδρα σου μεγαλωσε πολυ βρε!!!!!!Να την χαιρεσαι τη ζουζουνα σου!Σε σκεφτομουν γιατι ειχα καιρο να σε δω ...:P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε βρήκα κοπελιά!:P Να στα πω κι από 'δω? Χάρηκα πάρα πολύ για τη σίστερ σου, με το καλό να έρθει και το δικό της μωράκι και να μην αφήσει ΚΑΝΕΝΑΝ να τη στεναχωρέσει και να της χαλάσει τώρα τη διάθεση ;) . Θα τα πούμε Κυριακή,ε? Έδειξες στον Σνέικ πώς αλλάζουν την πάνα?:woohoo: :laugh: :blink::P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...