Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΕ?


Recommended Posts

Κοριτσακι μου να χεις μια πολυ πολυ καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη συγχαρητηριααααααααααααα και με το καλο να ρθει το μωρακι σας!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφουλα μου τιποτα δεν ειναι απιστευτο τελικα ε???? μονο αυτο το αγχος κανει την ζημια μακρια!!!!:laugh:

συγχαρητηριαααααααααααα να εχεις μια πολυ πολυ γλυκια εγκυμοσυνη και με το καλο να ερθει στον κοσμο το μωρο της ΑΓΑΠΗΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFIA μου, συγχαρητηρια κοπελα μου!!!:)

πολλες νεες εγκυμοσυνες, πολλες χαρμοσυνες αναγγελιες!!!:woohoo:

ποσο χαιρομαι για τα κοριτσακια μας εδω στο mammy που τοσο ποθουν ενα μωρακι!!!:)

καλη εγκυμοσυνη και με το καλο!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!! τελεια!!!!!!!! μπραβοοοοοοο σοφακι μου γλυκο!!!!!! πραγματικα μου εδωσες κουραγιο τωρα που διαβασα το ποστ σου.....ειμαι τεταρτη μερα καθυστερησης και εκανα ενα τεστ και βγηκε αρνητικο...και εγω με πολυκυστικες.... καλη εγκυμοσυνη να εχεις κουκλα μου μεσα απο τη ψυχη μου και μη φοβασαι βρε ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ SOFIA ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!!!!ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΟΣΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΚΟΥΔΙΔΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΘΑΡΡΟΣ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΩΝ ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!! ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

ΦΙΛΙΑ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ευχηθώ και εγω με την σειρά μου καλή εγκυμοσύνη κοπέλα μου!!! Μπράβο και πράγματι το άγχος είναι ο εχθρός της σύλληψης! Είμαι νέα στο mammy, εύχομαι να φέρει και σε μένα τύχη(αν και έχω ήδη ένα παιδάκι 2 χρονών και τώρα πάμε για το δεύτερο, για να δούμε...) αλλά προς το παρόν χαίρομαι με τα τόσα ευχάριστα νέα που διαβάζω τις τελευταίες ημέρες!!! Αισιοδοξία βρε κορίτσια και όλα θα πάνε καλά!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

χαρηκα πολυ με τα νεα σου!!!!!να προσεχεις τωρα......

αντε περιμενουμε νεα απο την πρωτη επισκεψη στο γιατρο σου!

φιλια πολλα πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου!!!!!!!Συγχαρητήρια κουκλίτσα! Ολα γίνονται τελικά και πίστεψε το!

Καλή εγκυμοσύνη μεχρι τέλους! με το καλό να πας στο γιατρό και να μας πεις λεπτομέρειες!

να προσέχεις!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μουυυυυυ τα καταφερες τελικα γλυκια μου ειδες?:laugh: :laugh: .Θυμασε που σου ελεγα οχι ανχος?να τωρα που ηρθε το ζουζουνι σου :) .Σου ευχομε μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη και ενα υπεροχο και γερο μωρο :) .Αντε να δουμε ποτε θα τον πιουμε εκεινο τον καφε :P .Φιλια πολλλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου καλή σου ημέρα! Πολλά-πολλά συγχαρητήρια που τα καταφέρατε... ναι, ακόμη μία φορά το λέω (για να το ακούσω εγώ πρώτη!!!) το άτιμο το άγχος μας κάνει πάρα πολύ μεγάλη ζημιά! Καλή απόλαυση στην εκδρομή που λέγεται "ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ" και με το καλό ένα υγιέστατο ζουζουνάκι! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας !!!!!!!!!!!

Εύχομαι σε όσες προσπαθούν, σύντομα να δούνε ένα + !!!!!

Και σε όσες είστε ήδη μανούλες να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!!

Σας αγαπώ πολύ πολύ !!!

Τη Τρίτη στις 26, έχω ραντεβού στο γιατρό .. ! θα σας κρατώ ενήμερες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFIA SINXARITIIIIIIRIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :) NA EXEIS MIA TELEIA EGIMOSINI K ME TO KALO NA KRATISIS STIN AGALITSA SOU TO MORAKI SOU KALI MOU

ADE K STIS YPOLOIPES ME TETOIA ORAIA NEA FILAKIA SOFIA NA PROSEXEIS TON EAFTO SOU GLIKIA MOU. MOU EDOSES POLY KOYRAGIO EISAI APO TA PALIA MELOI K ESEI K LEO MPAS K ER8EI K SE MAS PIA O PELARGOS AXX :) AMIN PANAGITSA MOU

FILAKIA SOFAKI.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...