Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΕ?


Recommended Posts

Φιλενάδες μου,

Είναι απίστευτο αυτό που μου συνέβη.. !

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ... απίστευτο ? Έπιτέλους τα κατάφεραμε και εμείς με τον αντρούλη μου!

Πάντως κορίτσια ένα έχω να σας πω : ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΓΧΟΣ... ! Πραγματικά το άγχος είναι μεγάλος εχθρός της σύλληψης !

Να σας πω και εγω τι τράβηξα αυτό το μήνα, για να καταλάβετε τί εννοώ:

Οπως σας έχω πει και σε προηγούμενα ποστ, έχω πολυκυστικές ωοθήκες και ποτέ δεν έχω αδιαθετήσει μόνη μου παρά μόνο με τη βοήθεια φαρμάκων. Πριν 1.5 χρόνο που παντρεύτηκα αρχίσαμε τις προσπάθειες με τον άντρα μου. Προσπάθησα να βρω την ωορρηξία μου αλλά τίποτα, οι εξετάσεις οι δικές μου όλες οκ και ο άντρας μου μια χαρά. Απλά είχα πολυκυστικές ωοθήκες.

Ετσι τον Απρίλιο είπαμε με τον γλυκό γιατρούλη μου να πάρω τα SERPAFAR για να προκαλέσουμε ωορρηξία. 6/4 αδιαθετώ και την 5η με 9η μέρα ξεκινάω τη θεραπεία. Δυστυχώς όμως οι υπέρηχοι που ακολούθησαν έδειξαν ότι ο οργανισμός μου δεν αντέδρασε στα χάπια.

Κλάμα εγώ , απογοήτευση... είχα πέσει στη κυριολεξία στα πατώματα. Ο γιατρός να προσπαθεί να με παρηγορήσει και να με διαβεβαιώνει ότι όλα θα πάνε καλά και να μην ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ .. !Ετσι είπαμε άντε, πάμε για τον επόμενο μήνα πάλι...

Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να βγάλουμε τελείως απο το μυαλό μας το θέμα "ΜΩΡΟ".. Κάναμε έρωτα όποτε εμείς θέλαμε και όσες φορές θέλαμε, χωρίς σκέψεις..απλά ΑΓΑΠΗ...!

Και αυτό κορίτσια μόνο έφτανε! Χτες ήταν η 1η μέρα καθυστέρησης, έκανα 3 τεστ και τα 3 θετικά . Το πρωί πήγα και έκανα χοριακή και βγήκε: 3.436 (6 με 7 βδομάδων λέει η μικροβιολόγος). Στο γιατρό θα πάω στις 26/5 (δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο χάρηκε που του είπα τα νέα !)

Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω!!!! είμαι τόσο ευτυχισμένη αλλά και ταυτόχρονα φοβισμένη .. !

Συγνώμη για το μεγάλο πόστ , αλλά ήθελα να πω την ιστορία μου για να πάρουν θάρρος όλες οι κοπέλες που προσπαθούν και να μην απογοητεύονται .. !

Δεν θέλει άγχος .. ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ !!

Φιλιά σε όλες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου!Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!

Περνας πολυ σωστα το μνμ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!

Τι ωραια μερα η σημερινη!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΤΕ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ Κ ΣΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ

ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ!

ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΒΑΡΗ Κ ΝΑ ΜΗ ΣΕΡΝΕΙΣ

ΒΑΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ!

Κ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΦΙΑ!!!!:woohoo:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕς ΜΩΡΑΚΙ!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!Πραγματικα εχεις δικιο μεγαλο προβλημα το αγχος!!Πρεπει να το βγαζουμε απο το μυαλο μας...ετσι λοιπον κι εσυ μετα απο μια μεγαλη απογοητευση ηρθε μια απεριγραπτη χαρα!!Απο κει που δεν το περιμενεις!!!Ειναι οτι καλυτερο!!!Σου ευχομαι οτι καλυτερο ολοψυχα και ολα να πανε καλα,να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου και σε λιγους μηνες να κρατησεις το θαυματακι σου αγκαλια!!Καλη συνεχεια φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαριτηρια κοπελα μου,σου ευχομαι να εχεις 1 τελεια εγκυμοσυνη!!!πρεπει να ειμαστε και στην ιδια βδομαδα κυησης,την δευτερα ποθ εκανα εγω την εξεταση ηταν 3347!!!θα τα λεμε,να μοιραζομαστε τις αποριες μας!!!:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου και ευχομαι ολα να πανε καλα.

Εγω ανακοινωσα την δικη μου εγκυμοσυνη μια ωρα πριν απο σενα.

Ηρθε και η δικια μας σειρα ...

Ευχομαι να μας πανε ολα καλα..:):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Σοφία μου, με το καλό να φέρεις το μωράκι σου στο κόσμο και να ήσαστε πάντα ευτυχισμένοι....δεν φαντάζεσαι τι χαρά παίρνω με τέτοιες ανακοινώσεις..

Φιλιά πολλά .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο, μπραβο, μπραβο! Σημερα πολλα καλα νεα! Σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη! Κι οπως εγωτο εχω ονομάσει, το ταξιδι των ονείρων αρχίζει για σενα και τον αντρούλη σου!Φιλάκια πολλά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kai apo emena kai syxaritiria makari ola na pane teleia kai se ligous mhnes na exeis to moraki sou agalia ygeiestato makari na exeis mia kalh kai eukolh gomisynh...Kai ego shmfono me auto pou eipes sto telos tha to balo sas slogan...

Δεν θέλει άγχος .. ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ !!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια..πόσο γουρλίδικο είναι αυτό το σάιτ τελικά!!!:) Μπράβο κορίτσι μου!!!:)Συγχαρητήρια!!Καλά ε;; Εχω χαρεί απίστευτα...έχω ευχηθεί μέσα σε μια μέρα σε 3 εγκυμονούσες φρέσκιες φρέσκιες!!:) Όλα να σου πάνε κατ ευχήν!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάρα μου!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πω πω σήμερα όλο για εγκυμοσύνες μαθαίνω!!

όλα καλά να πάνε και να ξεκουράζεσαι!!

εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη!!!!

Φιλάκια πολλάαααααααααααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...