Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!


Recommended Posts

Γιωργια μου συγχαρητηρια!!!Ειδες απο κει που δεν το περιμενεις ερχεται!!!Δεν ειναι καλυτερα ετσι?Σου εκανε εκπληξη!!!Ευχομαι ολα να πανε καλα και σε λιγους μηνες να κρατησεις αγκαλια το θαυματακι σου!!!Φιλακια πολλα και ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και την οικογενεια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααα κοπελα μου και να χεις μια ηρεμη και τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!!

Οχι αγχος απολαυσε τις ωραιοτερες στιγμες της ζωης σου!!!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΓΑΛΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ..... ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ,ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εσύ;;;; :) Απίστευτο πόσες εγκυμοσύνες μάθαμε μέσα σε ένα μήνα!!!Μπράηο!! Συγχαρητήρια!!!! Όλα να πανε καλά κορίτσι μου!!:) Να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια πολλά κοριτσάκι μου! Όλα καλά να σου πάνε και με το καλό να γεννήσεις ένα υγιέστατο μπεμπάκι! Καλά αποτελέσματα και στη 2η χοριακή σου! Φιλούδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...