Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!


Recommended Posts

ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΟΛΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ,

684,89 ΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 16/4.ΜΙΛΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΤΙΜΗ ΑΛΛΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΠΟΤΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ.....ΑΧ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ......

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!! ΑΚΟΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΗΠΟΙΗΣΩ!!!!! ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ...ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ "ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ" ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ,ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΗ.....

ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ?? Η' ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ ΛΙΓΟ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια γιωργία μου!!!!να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι θα στα πει και ο γιατρός σου,απλά να είσαι λίγο πιο προσεχτική...θα περιμένουμε νεότερα...φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Γεωργια μου. Με το καλο σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!! :)

Και εγω ετσι επαθα τον μηνα οταν εμεινα εγκυος. Ημουν σιγουρη πως δεν υπηρχε περιπτωση εγκυμοσυνης γι αυτο και εκανα το τεστ 10 μερες μετα τη καθυστερηση!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΤΟΜΑ,ΕΙΔΕΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ??? ΚΑΙ ΕΓΩ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΕΜΕΝΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γεωργίτσα!:) Συγχαρητήριαααααααα!:cheer: :cheer: :cheer: Η χοριακή σου είναι τέλειαααα!:) Σου εύχομαι μια υπέροχη και ήρεμη εγκυμοσύνη!(Όλες το μήνα που ήμασταν σίγουρες ότι δε θα είχαμε μείνει έγκυες, τελικά ήμασταν!:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΑΥΤΟ!! ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΝΟΙΩΘΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ,ΑΛΛΑ ΕΙΔΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ,ΜΟΛΙΣ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου συγχαριτηρια!!!!!!και εγω ακριβως την προηγουμενη τεταρτη περασα την ιδια αγωνια με εσενα!!!ειχα κανει χοριακη με 3 μερες καθυστεριση κ ηταν 590 και 7η μερα 3347!!γι αυτο μην αγχωνεσαι θα πανε ολα καλα!!!!σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ξερεις τωρα εεε???θελει ξεκουραση,να μην κανουμε πολλες δουλειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!! maraki85 ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ POST ΣΟΥ!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ...... ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΟΥΜΕ....

ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Γεωργία ,εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου.Επειδή από εδώ και πέρα θα αρχίσεις να αγχώνεσαι για χαζομάρες ,όλες τα περνάμε ,κοίταξε όσο μπορείς να είσαι πιο χαλαρή και να μην αγχώνεσαι.Και πάλι συγχαρητήρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...