Μετάβαση σε περιεχόμενο

PARELAVA TA TESTAKIA!


Recommended Posts

Geia sas koritsakia!!!

simera parelava ta testakia woriksias apo saveontests... to thema omws einai oti mesa den exei kanena fylladio me odigies.. kserei kamia kopela pou ta exei xrisimopoihsei na mou pei leptomereies??

eyxaristw poli-poli!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελίνα μου καλημέρα, είναι πολύ απλά τα πράγματα θα ουρήσεις σε ένα καθαρό κυπελάκι μιας χρήσης και θα βουτήξεις το στικ με το βελάκι προς τα κάτω μέχρι τη μαύρη γραμμούλα για 5-7 δευτερόλεπτα, κατόπιν το ακουμπάς σε στεγνό μη απορροφητικό σημείο κ στα επόμενα 5 λεπτά βλέπεις με σιγουριά τα αποτελέσματα , τα οποία πρόσεξε!!!

1. αν δεις την πάνω γραμμή έντονη μόνο, είναι αρνητικό αλλά το έκανες σωστά

2. αν δεις και μια αχνή γραμμή πιο κάτω αλλά πιο αχνή από την πάνω πάλι αρνητικό

3. αν δεις την κάτω γραμμή ίση ή πιο έντονη από την επάνω θετικό.

Εγώ για παράδειγμα 3 μήνες έβλεπα έντονη την επάνω και πολύ πολύ αχνή την κάτω και επιβεβαιωμένα με εξετάσεις και θερμοδιάγραμμα δεν έκανα ωορρηξία, αυτό το μήνα που έκανα ένεση Pregnyl και επηρεάζει το τεστ είδα την κάτω γραμμή πολύ έντονη και κατευθείαν άρχισε να σχηματίζεται, άρα επιβεβαιωμένα είναι εγκυρότατα.

καλή τύχη Αγγελίνα μου και αχρείαστα να είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχείς , λογικά σε κύκλο 30 ημερών γίνεται 15η -16η μέρα.

Εμένα το clearblue μου είχε χαμογελάσει 15η -16η μέρα σε κύκλο 30 ημερών. και να μην πίνεις πολλά υγρα πριν τα κάνεις..

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοίτα με το clear blue έκανα τα τεστ όταν ξύπναγα το πρωί και μου έδειχνε σωστα τα αποτελέσματα, με τα saveontests επειδή στις οδηγίες που βρήκα στο internet λέει Οχι τα πρώτα πρωινα ούρα και έτσι το έκανα κατα της 10 -11 το πρωί. Στις οδηγίες λέει η καλύτερη ώρα είναι απο 10am - 8pm. κανόνισέτο σύμφωνα με το πρόγραμμά σου.

Στη διέυθυνση που σου στέλνω έχει κ τις οδηγίες.

http://www.saveontests.com/ovulation_te ... ctions.htm

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol mou de kserw pws na se eyxaristhsw :) eisai poli kali! tha mpw sto link kai tha to diavasw , ayrio omws twra.. Apla skeftomai pws sth douleia tha prepei na kouvalaw kupellaki kai ta test..Telospantwn tha to upostw ki ayto pros xarhn thn psixoulas :)

1000 eyxaristw kai pali!

makia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ γλυκιά μου Ιφιγένεια πολύ ευχάριστη έκπληξη, δυστυχώς δεν έχω Internet σπίτι για να μπαίνω όταν είμαι χαλαρή, ίσα που μπαίνω να μάθω κάνα καλό νέο να πάρω δύναμη, στην καλύτερη να γράψω και κάτι.

Φαντάζομαι τώρα η κοιλίτσα σου θα είναι ολοστρόγγυλη, αχ ματάκια μου να έχεις την ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ με το καλό.

Πόσο μηνών είσαι τώρα Ιφιγένεια?

Τα φιλιά μου και σε σένα και στην Aggelina που ταλαιπωριέται σαν εμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...