Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει καμιά συνάντηση στην Αθήνα?


SOFOU

Recommended Posts

στεισι δεν πειραζει ,προεχει η υγεια η δικη σου και του μωρου! εχουμε χρονο,δοξα το Θεο τωρα που αρχισαμε δεν μας σταματαει κανεις απο τις συναντησεις!!!!!!! :)

εσυ ξαπλα τωρα!!!!!!!!! σου στελνω οοοοοολες τις ευχουλες μου για να μην βιαζεται η μπουμπου!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 297
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mikroulaxristos έγραψε:

στεισι δεν πειραζει ,προεχει η υγεια η δικη σου και του μωρου! εχουμε χρονο,δοξα το Θεο τωρα που αρχισαμε δεν μας σταματαει κανεις απο τις συναντησεις!!!!!!! :)

εσυ ξαπλα τωρα!!!!!!!!! σου στελνω οοοοοολες τις ευχουλες μου για να μην βιαζεται η μπουμπου!!!!!!!! :)

Αυτο λεω και εγω!!!! Δεν μπορει? καποια στιγμη θα σας γνωρισω!!!!:P

Αχ!!! σε ευχαριστω κοριτσακι μου πολυ! πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγώ... Είπα να μπω τις μικρές ώρες... να δώσω το παρόν μου!! Εμείς... Θα έρθουμε εννοείτε!! Δεν ξέρουμε όμως αν θα πάμε Γλυφάδα να πάρουμε το τραμ έτσι να δούμε μια φορά πως είναι ( παιδί της συγκοινωνίας!!) :laugh: ... ή αν θα έρθουμε καρφί με τ'αμάξι!! ( ως συνήθως!!) :laugh: Θα δείξει αύριο... Εμενα το καλικατζαράκι μου μεγάλωσε και μου μεγάλωσε και την κοιλίτσα κι άλλο!! :laugh: Θα δείτε αύριο!! Ανυπομονώ να σας δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλακι μου χρονια πολλα!!!!!!!!!!! αχ πολυ χαιρομαι που μπηκες να στα πω τα χρονια πολλα,γιατι ηθελα να σε παρω τηλ στις 12 αλλα δεν ηθελα να ενοχλησω και περιμενα μηπως εμπαινες!!!! αχου μωρε μεγαλωσε η κοιλιτσα!!!!!!!!!! δηλαδη θα τρελαθω αυριο ε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!! μια ομορφη κυριακη ξημερωσε και εχουμε και συναντηση σημερα ουαου!!! ανυπομονω να δω τις φιλεναδιτσες εγω βεβαια θα ερθω τελικα με συνοδο μονο τον γιο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε πλησιαζει η ωρα που θα τα πουμε παλι απο κοντα, μου λειψατε βρε παλιοκοριτσα!! φιλακια πολλα τα λεμε σε λιγες ωρες!!!σημειωση: πρωτα θα δειτε την κοιλια μου και μετα θα ακολουθω και εγω χαχα:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα κοριτσια δεν θα ερθουμε βαριετε ο αντρας μου και ειναι αβολα να ερθω σημερα με τη συγκοινωνια θα τα πουμε ομως στην επομενη συναντηση πρωτα ο θεος .Φιλακια και καλα να περασετε και μην ξεχασετε να βαλετε και φωτωγραφικο υλικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερααααα!!!!!!!!! αχου θα σας δω παλι ουαουυυυυυυ!!!!!!!! δεν κρατιεμαι!!!!!!!! :) βανια μου γιατιιιιιιιιιιιιι???????? εεεεεεεεεελα μωρε εγω ηθελα να σε δω..... και τον γιο τον παπαρατσι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

κοριτσαρες καλημερααααα!!!!!!!!! αχου θα σας δω παλι ουαουυυυυυυ!!!!!!!! δεν κρατιεμαι!!!!!!!! :) βανια μου γιατιιιιιιιιιιιιι???????? εεεεεεεεεελα μωρε εγω ηθελα να σε δω..... και τον γιο τον παπαρατσι!!!!!!!!!!!!!!

βαριετε την αποσταση εμεις μενουμε ολυμπιακο χωριο και ειναι που εχουν αλλαξει και τα δρομολογια του ηλεκτρικου αλλιιως θα το επαιρνα και θα ερχομασταν αλλα δεν πειραζει στην επομενη συναντηση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια σημερα ειναι μια κουραστικη μερα και εχει και πολυ συνεχεια... απο χθες ειμαστε κουρασμενοι και δεν σηκωθηκα και πολυ καλα... αλλα θα προσπαθησω να ερθω... τι να κανω; εχω και τα τρεχαματα με την βαπτιση...!!! Σας φιλω...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ μόνο του τον αφήσατε τον Δημητρακη μου!:( Με ποιον θα παίζει!Θα δω μήπως περάσω και πάρω την ανιψουλα μου που έχουν ίδια ηλικία!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαστε εγω τουλαχιστον, μια χαρα ηταν η συναντηση γνωρισαμε και δυο καινουριες κοπελες την mikroulaxristos και την sofou ωραια περασαμε καναμε το καθιερωμενο μας κουσ κουσ και οι αντρες το δικο τους πηγαδακι, ειχε γενεθλια και η νταλια μας και φαγαμε και το γλυκακι μας,:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Καλέ που είστε όλες!Τόσο χάλια ήταν η συνάντηση!:P :P :P

Εεεε όχι και χάλια!! Κάθε φορά και καλύτερη!!! Τώρα μπήκα... κι εγώ... Κούναγε ο μπέμπης στην κοιλίτσα!! Ήθελε μαμ!!! :laugh: :laugh:

Έφαγα και να'μαι....

Φωτογραφίες που θα βάλουμε;; Εδώ ή θα ανοίξουμε κάποιο άλλο ποστ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια περασαμε πολυ ωραια... ηταν και το μερος οτι επρεπε για τα παιδακια μας... ο δικος μου τουλαχιστον ξετρελαθηκε... χαχαχα... περπατουσε με μια χαρα και ενα καμαρι και ολο μιλαγε μονος του και ελεγε "γκου γκου γκου" χαχαχα....:laugh: αυτο λεει προς το παρον... :laugh: :woohoo: :P θα βαλω αυριο φωτογραφιες... τωρα παω για νανακια... φιλακια σε ολες...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω!:lol: ήταν τόσο επεισοδιακή μέρα!:angry: Υποτίθεται ότι ο παιδότοπος ήταν απέναντι από το Σεφ, 80m από το τραμ, αλλά καμία σχέση!:huh: Με αποτέλεσμα όλοι να ψάχνουμε τον παιδότοπο και αυτό γιατί στο ίντερνετ οι πληροφορίες είναι ελλειπης(το λέω ευγενικά)! Βέβαια το λάθος μου είναι ότι επαναπαύτηκα και δεν τους είχα ρωτήσει στο τηλέφωνο!Κορίτσια υπομονή!Οι πρώτες 100 συναντήσεις είναι οι δύσκολες. Μετά θα χουμε πάρει το κολάι!:ohmy: Ευτυχώς τον βρήκε η mikroulaxristos και μας καθοδήγησε!;) Αν εξαιρέσουμε τον Δημητρακη που μου έβγαλε την πίστη γιατί δεν ήξερε τι ήθελε, περάσαμε πολύ ωραία. ο παιδότοπος ήταν ωραίος με ότι παιχνίδια θέλεις και για όλες τις ηλικίες!Λεφτά να εχεις να χαλάς!:P Οι καλύτεροι απ όλους ήταν οι άντρες μας!Να φανταστείτε σε κάποια φάση αναρωτήθηκα.-Σίγουρα ήρθα σε συνάντηση του mammyland? Αναφορικά να σας πω ότι στη συνάντηση παρευρέθηκαν!

crazy(Ρουλα)

RYBELA(Ρουμπι)

marianda(Μαριαντα) + Νικος

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ(Αναστασια) + Μπέμπης

dallia + Βασιλης

mikroulaxristos + Χρήστος

SOFOU(Μαρια)

sweetmammy(Μαρινα) + Μιχαλης + Μπέμπης

dimitroula29(Δημητρα) + Γιαννης + Δημητρακης

και Quest Star η συνυφαδα μου και μέλος tsioyla(Αγγελική) με την κορούλα της τη Δέσποινα.

Να είναι καλά το Δεσποινακι που πήρε από το χεράκι το Δημητρακη και μπήκαν μαζί στον παιδότοπο με τα φουσκωτά και μπόρεσα να κάτσω λίγο με τα κορίτσια.

Αυτά προς το παρών από μένα!Αν θυμηθώ κάτι θα επανέλθω!:laugh: Ξέρω περιμένετε φωτογραφίες!:woohoo: Ξεκινάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...