Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι έγκυος! (Happyland)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Sta eipa kai apo to facebook alla tha sta pw kai apo edw!! :)

Kat' arxas den mporeis na fantasteis th xara pou ekana otan

to ematha!! Afou o antras mou aporise mhpws epatha kati!! xexexe

Me to kalo loipon na ypodexteis kai ayto to mwraki kai na

pane ola kala mexri to telos! Ante na kaneis kai ton gio

pou einai pio pithano na sou moiazei! Oxi pws to Savvinaki

den sou moiazei! Kati phre kai apo esena!! :) Filakia polla!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland έγραψε:

Κοριτσάκια γεια σας!

Επειδή δεν το ανακοίνωσα επισήμως και βλέπω μία μία να εκπλησεστε, λοιπον... ειμαι έγκυος πάλι! Είμαι 7 εβδομάδων και έχω μια μικρη αποκολλησούλα, αλλα όλα οκ. Η Σαββίνα μου είναι πολύ καλό παιδί και δε μου κουραζει καθόλου! Σας ευχαριστω προκαταβολικα για τις ευχές σας! Εύχομαι με εναν πόνο οι μέλλουσες μανούλες, με το καλό οι μανούλες σε προσπάθεια και οι μανούλες με παιδάκια να χαίρεστε την οικογένειά σας!

Φιλάκια πολλά!

:kiss:

Α!! Αυτή τη φορά έβαλα τα δυνατά μου να μου μοιάζει! :lol: :lol:

αναστασακι μου εμεις τα λεμε κ μσν αλλα μιας κ το ανακοινωσες επισημως ας σου ευχηθω κ απο δω να χεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη.ευχομαι να κυλησουν ολα ομαλα..:) φιλια πολλααααα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά το διάβασα σ'ένα πόστ σου, αλλά νόμιζα ότι το είχες πει ήδη και απλά δεν το είχα δει!! Λοιπόν, να σου δώσω τις ευχούλες μου κορίτσι μου! Με το καλό!! Να έχεις μια υγιή κι ήρεμη εγκυμοσύνη κι όλα να είναι καλά μέχρι το τέλος! Συγχαρητήρια!!

30.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια ξανά λοιπόν!!! Επίσημα τώρα θα σου πω με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωράκι σου και να είναι γερό & τυχερό!!! φιλάκιααα κουκλίτσα χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzouna mou glukia ti xaroumeno neo einai auto pou akouw!!!

euxome na pane ola kala na exeis mia uperoxh egumosinh kai na kratiseis sta xeria sou to deutero mwraki sou me akoma megaliterh xara apo to prwto ...ante kai na sou miazei ...fagothikes pia :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου συνχαρητηρια καλη μου.Γερο και δυνατο να ερ8ει το παιδακι σου στον κοσμο :) .Θυμαμε οταν γενναγες την μικρουλα σου πριν λιγους μηνες.Νομιζω αυγουστο προς το τελος.Να ξεκουραζεσε τωρα καλη μου οσο μπορεις.Ευχομε να εισαι πολυ πολυ ευτηχισμενη καρδια μου και ολη στην οικογενεια σου να ειναι γερη.Φιλια πολλα.

(τι χαρα πηρα δεν περιγραφετε :laugh: :laugh: :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 2ο ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΛΕ ΠΕΡΙΣΥ ΛΕΓΑΜΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσάκι με το καλό τι να πώ πολύ χαιρομαι και θα ναικ κοντα κοντα τα μωρουλινια σου τι τέλειο να σαι καλά και να χεις μια καλή εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happyland συγχαρητήρια κορίτσι μου και επισήμως!!!το είχα δει βέβαια σε ένα άλλο θέμα οτι ήσουν πάλι έγκυος...να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!

είναι φοβερό που τα παιδάκια σου θα είναι τόσο κοντά σε ηλικία!!!

σε φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!

Αγγελική και Βενετία όντως είναι λίγο περίεργο! Πέρισυ που συζητούσαμε ήμουν έγκυος και φέτος πολι έγκυος! Χαχα! Άντε να παίρνετε σειρά και οι επόμενες! :)

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασιααααα μου συγχαρητηρια!!

Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη ολα να σου πανε μια χαρα!!

Εζησα μεσα απο το φορουμ την πρωτη σου εγκυμοσυνη που ομολογω ειχε αρκετο αγχος αλλα τωρα θα ειναι ολα τελεια!!

Φιλακι στην κουκλαρα Σαββινα!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASIA MOU KALIMERA K SINXARITIIIIIIIIIIIIIRIAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)

TIN PROTI SOU EGIMOSINI TIN ZISAME EDO PALI MESA STO FOROUM K TI DEFTERI TO IDIO PAREITSA MONO POU AFTI TI FORA EFXOMAI MESA APO TIN PSIXI MOU NA EINAI OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLA MA OLA TEEELEIA K NA MIN ANXO8OUME KA8OLOU OPOS STIN PROTI

OLA LOIPON NA PANE TEEEEEELEIA K ME TO KALO NA KRATISEIS TO DEFTERO PAIDAKI SAS STIN AGLAISTSA SAS

FILAKIA POLLA POLLA :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...