Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι έγκυος! (Happyland)


Recommended Posts

Κοριτσάκια γεια σας!

Επειδή δεν το ανακοίνωσα επισήμως και βλέπω μία μία να εκπλησεστε, λοιπον... ειμαι έγκυος πάλι! Είμαι 7 εβδομάδων και έχω μια μικρη αποκολλησούλα, αλλα όλα οκ. Η Σαββίνα μου είναι πολύ καλό παιδί και δε μου κουραζει καθόλου! Σας ευχαριστω προκαταβολικα για τις ευχές σας! Εύχομαι με εναν πόνο οι μέλλουσες μανούλες, με το καλό οι μανούλες σε προσπάθεια και οι μανούλες με παιδάκια να χαίρεστε την οικογένειά σας!

Φιλάκια πολλά!

:kiss:

Α!! Αυτή τη φορά έβαλα τα δυνατά μου να μου μοιάζει! :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Happyland ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ αγαπη μου!!!!!!εγω το εμαθα απο το αλλο θεμα...;) αχ πολυ χαρηκα!!!!:woohoo: Με το καλο το αδερφακι για την κορουλα σου!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου συγχαρητηριααααααααααααααααααααααα να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!Αντε να περνουμε σειρα μια μια....

Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happyland μοιράστηκες μαζί μας τα καλύτερα νέα!!! :cheer:

Σου εύχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό σε 9 μήνες να κρατάς στα χέρια σου ένα υγιέστατο μωράκι!!! :)

Σε φιλώ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι και γω με την σειρά μου μια τέλεια εγκυμοσύνη και μία τέλεια γέννα...

Να χαίρεσαι την οικογένεια σου!

(Ασχετο). Πολύ ωραίο το Σαβίνα. Είναι αυτούσιο όνομα ή βγαίνει από κάποιο άλλο όνομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες!

Το Σαββίνα είναι αυτούσιο όνομα και βγαινει από τον Αγιο Σάββα τον Καλύμνιο.

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου Happyland, αν και το γνωριζα και νομιζω τα ειχαμε πει, να σου ευχηθω κι εγω επισημως, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!:woohoo:

Καλη εγκυμοσυνη να εχεις γλυκο μου κοριτσακι, ολα να πανε καλα, να υποχωρησει κι η αποκολλησουλα και με το καλο να ερθει στο κοσμο το αδελφακι της μικρης σας Σαββινουλας!!!

(παρεπιπτοντως, τη θυμαμαι τη φωτογραφια με τον μπαμπα και τη μικρη, ειναι πραγματικα ΟΛΟΪΔΙΟΙ!!!:lol: ευχομαι αυτη τη φορα, να εκανες καλυτερη δουλεια!!!:P πλακα κανω φυσικα κοριτσακι μου, γερο και καλο παιδακι να 'ναι!!!)

φιλακια πολλα στην γλυκια κορουλα και στη γλυκια κοιλιτσα σου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ 1 ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ..ΧΙ ΧΙ!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι καλα!!! συγχαρητηρια!!!!!!!!! ειναι φανταστικο!!!!!!!! μια εγκυμοσυνη αμεσως μετα την αλλη!!!!!!!!!!!!!!!!! :) μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να φερεις στον κοσμο το αδερφακι της Σαβινας σας..η οποια θα διαφωνησω στο οτι σου μοιαζει..ειχα δει μια οικογενειακη φωτο παλαιοτερα..και ειναι φτυστη ο μπαμπας της ..αλλα φτυστη η κουκλινα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!Με το καλο να ερθει και το νεο μελος!!Ευχομαι να εχεις καλη συνεχεια και ολα να πηγαινουν καλα!!!!Να σαι καλα κι εσυ και η οικογενεια σου!!!!Σ ευχαριστουμε και για τις ευχουλες σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια γλυκειά μου, εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια και σε λιγότερο απο 9 μήνες να κρατάς το μωράκι σου στην αγγαλίτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΕΣΥ....!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ,ΝΑ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΕΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...