Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια είμαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!


Recommended Posts

Τα καταφέραμε κορίτσια!!

Είμαι μια εγκυούλα κι εγώ!

Είμαι 6 εβδομάδων και 2 ημερών..είδαμε και την καρδούλα του να χτυπά κι ο γιατρός μου είπε οτι φαίνεται αυτή τη φορά να είναι μια πολύ καλή εγκυμοσύνη!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ! ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααααααααααααααααα κοπελα μου να χεις μια τελεια και ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!

Αχ τι καλα νεα ειναι αυτα καθε μερα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου, συγχαρητήρια!!! :cheer:

Σου εύχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό σε 9 μήνες να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!! :)

Πολλά φιλιά!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chiquita πολλα πολλά συγχαρητήρια!

Τώρα αρχίζουν τα καλύτερα. Απόλαυσε όλη την περίοδο της εγκυμοσύνης. Είναι στιγμές μαγικές...

Ευχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσικιτακιιιιι συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) καλα δεν το πιστευωωωωωω ποσα μαζεμενα ευχαριστα γεγονοτα εχουμε στο μαμυ????????????????? :) ειναι πολλα τα κοριτσια μας που τα καταφεραν η μια πανω στην αλλη!!!!!!!!!! να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη,ολα να πανε καλα ευχομαι!!!!!!! καλα ε?πολυ γουρλιδικο τομαμυ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές σας!!!

Εύχομαι σύντομα όλα τα κορίτσια που το επιθυμούν να γίνουν μανούλες!!!

xenianek τον Οκτώβριο είχα μια παλίνδρομη στο τέλος της 6ης εβδομάδας γι αυτό και είπα οτι ελπίζω όλα να πάνε καλά τωρά!!!:)

Να σας ρωτήσω όμως κάτι με την ευκαιρία...μπορεί κάποια που ξέρει να μου πεί ποιές εβδομάδες είναι ο 1ος, 2ος, 3ος κλπ μήνας γιατί στο ίντερνετ που έψαξα βρήκα εκατό διαφορετικές εκδοχές!!

Θα με βοηθούσατε πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ....;) ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ... ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ Κ ΧΑΛΑΡΗ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ...:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου με το καλό να έρθει το αγγελάκι σου. Όσο για την απορία που έχεις την έχω και εγώ μια και εγώ είμαι εγκυούλα για πρώτη φορά!!!! Ας μας πουν λοιπόν οι παλιότερες γιατί μετράω μια μια τις εβδομάδες μέχρι να φθάσω στην 12 και να μη φοβάμαι τόσο πολύ πια. Εμένα η γιατρός μου πάντως μου τις μέτρησε από τη τελευταία μου περίδο. Άλλοι λένε πως πρέπει να προσθέσεις 10 ημέρες στη τελευταία σου περίοδο και τότε αλλάζεις μήνα. Δε ξέρω!!!!!

Να τα λέμε που και που, να βοηθάμε η μια την άλλη.

Με το καλό αγαπούλα!!!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ! ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ. Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΩΡΑ. ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΑΓΙΚΗ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ.... ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ. ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσι μου πολλά συγχαρητήρια!!!!!μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά και σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!!!!να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...