Μετάβαση σε περιεχόμενο

MANΟΥΛΟΧΩΡΑ.... Σε βρήκα την πιο κατάλληλη στιγμή!


boulou

Recommended Posts

boulou μου καλως μας ηρθες γλυκια μου!!!Σου ευχομαι αρχικα να ζησετε με τον αντρουλη σου να στε παντα καλα κι ευτυχισμενοι,με το καλο να γινει ο γαμος και με το καλο να ρθει και το θαυματακι στην ζωη σας!!!Ολα θα πανε καλα μην αγχωθεις,απολαυσε την αγαπη σου και τις αγκαλιτσες σας και θα ρθει αυτο στην ωρα του.Καλη επιτυχια!!!Πραγματικα η παρεουλα μας ειναι απο τα καλυτερα πραγματα που μου εχουν συμβει ολα τα κοριτσια ειναι καταπληκτικα!!!Εδω ειμαστε να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας τους φοβους μας να γελασουμε και να αποκτησουμε πολλες πολλες φιλες!!!Ειμαι η Κωνσταντινα και δεν εχω ακομα παιδακια...περιμενω με λαχαρα...φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ,29 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΕΜΠΕ ΑΚΟΜΗ....

ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BOULOU μου καλως ορισες στην παρεα μας!!!!! ειμαι η alice,30 χρονών και βρισκομαι ακομη στην προσπαθεια να αποκτησω μωρακι ...

ευχομαι συντομα να εχουμε ευχαριστα νεα ολες μας...θα εχεις καταλαβει βεβεαι απο ολες τις δημοσιευσεις εδω μεσα οτι το mammy ειναι εξαιρετικα γουρλιδικο!!!!! μακαρι να ειναι κια σε εμας!!!!!

λοιπον..φιλια θα τα λεμε απο εδω και περα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες,,ειμαι καινουρια και θα ηθελα τη βοηθεια σας...

εδς και 1,5 μηνα κανς ελευθερα ερωτα με το συντροφο μου μετα απο πολλα χρονια που ειμαστε μαζι.δεν μου εχει τυχει εγκυμοσυνη να ανυσηχω η ειναι πολυ νωρις;;;;;σας ευχαριστω

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ζέτα!

Κι εγώ δεν είμαι και πολύ παλιά αλλά αν ρίξεις ένα γύρο στα post των κοριτσιών, 1,5 μήνας είναι όχι απλά πολύ μικρό διάστημα, ΠΟΛΥΥΥΥΥ μικρό διάστημα!!!! Μην αγχωθείς από τώρα. Κι εγώ είχα την εντύπωση ότι θα αρχίσω ελεύθερα και θα μείνω αμέσως έγκυος, αλλά παίζουν πολλά ρόλο τελικά. Αν είσαι στις γόνιμες μέρες, η ψυχολογία, κλπ. Κάνε μια μελέτη στο φόρουμ και θα δεις ότι θα σου λυθούν πολλές απορίες!!!

Καλή συνέχεια και καλώς ήλθες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZETA23 έγραψε:

καλησπερα σε ολες,,ειμαι καινουρια και θα ηθελα τη βοηθεια σας...

εδς και 1,5 μηνα κανς ελευθερα ερωτα με το συντροφο μου μετα απο πολλα χρονια που ειμαστε μαζι.δεν μου εχει τυχει εγκυμοσυνη να ανυσηχω η ειναι πολυ νωρις;;;;;σας ευχαριστω

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

KALIMERA ZETA!!!

KALOSORISES STIN PAREA MAS!:) MIN ARXISEIS NA AGXONESE TORA.EINAI POLY NORIS.HREMIA K OLA THA PANE KALA!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου....

καλημέρα σε όλες και να έχουμε μια καλή εβδομάδα!

σας ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωω όοοοοοολες για το καλωσόρισμά σας!

Ζετάκι είναι πολύ νωρίς ακόμα... και εγώ στον ενάμιση μήνα είμαι προσπαθείων.. από την τόση λαχτάρα μας είναι το άγχος... ηρεμία και μην το σκέφτεσαι.. τα λέω να τα ακούω και εγώ γιατί πολλές φορές πιάνω τον εαυτό μου να αγχώνεται....

Φιλιά παντού σε όλη την μανουλοχώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια καλώς ήρθατε στην παρέα μας .Επειδή το mammyland είναι όντως πάρα πολύ γουρλούδικο δεν χρειάζεται να έχετε καθόλου άγχος.Είμαι η Μαριάννα και εγώ στον 2ο μήνα αφού μπήκα στο mammy έμεινα έγκυος ,χωρίς καθόλου άγχος, ακολουθώντας τις συμβουλές των κοριτσιών και τώρα είμαι στον 4ο.Σας εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια και καλως σας βρικα!!!!!η αληθεια ειναι οτι δεν αγχωνομαι καθολου ακομη απλα ειχα την εντυπωση οτι αμα κανω ελευθερα θα μεινω και εγκυος....δεν ξερω μαλλον ειναι λιγο το διαστημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zετάκι μου 1,5 μήνας θεωρητικά δεν είναι τίποτα.Αν σκεφτείς οτι οι ειδικοί λένε οτι μέχρι και ένας χρόνος ελευθερων επαφών αλλά χωρίς επίτευξη εγκυμοσύνης δεν είναι ανησυχητικός!:P

Καλό που δεν έχεις άγχος,γιατί μόνο κακό αρνητικές επιπτώσεις μπορεί να φέρει:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boulou και ζετα καλως ηρθατε στην παρεα μας .το ονομα μου ειναι Μαρια και ειμαστε ακομα στην προσπαθεια για baby.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...