Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΔΕΙΧΝΕΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΓΚΥΟΣ?


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Είμαι νέο μέλος στο mammyland και θα ήθελα την βοήθεια σας σε κάτι... Περιμένω να αδιαθετήσω στις 22/05/09. Σε περίπτωση λέμε τώρα που έγινε η σύλληψη στις 7 ή 8 υπάρχει περίπτωση να δείξει κάτι η χωριακή? Δεν αντέχω με τίποτα αυτήν την αναμονή πραγματικά. Παρεπιπτόντως τις γόνιμες τις ανακάλυψα με το Clear Blue και πράξαμε τα δεοντα όλες αυτές τις ημέρες και ο κύκλος μου είναι πάντα πολύ σταθερός στις 26 μέρες. Τι να κάνω να πάω??

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στην ομορφη παρεα!!!!εγω μολις χτες εμαθα οτι θα γινω μανουλα!!!δεν νομιζω πως θα σου δειξει απο τοσο νωρις!!!κανε υπομονη κοπελα μου και μην αγχωνεσαι!!!!σε εμενα ηταν η μονη φορα που δεν το σκεφτομουνα και ηρθε αμεσως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ειλικρινά χαίρομαι πολύ για σενα :) άντε μπράβο !!!!!!!!!

Εύχομαι το ζουζούνι σου να είναι πάντα γερό και τυχερό!!!

Σ'ευχαριστώ που μου απάντησες στην ερώτηση μου. Μια φίλη μου με μπέρδεψε αρκετά.. μου είπε να παώ να την κάνω και ότι εκείνη την είχε κάνει την 3η μερά μετά την πιθανή σύλληψη και έδειξε κανονικά ότι ήταν έγκυος.. τι να πώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Angelikig από ότι γνωρίζω η χορειακή δείχνει από νωρίς την εγκυμοσύνη (καμιά βδομάδα μετά την σύλληψη) γιατί αυξάνεται κάποια ορμόνη στο αίμα.Εγώ την έκανα μια μέρα νωρίτερα και έδειξε,και μάλιστα ήταν αρκετά αυξημένη.Οπότε αύριο 20-05-09 θα μπορούσες άνετα να την κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...