Μετάβαση σε περιεχόμενο

95%EIMAI ΕΓΚΥΟΣ!!!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki mou sygxarhthria!!!!!!!!

me syginhses apopse me thn agoniodh istoria soy mexri na anakalupseis thn egymosynh !!!!!efxomai na apolafseis autous tous 9 mhnes kai na fereis tyxh kai se emas, pou akomh den exoume stathei tyxeres...

polla polla filia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον συγχαρητηρια κοιτα τωρα να βρεις ενα ποληκαλο γυναικολογο αν δενε χεις ηδη να μην ξεχνας να παιρνεις ολες τις βιταμινες και να κανεις ολες τις εξετασεις που θα σου πει .λογικα με βαση την τελευται περιοδο σου τελ.ημερομηνια ειναι 18/1 /2010 αντε με το καλο και οτι θες εμεις εδω ειμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!

Τώρα είδα το ποστ σου και το διάβαζα από την αρχή!! Μπράβο κοπέλα μου!! Μια υγιή κι ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις και να υποδεχτείς με το καλό το μωράκι σου!! Ότι χρειαστείς, αν μπορώ, θα χαρώ να βοηθήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου για μενα το θετιο τεστ δεν κανει λαθος το αρνητικο μπορει... κανε και την χοριακη και περιμενουμε τα νεα σου αν και ειμαι σιγουρη οτι εισαι εγκυος να προσεχεις τωρα να εισαι ηρεμη και να μην κουραζεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki συνχαριτηρια κοπελα μου με το καλο να φερεις στο κοσμο το μωρακι σου, μονο να προσεχεις πολυ κ να ξεκουραζεασαι επισης ειναι πολυ σημαντικο καλη εγκυμοσηνη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι συγχαρητήρια!!!!!

να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα γερό μωράκι!!!

να προσέχεις τώρα στην αρχή...θα περιμένουμε νεότερα σου!!!

φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΠΟΛΛΑ ΤΕΣΤ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΕΙΣ ΥΓΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΟΥΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΤΑ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ 'ΑΡΑΙΩΜΕΝΑ''.ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι πιο ωραίο διάβασα σήμερα το πρωί.

Με το καλό Μαράκι ... να χαρείς όσο μπορείς αυτούς τους υπέροχους μήνες.

Να ξέρεις ότι για ότι μας χρειαστείς εμείς θα είμαστε εδώ.

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki85 πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!

Είδες τελικά με την χοριακή;;;; Πάντα αξιόπιστη!!!!!

Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιές και όμορφο μωράκι!!!!!!

Ε.... όπως λέει και η Mikroulaxristos επειδη η ευχή της εγκυου πιάνει, δώσε και σε μας καμια ευχούλα να μείνουμε και οι υπόλοιπες εγκυούλες!!! ;)

Φιλιά Πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ πολυ!!!!θα παω αυριο παλι για χοριακη για να δουμε πως αυξανεται και να σας πω την αληθεια δεν αξερω αλλα εχω αγωνια!!!η πρωτη χωριακη με 3 μερες καθυστερησης ηταν 579,3 καλη ειναι?

προσπαθω ομως να μην αγχωνομαι!!!ο γιατρος βεβαια δεν μου ειπε κατι για να ανησυχω

το μονο συμπτωμα που εχω ειναι χαμηλα πονακια,τιποτα αλλο!!!

ευχομαι στις κοπελες που δεν εχουν ακομα μωρακι να αποκτησουν συντομα!!!(και ξερετε κοριτσια δεν θελει αγχος,εμενα ηταν ο μονος μηνας που δεν το σκεφτομουνα)

στις μελλουσες μαμαδες να κρατησουν να χαρουνε το πιο εθχαριστο 9μηνο

και στις ηδη μανουλες να τα χαιρονται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου πολλά πολλά συγχαρητήρια, να έχεις την καλύτερη εγκυμοσύνη.

Φιλιά πολλά.

maryloo28 δεν είδα το όνομα σου κατευθείαν και τα έπαιξα...λέω πότε έδωσα ευχές στο Μαράκι και δεν το θυμάμαι...πότε το έγραψα κ δεν μου θυμίζει τίποτα? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηγα για χοριακη.3347 εδειξε,πηγα και στον γιατρο και μου ειπε πως ειναι μια χαρα!!με εξετασε και για εξωμητριο και ολα ειναι οκ!!!ειμαι τωρα στην 5η βδομαδα!!!γενικα δεν εχω κανενα συμπτωμα,ουτε πρισμενο στηθος,ουτε ναυτιες μονο χαμηλα πονακια!!!γι αυτο κοριτσια εσεις που μεριμενετε την ακατανομαστη μην δινεται βαση στα συμπτωματα,σας ευχομαι συντομα να αποκτησετε νινακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ.Κ ΕΓΩ ΟΠΩΣ Κ ΕΣΥ ΕΧΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ;ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΩ ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...