Μετάβαση σε περιεχόμενο

95%EIMAI ΕΓΚΥΟΣ!!!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ,ΠΗΡΑ ΤΟ SELF CLEAR ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ!!!Η ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ,ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ!!!

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ!!!

ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΕΩ ΑΣ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ PREDICTOR,ΑΛΛΑ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ, ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΗΠΙΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΣΗ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΗΡΑ TO SELF CLEAR ALLA AYTO ΒΓΗΚΕ ΑΚΥΡΟ!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΣΕ 4Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ!!!

AΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ,ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρακι δεν μπορω να σου πω τιποτα με βεβαιοτητα...Ομως...Συνηθως το θετικο δεν κανει λαθος!!!!!Το αρνητικο τεστ ομως πολλες φορες!!!!Οπως το ειπες...Κατα 95% εισαι εγκυος!!!!!Κανε αυριο την χοριακη και περιμενουμε νεα σου!

Παντως θα ελεγα να πεσεις για υπνο με ενα τεραστιο χαμογελο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)

Από οτι ξέρω, στο αρνητικό υπάρχει ποσοστό λάθους. Αν βγει θετικό είναι σίγουρο. Παίζει ρόλο και το νερο που ήπιες πριν. Νομιζω το λεει και στις οδηγίες χρήσης του τεστ. Κάνε υπόμονη μέχρι αύριο που θα πας για β-χοριακή.

Περιμένουμε να ακούσουμε νέα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki85, ψυχραιμία!!! Και σταμάτα να κάνεις τεστ!:silly:

Λοιπόν...το predictor είναι από τα λιγότερο ευαίσθητα τεστ και αργεί να ανιχνεύσει την ορμόνη εγκυμοσύνης. Έχω ακούσει κι από άλλες κοπέλες εδώ ότι έδειξε αρνητικό ενώ ήταν μια χαρά εγκυούλες! Αρα...δεν το εμπιστευόμαστε! Το δεύτερο self clear, αφού έδειξε άκυρο (μάλλον δεν είχες πολλά τσισάκια), δεν του δίνουμε καμία σημασία! Πες ότι δεν τό 'κανες. Άρα...μένουμε στο πρώτο self clear που ήταν θετικό!!!:woohoo: Εγώ νομίζω πως είσαι έγκυος καλή μου! Ηρέμησε και πήγαινε για μια χοριακούλα αύριο πρωί πρωί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι το predictor κατι το κανανε με το που αλλαξαν την συσκευασια γιατι δεν ανιχνευει καλα την ορμονη.Εγω ειχα κανει 2 και μου τα εβγαζε πολυ αχνα και οταν εκανα χοριακη και βγηκε 32.000 η μικροβιολογος μου λεει επρεπε να ''σπασει'' το τεστ κανονικα!Οπως σου ειπαν και τα κοριτσια το θετικο σπανια ειναι λαθος και το οτι ηπιες τοσο νερο σιγουρα δεν βοηθησε την κατασταση για αυτο λεει οτι η καλυτερη στιγμη ειναι το πρωι για να κανουμε τεστ.Κανε και μια χωριακη αυριο αλλα βλεπω να ανοιγεις ποστ στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης αυριο!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ,ΜΕ ΗΡΕΜΙΣΑΤΕ ΛΙΓΟ!!!

ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι θα συμφωνησω με τα κοριτσια και εγω ...μαλλον εισαι εγκυουλα ,πηγαινε κανε μια χοριακη αυριο και ολα καλα θα πανε...

τα πρεντικτορ δεν τα θεωρω καθολου αξιοπιστα...στον γιο μου ειχε βγει αρνητικο και την επομνενη η χοριακη φουλ....οποτε θετικη σκεψη και αυριο θα ξερεις σιγουρα...φιλια...περιμενουμε νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki85 tha perimeno aurio gia na sou po ta episima sugxaritiria alla etsi opos deixnoun ta pragmata mallon eisai...den exo akousei pote to thetiko na vgainei lathos, antitheta to arnitiko polles fores!ego otan eixa parei to test mou eixe pei i farmakopoios na to kano proi, parola auta esi kane aurio tin xoriaki gia na eisai 100% kai na min petas adika ta leftakia sou!!!tha ithela na se rotiso kati...auta ta ponakia pou niotheis einai san tsimpimata?ego perimeno to savvato i tin kuriaki kai arketes stigmes niotho entones souvlies poli poli xamila!uparxei kati allo pou se voithaei na katalaveis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως σου ειπαν και τα κοριτσια το θετικο ειναι παντα θετικο το αρνητικο μπορει να ειναι λαθος... Δοκιμασε και το clear blue αν θέλεις ... εμενα μου φαινεται το πιο αξιόπιστο . Εκανα τρεις φορες χωρις να εχω καθυστεριση...και ήμουν και τις τρεις . Οποτε μάλλον 95% εισαι εγκυος .

Βεβαια η χοριακη θα σου δειξει καλυτερα ...

Σου ευχομαι καλη επιτυχια αυριο ... καλα αποτελεσματα !!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι και εγω θα συμφωνησω με τα κοριτσια,πιστευω οτι εισαι,γιατι το πρωτο βγηκε θετικο{δεν κανει λαθος}αυριο θα επιβεβαιωθεις και με την χωριακη,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki gia na min agxonese adika ki egw mia apo ta idia eixa. Ekana proto test clearblue kai bghke 8etikotato... meta apo kamia wra ekana ena predoctor kai bghke arnitiko:) H xoriaki mou thn allh mera edeikse oti epitelous eimai egyos kai twra eimai stis meres mou na gennhsw:) Eyxomai na exeis 8etikotata apotelesmata ayrio:)filakia:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εγω δενπεριμενω τη χοριακη!!!!! θα σου πω τα θερμα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!! γιουπι!!!!! αφου βγηκε θετικο το πρωτο,δεν ψαχνομαστε!!! κανετη χοριακη σου να δουμε τις μοναδες,αλλα την εγκυμοσυνη σου εγω την κατοχυρωσα!!! :) πολυ κουραγιο μου εδωσες...ημαστε ισα στην ηλικια και ενοιωσα πολυ ομορφα τωρα!!!! επειδη αυριο το πρωι θα κοιμαμαι γιατι μολις γυρισα απο το κλαμπ και εχω πιειτοβοσπορο, σου στελνω απο τωρα πολλα φιλακια για συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

strassaki έγραψε:

maraki85 tha perimeno aurio gia na sou po ta episima sugxaritiria alla etsi opos deixnoun ta pragmata mallon eisai...den exo akousei pote to thetiko na vgainei lathos, antitheta to arnitiko polles fores!ego otan eixa parei to test mou eixe pei i farmakopoios na to kano proi, parola auta esi kane aurio tin xoriaki gia na eisai 100% kai na min petas adika ta leftakia sou!!!tha ithela na se rotiso kati...auta ta ponakia pou niotheis einai san tsimpimata?ego perimeno to savvato i tin kuriaki kai arketes stigmes niotho entones souvlies poli poli xamila!uparxei kati allo pou se voithaei na katalaveis?

strassaki καλημερα!!!το μονο συμπτωμα που εχω ειναι αυτα τα πονακια χαμηλα,που ορισμενες φορες ειναι και σαν μικρες σουβλιες!!!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυος!!!εγω εκανα υπομονη 4 μερες μετα την καθυστεριση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!σας ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη που μου δειχνετε,σχεδον ολο το βραδυ απο το αγχος μου δεν κοιμηθηκα!!!

Παω τωρα για χοριακη,πιστευω να βγειι γρηγορα το αποτελεσμα και να σας ενημερωσω!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλημέρα!

Από τη στιγμή που έδειξε θετικό δεν νομίζω να αλλάξει. Όσο για το δεύτερο, έδειξε αρνητικό γιατί είχες πιει πολύ νερό.

Θα σου ευχηθώ να έχεις καλά αποτελέσματα στην εξέταση της χοριακής, αλλά θα σε συγχαρώ από τώρα! Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!!

Είσαι από τις κοπέλες που είχαμε τελευταία περίοδο 11 Απριλίου??

Άντε και στα δικά μας και εννοώ σε όλες τις κοπέλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki mou kalimera,s'euxaristo poli gia tin apantisi!pros to paron proexoun ta dika sou nea...ego tha perimeno olo to s.k.kai an ola pane kala tha kano ena test tin deutera!euxomai kali epituxia mesa apo tin kardia mou ,an kai gia sena tora pia eimai sigouri!pes mas otan matheis gia na xaroume ki emeis oi upoloipes!!!!filakiaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 39 ΕΥΡΩ ΠΛΗΡΩΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΑΚΡΙΒΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Polla liga

simasia exei to thetiko apotelesma!!!!

Kathe mikroviologiko

exei diaforetikes times

analoga me ta mixanimata pou exei

kai ....me to noiki pou plirwnei!!!

Maraki mou MONO i egkyrotita tou apotelesmatos

mas endiaferei

kai auto to plirwnoume akriva ((dystyxws!))....!!!

Me to kalo oi apantiseis sou

"egkyoula" mou!!!

Strassaki kali epityxia k se sena!!!

Polles euxes gia ena sporaki stin koilitsa sou.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI milina μοθ,τελευταια περιοδο 11 Απριλιου,το προσεξα ειχαν και αλλες κοπελες!!!!μακαρι ολες να εχουμε ενα καλο αποτελεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...