Μετάβαση σε περιεχόμενο

perasa pola omos den to bazo kato.


Recommended Posts

kalispera se oles eimai kainoyrgia stin paraioyla sas.eimai pantremeni 3 xronia apo ti proti mera tou gamou mas balame mprosta gia ninaki.pernontaso protos xronos xoris to epithimito arxisame me ton antrouli mou na jaxnomaste,jekinisame ejetaseis o antras mou mia xara ola,emena stin isterosalpigografia mou brikan diafragma kai 2 mikra polipodakia,kano 1 apotiximeni spermategxisieno ogiatros mou mou elege na min tin kano giati me to diafragma de mporis na sulabis.mpeno sto lyto kai kano epembatiki ysteroskopisi kai teliono me ayta.meta apo 1 xrono [tipota]pao kai tou leme apofasisame gia ejosomatiki.mpeno se programa me enesis[cixologia kali]ginete h oolicia kai mou leei o giatros mou yparxi endomitriosi[ego cixologia 0]ostoso mou leei methaurio pou einai i embriometafora tha sou po an ta embria einai kalhs poiotitas.tin epomeni me perni thl kai mou leei den exoun epireasti apo thn endomitriosi,bgalame 8 oaria gonimopiithikan ta 6 kai tha emfitefsoume 4.[ego stin idia fasi omos mia mikri poli mikri xaroula pira]tin epomeni 5-10 lepta prin tin embriometaf.mou leei o giatros mou o embriologos kai olo to tim tou kenrou oti me auto to iliko den uparxi periptosh na min minis egios[ego apo tin 1 stigmi pou akousa endomitriosi eimon xalia cixologika]tin kano.15 meres sto krebati kai mia xoriki 0[oti pisteja apo tin 1 stigmi]koritsi ilikrina itan h pio asximi fasi tis zohs mou.meta apo kana 5mhno mpika kai ekana kai to xeirourgio tis endomiriosis.tora eimai 4 mhnes xeirourgimeni kai mou eipe o giatros mou meta apo 1 trimino jekinas gia paidaki monoi sas.elpizo koritsakia na erthi meta apo ola auta pou perasa i panagitsa tha mas boithisi oles mas na ginoume manoules[tha ekana alla tosa gia 1 paidi den xano tin pisti mou pote.[a jexasa na sas po oti eimai 26 xronon kai o antroulis mou 30]sugnomh an sas eprija alla sas niotho pragmatika files mou.perimeno nea sas filia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soulitsa ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗ ΠΙΣΤΗ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ,ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΕΡΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα ολα θα πανε καλα,αφου εκανες και τις επεμβασεις που χρειαστηκαν,εισαι και σε καλη ηλικια,καλη δυναμη και ο,τι καλυτερο σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soulitsa έχεις περάσει πολλά:(

Όμως όλα θα πάνε καλά!!Να σκέφτεσαι αισιόδοξα!:laugh:

Και να δεις που του χρόνου τέτοια εποχή θα είσαι μανούλα ή θα χαιδευεις την κοιλίτσα σου!

Ευχομαι τα καλύτερα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soulitsa μου ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ και απογοητευση καλη μου.

ειχα και εγω ενδομητριωση. Θα σου πω συντομα την ιστορια μου. Τον Ιανουαριο του 2008 μπηκα χειρουργιο για λαπαροσκοπηση λογω ανδομητριωσης. Ακολουθησα θεραπεια 6 μηνες με ενεσεις(Anvekap) για παυση της περιοδου. Ιουλιο του 2008 κανω την τελευταια ενεση. Οκτωβριο εχω κανονικα περιοδο μετα τις ενεσεις και αρχιζω προσπαθειες. 27-11-2008 εχω τελευταια περιοδο διοτι εμεινα εγκυος ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ μολις στο δευτερο μηνα προσπαθειων!!

Θα κανεις υπομονη πολλες προσπαθειες ;) και πανω απο ολα να εχεις πιστη...το μπεμπακι σου ειναι στο δρομο...:)

Ο,τι θελεις εγω ειμαι εδω για να βοηθησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toma mou kalh balsamo ta logia sou se euxaristo poly.emena den mou thn ekoje thn periodo giti leei to kaname gia logous gonimotitas,kai ekana anoixto xeirourgio giati mou eipe oti thelontas kai mi me ti lamparoskopisi tha ekege kai kalo komati tis oothikis,epidi thn eixa stis oothikes.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soulitsa μου, οπως και να εγιναν τα πραγματα και με οποιο τροπο μπηκαμε στο χειρουργιο για λαπαροσκοπηση ή για υστεροσκοπηση οι γιατροι μας ηξεραν οτι αυτο ειναι για εμας καλυτερο :) !

Σου ευχομαι συντομα με σπορακι στην κοιλιτσα σου!! :)

Καλη επιτυχια και θα χαρω πολυ να ακουω νεα σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soulitsa μου καλωσήρθες στην παρέα μας!

Έχεις όλη τη θετική μου ενέργεια και πολλές πολλές ευχές για γρήγορη πραγματοποίηση του ονείρου σου!

Να σας πάνε όλα καλά και σύντομα να μπείτε στο κλαμπ των γονιών!

Μου άρεσε τόσο μα τόσο πολύ η αισιοδοξία σου, ο τίτλος του θέματός σου τα λέει όλα!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulitsa, καλώς ήρθες κι από μένα! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομα να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου και να μεγαλώνει ένα υγιέστατο μωράκι!! Μην στενοχωριέσαι κορίτσι μου! Έχεις όλα τα καλά με το μέρος σου! Είσαστε πολύ μικροί και εσύ κι ο άντρας σου και θα τα καταφέρετε! Μην αγχώνεσαι, είναι βασικό! Θα δεις πως θα πάνε όλα καλά! Και να ξέρεις ότι το mammyland είναι γουρλίδικο! Εύχομαι να σου φέρει και εσένα γούρι όπως έφερε σε μένα και σε τόσες άλλες κοπέλες εδώ!! Ότι χρειαστείς.. εδώ είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα και καλοσήρθες στην παρεούλα μας! Ξέρω πως αισθάνεσαι γιατί και γω τα έχω περάσει όλα αυτά και μάλιστα έχω κάνει 4 αποτυχημένες εξωσωματικές.

Όμως θέλω να σου πω να έχεις πίστη και όλα θα πάνε καλά. Πρτοσπάθησε να είσαι ήρεμη όσο γίνεται βέβαια, και θα δεις.

Θα έρθει το μωράκι σου!!! Ότι θέλεις εδώ είμαι για να σε βοηθήσω .

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOYLITSA KALISPERA!!!!:)

KALOSORISES STIN PAREA MAS!MIN TO BAZEIS KATO.OLA THA PANE KALA K SYNTOMA THA EXEIS ENA MORAKI STIN KILITSA SOY.ALLA DEN XREIAZETE AGXOS.HREMIA K OLA THA GINOYN.ETSI K EGO ME TON ANTRA MOY PROSPATHOYSAME GIA ENA PEDAKI ALLA TIPOTA.TELIKA BRIKA ENAN POLY KALO GIATRO EKANA EKSOSOMATIKI K TORA EXO STIN AGALITSA MOY ENA KORITSAKI 2 MINON!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulitsa καλησπερα κ απο μενα κ καλως ηρθες στην παρεουλα μας,οντως απο αυτα που διαβασα δεν περασες κ λιγα κουκλα μου αλλα κανε υπομονη κ το μωρακι σου θα ειναι συντομα στην αγκαλιτσα σου, κ εγω ταλαιπωρηθει αρκετα κ τωρα ειμαι εγκυος στο πρωτο μου μωρακι μετα απο 2 προσπαθεια εξωσωματικης,μη το βαζεις κατω κ ολα θα ερθουν οπως πρεπει.....;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulitsa mou kalispera agapi mou...

Kai kalos mas vrikes...

Ontos perases polla kali mou...

Kai eutixws den ta vazeis kato...

Na se dunati agapi mou...

Kai tha deis pws ola tha pane teleia gia sas...

Sas euxwme ta kalitera...

Kai suntoma ena mwraki stin aggalitsa sou...

O theoullis pantote mazi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soulitsa οντως μην το βαζεις κατω. οσες προσπαθπουνε για μωρακι περνουν τετοιες καταστασεις βεβαια αλλες περισσοτερο αλλες λιγοτερο.το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ρθει ο καιρος και θα εχουμε ολες baby και ελπιζω συντομα.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soulitsa μου πραγματικα περασατε παρα πολλα εσυ και ο αντρουλης σου......ειλικρινα με συγκινουν πολυ αυτες οι ιστοριες γιατι δυστυχως ολες μας οταν ξεκιναμε για παιδακι θεωρουμε οτι θα ερθει παρα πολυ ευκολα...ομως δεν ειναι ολες οι γυναικες οι ιδιες περιπτωσεις....

λενε οτι ο θεος μας στελνει οσα μπορουμε να αντεξουμε και θελουμε δε θελουμε τα δεχομαστε αλλα επισης λενε οτι ολα γινονται....και ετσι θα γινει και για σενα!!!!!!!θα αποκτησεις το μωρακι που τοσο λαχταρας για ολους εχει ο θεος.....

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλιτσα μου σου ευχομαι ολοψυχα του χρονου να κρατας αγκαλιτσα το μωρακι σου η να χαιδευεις τη φοουσκωμενη κοιλιτσα σου κοπελα μου!!!

Περυσι περασα και γω ενα εξωμητριο και εγινε η αφαιρεση της μιας σαλπιγγας αλλα ακομη τιποτα...τον Ιουλιο θα κανουμε την εξωσωματικη και ευχομαι να πανε ολα καλα!!

Στο Λητω εκανες την εξωσωματικη κι σε ποιον γιατρο?Κ μενα ο γιατρος μου ειναι στο Λητω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο τιτλος σου τα λεει ολα..εχεις πολυ δυναμη,συνεχισε ετσι.παντως ειμαι σιγουρη οτι το μωρακι θα ερθει απο κει που δεν το περιμενεις και θα σας κανει μια πολυ ωραια εκπληξη!!!ολα να πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλίτσα,

γεια σου και από μένα.

όπως είπε και κάποια άλλη κοπέλα το mammyland είναι γούρικο.

Σε λίγο καιρό θα χαιδεύεις την κοιλίτσα σου.

Όλα θα πάνε καλά. Να χαρείς με τον άντρα σου το καλοκαιράκι που έρχεται.

Και θα έρθει το μωράκι που περιμένεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλίτσα μου εύχομαι του χρόνου τέτοια εποχή να κρατάς αγκαλίτσα το νινάκι σου!!!

εύχομαι όλα απο εδώ και πέρα να σου πάνε ρόδινα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...