Μετάβαση σε περιεχόμενο

ALEXANDRA36-ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Recommended Posts

Αγαπημένες μου περιττό να σας πω, πόσο πολύ με έχετε συγκινήσει!Πραγματικά οι θερμές ευχές σας ξεπερνάνε πολλές φορές και αυτέςδικών μας ανθρώπων. Είστε πραγματικά σαν οικογένεια .....και σας ευχαριστώ που μοιράζεστε τη χαρά μου με αυτό τον τρόπο......Ένα ιδαίτερο όμως ευχαριστώ στη Mari mou, που ήταν δίπλα μου όλες αυτές τις μέρες γλυκιά και στοργική, μία πανέμορφη μαμάκα, και χωρίς ίσως να το ξέρει - δεν υπήρχε ο χρόνος για να της το πω - ήταν από τους πιο σημαντικούς ανθρώπους γαι μένα, από αυτούς που έχεις την ανάγκη να μοιραστείς τα πάντα μαζί τους.Σου ευχόμαστε με το καλό να φέρεις στον κόσμο το παιδάκι σου γιατί ανυπομονούμε να πάμε βόλτα με τα καροτσάκια μας και να παίξουμε με τα παιχνιδάκια μας. Μια μεγάλη αγκαλιά από μπέμπα και μαμά,σ'αγαπάμε πολύ.Παπάμε σου λέωωωωωω!!!!!!!Σύντομα θα σας δώσω πλήρη αναφορά για την μοναδική αυτή εμπειρία και φυσικά θα σας στείλω και φωτό.....Και πάλι σας ευχαριστώ που με κάνετε και νοιώθω άνθρωπος ανάμεσα σε ανθρώπους!Φιλούρες στις μαγούλες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...