Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟΣΗ ΠΟΛΥ ΤΥΧΗ? ΄Η ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΑΤΥΧΙΑ?


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ ΛΙΓΟ(ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΙ)..ΞΕΡΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ?ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΕΠΙΤΥΧΑΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,:lol: ΟΜΩΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ, Η ΤΙΜΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ :( , ΩΣΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ. ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ? Η ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ? ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΩ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ. ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.. ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ..(ΕΓΩ ΘΕΛΩ 3:silly: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lilalo ,πιστευω πως δεν θα έπρεπε να ανησυχείς;)

Είναι κάτι που συμβαίνει σε πολλές κοπέλες.:kiss:

Σου εύχομαι γρήγορα μια εγκυμοσύνη και ένα υγιές μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamaka_4 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΕΝΑ ΝΙΝΙΙΙΙ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κ απο μένα!

τα κορίτσια που έχουν ήδη ένα μωράκι, μπορούν να σου απαντήσουν καλύτερα. εγώ δυστυχώς ακόμα δεν τα έχω καταφέρει κ έτσι δεν είμαι η καλύτερη σύμβουλος..

πάντως γιατί όχι να μην τα έχεις ξανακαταφέρει???

να σκέφτεσαι θετικά!!!!!!!!!!!!

θα τα ξαναπούμε!φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilalo μου καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Συμβαίνει σε πολλές κοπέλες να έχουν μια ατυχία στην εγκυμοσύνη τους...Είχα κι εγώ μία πριν 2,5 μήνες...

Αλλά δεν πτοούμαστε, έτσι; ;)

Αφού έμεινες με την πρώτη μην στεναχωριέσαι για τίποτα...Θα ξαναμείνεις!!!

Εύχομαι όλες μας σύντομα να αποκτήσουμε το πολυπόθητο νινάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ..ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΝΟΙΩΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΓΕΙΑ..

VASOMITS ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.. ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ,ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ:ΤΙ? ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ?ΕΓΩ ΕΙΧΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ.. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΑΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΚΥΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ:laugh:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lilalo, πρώτα απ'όλα καλώς ήρθες στην παρέα του mammy! Συμβαίνει σε πολλές κοπέλες να γονιμοποιούν και να έρχεται περίοδος! Είτε γιατί δεν έγινε εμφύτευση σωστή είτε γιατί δεν πληρούσε τις προδιαγραφές για συνέχιση κύησης! Συνήθως δεν το καταλαβαίνουμε γιατί δεν προλαβαίνουμε να δούμε καθυστέρηση! Το καλό είναι ότι έπιασες! Άρα δεν έχεις πρόβλημα σύλληψης! Απόλαυσε τα χάδια με τον άντρα σου και πολύ σύντομα θα έρθει και ένα μωράκι!! Σου εύχομαι καλή επιτυχία.. να έχεις στις προσπάθειες σου!! Κι ότι χρειαστείς... εδώ είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...