Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΑΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοπέλα μου γλυκειά... θα δεις το γιατρό σου, θα σου δώσει βιταμινούλες, συμβουλίτσες... τί να προσέξεις... γιατί έχεις άγχος??? Θέλεις να σε μαλώσω??? Δεν είναι ό,τι πιο υπέροχο που είσαι έγκυος??? Εκεί που δεν το περίμενες??? Άντε κορίτσι μου... να μας πεις όμορφα νέα... ηρέμησε και ζήσε τό!!! Φιλάκια αγάπη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και από μένα!!! Εύχομαι όλα να πάνε όπως τα έχεις ονειρευτεί!!!

Τα μαιευτήρια θα γεμίσουν mammyland Δεκέμβρη και Γενάρη... δεν πάμε όλες μαζί να πετύχουμε και καμιά έκπτωση!!! :P

ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματίνα μου συγχρητήρια κοπέλα μου!!!!!να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και εύχομαι σε λίγους μήνες να φέρεις στον κόσμο ένα γερό και δυνατό μωράκι....φιλάκια πολλά!!!!

περιμένουμε νεότερα από το γιατρό.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ματινάκι μου!!!

Τέλεια τα νέα σου!!!

Εύχομαι σε λιγότερο απο 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο, ευτυχισμένο, τυχερό, στρουμπουλό μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!

να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη!

αυτός ο μήνας είναι πολύ γουρλίδικος τελικά!

άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΗ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΣ....:laugh:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...:P

ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,,

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό! Πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!! Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Άντε και με την ευχή μου και στις υπόλοιπες κοπέλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!να εχεις μια ομορφη+καλη εγκυμοσυνη!να πανε ολα καλα!!!!να ρωτησω κατι ασχετο?αυτα κατω απο τα μηνυματα πως τα βαζετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ 28 ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΟ 48 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ(ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΣΟΥ).ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΤΙΝΑΚΙ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η "ΓΡΙΠΗ ΤΩΝ ΕΓΚΥΩΝ" ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟ MAMMYLAND.....ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ????? ΧΑΧΑΧΑ!!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοπελιτσα μου συγχαρητηρια!!!!Τελικα δεν χρειαστηκε η παρακολουθηση των γονιμων μια χαρα τα καταφερες!!!!Ευχομαι να περασεις τους ωραιοτερους 9 μηνες της ζωης σου και απο δω και περα η ζωη σου να ειναι γεματη χαρες και ευλογια!!!Να σαι καλα κι εσυ και η οικογενεια σου!!!!Φιλακιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ματινάκι!!

Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.

Αντε να πέρνουμε και οι υπόλοιπες σειρά σιγα-σιγα..........!!

Φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεψέ το κοπελίτσα μου είσαι έγκυος!!!:woohoo: :woohoo:

Κι άλλο ένα μωράκι θα προστεθεί στην παρεούλα του mammyland.

Σου εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη, να γεννήσεις ένα υγιέστατο μωράκι και όλα να πάνε καλά.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...