Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ!ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΤΡΩΓΕ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΙΑ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΜΕ ΠΑΡΟΤΡΥΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ!ΕΙΧΑ ΗΔΗ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!ΣΤΙΣ 7 Η ΩΡΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΗ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 8600 ΜΟΝΑΔΕΣ!ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ..ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΜΑΜΜΥLAND ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ IRENE ΤΗ ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΟΤΡΥΝΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΕΜΑΘΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΕΓΩ!ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΑΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο κοπέλα μου!!! Μπράβο!!!

Απίστευτο κι όμως αληθινό!!!!! :lol:

Σου στέλνω όλες τις θετικές μου σκέψεις για μια ήρεμη εγκυμοσύνη και είμαι σίγουρη πως αύριο στο γιατρό σου θα πάνε όλα κατ'ευχήν!!!

Πολλά φιλιά!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matinap πολύ ευχάριστα τα νέα σου!Άντε σιγά σιγά να γεμίζει το κλαμπ των μαμάδων!!Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Να προσέχεις τον εαυτό σου και την ζωούλα που κουβαλάς:P

Φιλάκια πολλά:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Φοβερά νέα!!!! Μπράβοοοοοοοοο!! Με το καλό! Εύχομαι μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη!!!!Κι ότι χρειαστείς... εδώ είμαστε!! Και πάλι μπράβο κοπέλα μου! Πολύ χάρηκα!!

congrats.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matinap συγχαρητήρια κοπέλα μου! Να προσέχεις τον εαυτό σου και το εμβρυάκι σου! :)

Και όσο θυμάμαι ένα πρόσφατο ποστ σου σχετικά με μία έγκυο που έψαχνε τρόπους να αποβάλλει!:angry: Πόση αδικία ένιωθες τότε... Αλλά δεν ήξερες ότι είσαι μια εκκολαπτόμενη μανούλα! :woohoo:

Με το καλόοοοοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Ματίνα:woohoo: φανταζομαι ποσο υπεροχα νιωθεις... κι εγω οταν το εμαθα τα συναισθηματα ηταν απιστευτα! Εχεις τις καλύτερες ευχες μου για τους 9 υπεροχους μηνες! Να προσεχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matina συγχαρητήρια κ απο μένα!

σου εύχομαι μια πολύ καλή εγκυμοσύνη κ να σφίξεις στην αγκαλίταα σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!!!!

να προσέχεις τώρα ε???

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

15 μέρες καθυστέριση και καθόσουν?

πολλά συγχρητήρια και με το καλό!!

να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και

να εξελιχ8ούν όλα ομαλά μέχρι τέλους!!!

φιλάκια πολλά πολλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ΜΑτίνα!!!Πω πω...βλέπω πληθύναμε οι κοπελες που γεννάμε μέσα στο Δεκέμβρη ή αρχές Ιανουαρίου!!!:))Συγχαρητηρια, ευχομαι όλα να π΄νε περίφημα στην εγκυμοσύνη σου!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!Ευχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και να σου πανε ολα τελεια!!!!!!!Χρονια πολλα και στην νυφουλα σου!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...