Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειδες που στο λεγαμε οτι το μαμυ ειναι γουρλιδικο καλα εκανε η ειρηνη και σε παροτρυνε να γινεις μελος!!!!! και εσυ μου αγχωνοσουνα ειδες τελικα ολα εγιναν οπως τα ηθελες φιλακια πολλα να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και να την απολαυσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑ!!!:woohoo:

Αμάν βρε κορίτσια...δεν προλαβαίνουμε να δίνουμε συγχαρητήρια τελευταία στο μάμμυ :silly: :laugh:

ΤΕΛΕΙΑ! Αντε με το καλό και τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας που προσπαθούν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις θετικες σκεψεις μας σιγουρα τις εχεις!Σου ευχομαι ολοψυχα καλη εγκυμοσυνη ,να περασεις τους ωραιοτερους 9 μηνες και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:silly:

σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!:woohoo:

ολα να πανε καλα και σε εννεα μηνες να κρατας στην αγκαλια σου ενα ομορφο μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!!:laugh:

εδω θα ειμαστε να τα λεμε!!!!!!!

000201E9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΤΙΝΑΚΙ!!:) ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!:) ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ:P ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΕΣ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά-πολλά συγχαρητήρια αγάπη μου!!! Μπράβο σου!!! Άντε... να μεγαλώνει η πανέμορφη λίστα με τις εγκυούλες μας!!! Άντε να παίρνουμε κι άλλες σειρά κορίτσια μου... Φιλάκια Ματινάκι μου και να προσέχεις... την κοιλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Complimenti Ματίνα..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι απίστευτο το πόσο γουρλίδικο είναι τελικά το mammy!! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό να αγκαλιάσεις ένας υγιές μωράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ματινακι!!!!!!!!!!! :)

Καλε.... εσύ είσαι πολύ εγκυος!!!!!!!!!

Μπράβο κοπέλα μου!!!!!!!! Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και όταν έρθει η ώρα με το καλό να κρατήσεις αγκαλίτσα ένα πανέμορφο και υγειές μωράκι!!!!!!

:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχεις μία ήρεμη εγκυμοσήνη!

Καλά είναι απίστευτο αυτό που γίνεται σήμερα! Από την ώρα που έχω μπει στο mammyland δίνω συγχαρητήρια! Μακάρι να συνεχιστεί έτσι η μέρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ματίνα!! ;) Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!

Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου συγχαρητήριααααααα!!!

Πόσο χάρηκα για εσένα όπως και για κάθε θετικό αποτέλεσμα που ακούω από τα κορίτσια του mammy!! Τελικά πρέπει να έχει πέσει όντως επιδημία!! χι χι χι!! Αχ, πάντα τέτοια ν'ακούμε!!!

Να έχεις μια ΤΕΛΕΙΑ εγκυμοσύνη και να μας πεις νέα απ΄το γιατρό, εγώ θα πάω Παρασκευή πρώτη φορά και έχω λίγο άγχος να σου πω την αλήθεια αλλά υπερνικά η χαρά μου και το ξεχνάω!

Πολλά φιλάκια στην πρισμένη κοιλίτσα σου!! :kiss:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! 8.600 χοριακή βρε θηρίο! Σου εύχομαι μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη! Ετσι έτσι με τη σειρά όλες θα πάρετε...:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τι τυχερος μηνας αυτος ο μαιος για ολα τα κοριτσακια του μαμμυ. Με το καλο να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο σε ολα τα κοριτσακια που προσπαθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ματίνα!!!!!!!!

Εύχομαι να έχεις μία πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και να χαρείς κάθε της φάση. Όλη η θετική μας ενέργεια είναι μαζί σου και όλα θα πάνε πολύ καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΝΙΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΑΠΟ ΔΩ....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ..Κ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..;) ;) .

ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΑΝΤΕ ΓΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΘΕΙΑ, ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΜΠΟΡΩ....:dry:

ΦΙΛΑΚΙΑ...Κ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ MAMMY ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΛΥΣΕΙ ΚΑΘΕ ΑΠΟΡΙΑ ΣΟΥ....:woohoo:

ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ...ΦΙΛΟΞΕΝΟΙ...ΧΑ ΧΑ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΆ...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...