Μετάβαση σε περιεχόμενο

Yes! Yes! Yeeees!!!


Recommended Posts

JUNO Συγχαρητήρια!!!

Με το καλό να υποδεχτείτε ένα υγιές μωράκι που θα ολοκληρώσει την ευτυχία σας!:laugh:

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Να προσέχεις πολύ τον εαυτό σου και αυτή την νέα ζωούλα που κουβαλάς!

Φιλάκια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Juno μου μπορείς να μας πεις κοπέλα μου τι συμπτώματα είχες τις μέρες που περίμενες περίοδο ή λίγο πριν κανεις τη χοριακή; Αισθανόσουν κάτι ιδιαλιτερο; Σε ρωτάω γιατί είμαι στη φάση της αναμονής και με έχει φάει το αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητή Juno, εύχομαι ολόψυχα να σου πάνε όλα κατ΄ευχήν!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη, να απολαύσεις την κάθε της ημέρα και με το καλό να υποδεχθείτε με τον σύζυγό σου το νινάκι σας! Μακάρι να "κολλήσουμε" και εμείς από εσάς, έστω και μέσω διαδικτύου!!!!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Juno!!!!

Τα συγχαρητήρια μου! Πρόσπαθησε τώρα να απολαύσεις αυτή την περίοδο της ζωής σου όσον το δυνατόν καλύτερα!

Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακι μου συγχαρητηριαααααααα σου ευχομαι ολοψυχα μια τελεια εγκυμοσυνη με ενα γερο μπεμπακι!!!!!!!!!!!Μακαρι να μας κολλησετε κ μας ρε κοριτσια αυτη την επηδημια!!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδούλα μου συγχαρητήρια!!!

Πιστεύω πολύ στα θαύματα!Σε βοήθησε πραγματικά η Παναγίτσα!Να'σαι σίγουρη!

Ολα θα πάνε καλά!Να'χεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου συγχαρητηρια .

Πολυ μεγαλη η χωριακη σου.

Ευχομαι να εχεις μια ηρεμη και ευκολη εγκυμοσυνη και σε 9

μηνες να κρατας ενα υγιες μωρακι!!!!!!!:) :laugh: :cheer::P:lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!Να ναι παντα η ζωουλα σας ευλογημενη και γεματη χαρες!!!Ευχομαι οοοολα να πανε καλα να εχεις μια πολυ καλη και ευχαριστη εγκυμοσυνη!!Να σαι καλα και να εχεις καλη συνεχεια!!!Ειναι πραγματικα δωρο οπως ολα αλλωστε σ αυτη την ζωη...αλλα αυτο ειναι και θαυμα!Και την Παρασκευη να ριξεις αλλο ενα κλαμα απο ακομα μια χαρα!!!!Γιατι ολα Πρωτα ο Θεος θα ειναι καλα!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑχ τελεια!!!Μπραβο κοπελα μου!!Φανταζομαι τη χαρα σου και του αντρα σου!!!Σου ευχομαι να εχεις μια ηρεμη και ευκολη εγκυμοσυνη και μια γεννα μ ενα πονο!!Εχεις εντονα συμπτωματα?Ειχες καποια διαισθηση?Πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ψυχαρα μουυυυ!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!! να πανε ΟΟΟΟΟΛΑ τελεια ευχομαι!!!!! ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!! επιασαν οι λαμπαδιτσες και οι ευχουλες!!!!!!!!!!!!!!!!! και να χαιδευεις συνεχεια τη κοιλιτσα,εεεεεε??????????????????? φιλακιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά είναι νέα!!!! Συγχαρητήριααααααα!!!!! Μπράβο κορίτσι μου που τα καταφέρατε ! Και που είσαι τόσο υπέροχη και μας δίνεις κουράγιο. Σου εύχομαι να πάνε όλα μια χαρά και να το χαρείτε με τον αντρούλη σου όσο μπορείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JUNOOOOOOO!!!!:woohoo: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! :woohoo:

Κι εμείς είμασταν έτοιμοι να καταφύγουμε στην εξωσωματική όταν ο πελαργός αποφάσισε να μας κάνει την έκπληξη! Οπότε καταλαβαίνω απόλυτα τη χαρά σου!

Εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και πάλι!!! Πόσο πολύ με έχετε συγκινήσει με τις ευχές σας αγαπούλες μου!!

Mamaka4, είσαι απίστευτη!! Σε ζηλεύω - με αγάπη το λέω! - που έχεις σχεδόν έτοιμη μια μικρή ομάδα μπάσκετ από κουτσουβελάκια!! χι χι χι!! Να σου ζήσουνε κοριτσάκι μου και με το καλό να σας έρθει και το νέο μέλος!!

Καλή λευτεριά και σ'εσένα irenemour (μήπως γιορτάζεις σήμερα??? αν το'πιασα, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κοριτσάκι!! Του χρόνου θα γιορτάσεις αγκαλιά με το νινάκι σου!!:woohoo: YEEE!!!)

Anastasia33, nickis, tetoulina, katerina, vasomits, Quita00, oliax73, σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!! Όσες έχετε ήδη παιδάκια να σας ζήσουν και όσες προσπαθείτε, μέσα από την καρδιά μου να έρθει γρήγορα ένα φασολάκι να γεμίσει τις κοιλίτσες σας!! Μην σας απογοητεύουν οι αποτυχίες, το έζησα και το ξέρω!! Θα έρθει, να έχετε πίστη και ελπίδα και θα έρθει!!

Εγώ πάντως θα φταρνίζομαι κάθε μέρα μέσα στο μετρό για να διαδώσω τον ιο!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...