Μετάβαση σε περιεχόμενο

Yes! Yes! Yeeees!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες!! Πολύ με έχετε συγκινήσει!

Ritadri32, να χαίρεσαι το μωράκι σου!

Thouli & Annelia, αν κατάλαβα καλά είστε στις προσπάθειες, καλη καλή επιτυχία σας εύχομαι ολόψυχα!

Bourigue1983, καλή λευτεριά καρδούλα μου!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Juno μου!Πολλά πολλά συγχαρητήρια!Θυμαμαι πόσο πολύ λαχταρούσες ένα μωράκι!2516 βρε θηρίο;;;Εσύ είσαι πολύ έγκυος βρε παιδί!:P :P :P Σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη και υπέροχη εγκυμοσύνη!Και μη σηκώνεις βάρη ε! Και ξεκούραση όσο μπορείς!Είδες βρε παιδί μου που από εκει που δεν το περιμένεις σου έρχεται!Τα ίδια διάβαζα κι εγώ όλη την ώρα κι έλεγα ''αφού δε σταματώ να το περιμένω ποτέ πώς θα μου έρθει απρόβλεπτα!''Κι όμως έτσι έγινε, μετά από μια βιοψία τραχήλου που μου είχε απαγορευσει ο γιατρός τις επαφές όλες τις ''γόνιμες'' υποτίθεται μέρες!Και είπα ''καλά τώρα τον χάσαμε τον μήνα, τον άλλο μήνα τώρα''Ομως αυτό ήρθε τότε!Και τώρα είμαι στη 14η εβδομάδα!Κορίτσια...διώξτε το άγχος και χαλαρώστε όσο μπορείτε...και θα δείτε πόσο γρήγορα θα έρθει...παρέα με δυσπεψία και αναγούλες:P :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω με δάκρυα χαράς στα μάτια τις ευχαριστίες... (και φανταστείτε πως θεωρούμε σκληρός άνθρωπος αλλά με έχετε κάνει βούτυρο βρε κορίτσια!)

Elenitsa & Marimari, καλή εγκυμοσύνη και σ'εσάς κοριτσάκια μου, και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας υγιή, στρουμπουλά μωράκια!!

Sweetmammy, να χαίρεσαι το μπεμπάκι σου!!

Voula μου, σ'ευχαριστώ τόσο πολύ!! Σού εύχομαι τα καλύτερα κι εσένα!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique έγραψε:

Μπράβο Juno μου!Πολλά πολλά συγχαρητήρια!Θυμαμαι πόσο πολύ λαχταρούσες ένα μωράκι!2516 βρε θηρίο;;;Εσύ είσαι πολύ έγκυος βρε παιδί!:P :P :P Σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη και υπέροχη εγκυμοσύνη!Και μη σηκώνεις βάρη ε! Και ξεκούραση όσο μπορείς!Είδες βρε παιδί μου που από εκει που δεν το περιμένεις σου έρχεται!Τα ίδια διάβαζα κι εγώ όλη την ώρα κι έλεγα ''αφού δε σταματώ να το περιμένω ποτέ πώς θα μου έρθει απρόβλεπτα!''Κι όμως έτσι έγινε, μετά από μια βιοψία τραχήλου που μου είχε απαγορευσει ο γιατρός τις επαφές όλες τις ''γόνιμες'' υποτίθεται μέρες!Και είπα ''καλά τώρα τον χάσαμε τον μήνα, τον άλλο μήνα τώρα''Ομως αυτό ήρθε τότε!Και τώρα είμαι στη 14η εβδομάδα!Κορίτσια...διώξτε το άγχος και χαλαρώστε όσο μπορείτε...και θα δείτε πόσο γρήγορα θα έρθει...παρέα με δυσπεψία και αναγούλες:P :silly:

Σ'ευχαριστώ Dominique μου, καλή εγκυμοσύνη και σ'εσένα κοριτσάκι μου, όλα καλά να πάνε για όλες μας!!

Πόσο δίκιο έχεις!! Έτσι είναι, τελικά έρχεται όταν δεν το περιμένεις!! Το ήξερα ότι το άγχος επιδρά αρνητικά αλλά όχι τόσο πολύ, ειδικά όταν υπάρχουν και αντικειμενικές δυσκολίες !!!

Αλλά ο Θεούλης έχει για όλες μας τελικά!!!

Φιλιά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα ξεχάσω ποτέ αυτό που μου είχες γράψει όταν είδα την αχνή θετική γραμμή!!! Ότι είσαι εξπέρ, στα αρνητικά τεστ, θυμάσαι;;;

Και τότε σκέφτηκα ότι οι ιστορίες μας μοιάζουν και ευχήθηκα σύντομα να είσαι και συ εγκυούλα... όπως φαίνεται ήσουν ΗΔΗ!!!

Συγχαρητήρια juno, μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι, να την απολαύσεις και ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!

(στο λέω για να τ'ακούω και γω που είμαι μες το άγχος!!!)

Μακάρι να κολλήσουμε όλες τις κοπέλες στο μάμμυ που το επιθυμούν!!!

Να μας γράψεις νεά σου από τον γιατρό... εγώ θα πάω την Πέμπτη!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!

Δε μιλήσαμε ποτέ αλλά μέσα από το φόρουμ είδα πόσο πολύ προσπάθησες και ήθελες ένα παιδάκι. Είναι υπέροχο να βλέπεις ότι οι προσπάθειες όλων αποδίδουν κάποια στιγμή. Πολύ χάρηκα με τα νέα σου.

Σου εύχομαι μια ασφαλή και υπέροχη εγκυμοσύνη. Να προσέχεις.

Φιλιά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιαααααααααααααααααααααα!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!! Αυτά είναι τα καλύτερα νέα που διάβασα!! Με συγκίνησες με την περιγραφή σου! Καλή συνέχεια και εύχομαι να έχεις μια όμορφη κι ήρεμη εγκυμοσύνη!!

stork.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

constantinag έγραψε:

Μακάρι να κολλήσουμε όλες τις κοπέλες στο μάμμυ που το επιθυμούν!!!

Ναι, ναι κοριτσάκι μου!! Να εξαπλώσουμε "επιδημία εγκυμοσύνης" (σαν τη γρίπη των χοίρων ένα πράγμα αλλά στο θετικό του!!) και όλα τα κορίτσια να γίνουμε καλοκαιρινές εγκυούλες!!

Να μας πεις νέα από το γιατρό, θα περιμένω Παρασκευή τα ευχάριστα!! Πω πω!!! Συνειδητοποιείς πως θα δεις το "φασολάκι" σου στον υπέρηχο??? χι χι! Με το καλό κοριτσάκι μου!

:woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dallia μου, σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!! Καλή λευτεριά, με το καλό να έρθει το μωράκι σου γεμάτο υγεία και κόκκινα μαγουλάκια!!! :P

Χριστίνα33, σ'ευχαριστώ κι εσένα κοριτσάκι μου και σου στέλνω ΟΛΗ τη θετική μου ενέργεια να σου πάνε όλα καλά από δω και πέρα και σύντομα να μοιραστεις κι εσύ τη χαρά σου μαζί μας. Να θυμάσαι (και η δική μου περίπτωση τελικά είναι από τα αδιαμφισβήτητα παραδείγματα) ότι πρέπει να βρείτε τρόπο να καταπολεμήσετε το άγχος και όλα θα γίνουν!! Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέεεελουυυυυςςςςς!!!!!!!!!!

όλο το σαβ/κο περιμένω την επιβεβαίωση του τεστ!!!!!!!!!

συγχαριτήριαααααα!!!!!!!!

Καλη εγκυμοσύνη και όχι αγχος

ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολύ juno μου... να σε ρωτήσω????

Τι διατροφή σας είχε δώσει ο γιατρός για τον άντρα σου?

γιατι εμένα έχει χαμηλή κινητικότητα λόγω κιρσοκήλης...

Θα πάμε τον Ιούλιο για 1η σπερματέγχυση.

Μέχρι τότε όμως δεν ελπίζω και καλύτερα γιατί δεν το σκεφτομαι και δεν αγχώνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpougatsoula24, Μπεμπούλης, Grousi, Maru,Karamelenia,

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου και για τις ευχές & για τις υπέροχες φωτό! Καμιά φορά αισθάνομαι πως εσείς το πιστεύατε περισσότερο από εμένα!! Γι' αυτό σας ευχαριστώ διπλά!!

Μακάρι να γίνουμε ΟΛΕΣ μανούλες με υγιή παιδάκια και κυρίως το λέω για τα κορίτσια που ήμουν στη θέση τους μέχρι πριν λίγες μέρες, στην αναμονή, το άγχος και την αβεβαιότητα και σίγουρα... δεν ξεχνώ! Θα ξαναπώ ότι οι ευχές που δίνουμε η μία στην άλλη ΠΙΑΝΟΥΝ!! Κι αυτό γιατί είναι μέσα από την καρδιά μας!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ανατριχιασα!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ

ΜΩΡΟΥΛΙ!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 έγραψε:

Ευχαριστω πολύ juno μου... να σε ρωτήσω????

Τι διατροφή σας είχε δώσει ο γιατρός για τον άντρα σου?

γιατι εμένα έχει χαμηλή κινητικότητα λόγω κιρσοκήλης...

Θα πάμε τον Ιούλιο για 1η σπερματέγχυση.

Μέχρι τότε όμως δεν ελπίζω και καλύτερα γιατί δεν το σκεφτομαι και δεν αγχώνομαι...

Χριστινάκι, εμείς είχαμε χαμηλή περιεκτικότητα σπέρματος αλλά ίσως να βοηθάει παντού η διατροφή. Μια κουβέντα μου είχε πει εμένα ο γιατρός: ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΡΕΑΣ (αρνί, μοσχάρι, κατσίκι, σε όποια μορφή του αρέσει τέλος πάντων). Και το εφήρμοσα, τούμπανο στο κρέας τον έκανα τον άντρα μου, τόσο που τώρα φοβάμαι μην του ανέβασα καμιά χοληστερίνη!! χι χι ! Βάλαμε βέβαια και τη δική μας πινελιά, και έτρωγε και μια κουταλιά φυσικό βασιλικό πολτό κάθε μέρα. Δε χάνεις τίποτα να δοκιμάσετε! Πάντως, με το να μην το σκέφτεσαι για λιγο καιρό μόνο καλό κάνεις στον εαυτό σου και ψυχολογικά και σωματικά, θα δεις. Εγώ είχα φτάσει σε επίπεδο να "τρώω" τα ωοθηλάκια μου και να μην τα αφήνω να ωριμάσουν από το άγχος μου, παρ'ότι έπαιρνα και τόσα χάπια. Γι' αυτό σου λέω, κάντε αγκαλίτσες για εσάς, βγάλτε το από το μυαλό και όλα θα γίνουν! Το ξέρω πως δεν είναι εύκολο κοριτσάκι μου, αλλά αφού τα κατάφερα εγώ που αγγίζω τα όρια της παράνοιας γενικώς σε θέματα άγχους, όλα τα κορίτσια μπορούν!!

Καλή σας επιτυχία, μέσα από την καρδιά μου!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβόννη μου, σ'ευχαριστώωωωω!! Ό,τι επιθυμείς κι εσύ κοριτσάκι μου σύντομα!! Να τον κολλήσεις κι εσύ τον "ιό της φουσκωμένης κοιλίτσας"!!

babyboom, juliana, σας ευχαριστώ καρδούλες μου, να χαίρεστε να νινάκια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Συγχαρητήρια και από εμένα!Όλα θα πάνε καλά!!!

Thank you Αναστασάκη μου!

Εσύ περιμένεις αποτελέσματα ή είσαι ήδη εγκυούλα? Sorry, δε θυμάμαι, τα'χω και λίγο χαμένα αυτές τις μέρες...

Όπως και να'χει, να σου πάνε όλα κατ'ευχήν!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...