Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια μάλλον είμαι έγκυος!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια γειά σας!!!!

Τη Τετάρτη που μας πέρασε είχα δύο ημέρες καθυστέρηση αλλά είχα και ένα έντονο προαίσθημα ότι κάτι μου συμβαίνει αυτή τη φορά. Παρ'ότι ήταν απόγευμα έκανα τεστ εγκυμοσύνης στο οποίο σχεδόν από το πρώτο λεπτό φάνηκε ένας εντονότατος σταυρός!!! Τρελάθηκα από τη χαρά μου αλλά ακόμη φοβάμαι να το πιστέψω. Τη Πέμπτη το απόγευμα πήγα στη Βιοιατρική για β χοριακή και τη Δευτέρα θα έχω το αποτέλεσμα. Μέχρι τώρα έχω κάποιους σαν πόνους περιόδου στη κοιλιά μου και λίγο πιο βαρύ το στήθος μου. Δεν έχω όμως κανένα άλλο περίεργο σύμπτωμα. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην κάνω λάθος γιατί θα απογοητευτώ πολύ. Προσπαθώ να μην κάνω όνειρα αλλά ήδη σκέφτομαι πότε θα γεννήσω κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος και όλα σου τα όνειρα να γίνουν αληθινά!!!

καλά αποτελέσματα με τη χοριακή σου αν και είναι σίγουρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε, οχι μαλλον, σιγουρα εισαι εγκυος!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και εγω εχω πονακια στην κοιλια αλλα απ'οτι διαβασα ειναι απολυτως φυσιολογικα. Μην αγχωνεσαι λοιπον για τα αποτελεσματα.Φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sevelyn αγάπη μου αν ο σταυρός είναι εντονότατος τότε είσαι "σχεδόν" σίγουρα έγκυος! Αν έπαιρνες τον γυναικολόγο σου τηλ αυτό θα σου έλεγε.

Αν δείξει θετικό, είναι σπανιότατες οι περιπτώσεις να κάνει λάθος. Συνήθως λάθη γίνονται όταν η γυναίκα είναι έγκυος και το τεστ βγαίνει αρνητικό.

Πάντως σου εύχομαι τα καλύτερα των αποτελεσμάτων!

Ενημέρωσέ μας, ναι?

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To μάλλον τι το έγραψες? Αφου το τεστ βγήκε θετικό δεν υπάρχει περιπτωση να κάνει λάθος.

Οπότε ΣυΓχΑρΗτΗριΑ ! Με το καλό να παρεις και τα αποτελέσματα την Δευτέρα ώστε να σου φυγει η δικαιολογημενη αγωνία σου.

Πολλά φιλιά κοριτσάκι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσάκια μου θα σας πω τα νέα μου σίγουρα, σας ευχαριστώ για την υποστήριξη και σας εύχομαι τα καλύτερα. Δεν έχω πάρει ακόμα τη γιατρό μου είπα να πάρω πρώτα την απάντηση της χοριακής και μετά. Αλήθεια πόσο πρέπει να δείξει για να είναι οκ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!! :laugh: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ.

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΕΝΑΝ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!ΚΑΝΕ ΟΝΕΙΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου είσαι έγκυος! Εγώ το έκανα το τεστ Δευτέρα, ήταν εντονότατος σταυρός κι έκανα την Παρασκευή χοριακή, έτσι να υπάρχει και μου έδειξε απλά τις εβδομάδες που ήμουν!

Σου εύχομαι τα καλύτερα! Τα ίδια συμπτωματάκια στην αρχή τα είχα και εγώ! Μικροπονάκια στην μήτρα δεξιά κι αριστερά, στήθος βαρύ, πρησμένο και πόναγε ελεϊνά.. και πολλά υγρά άοσμα και πηχτά! Συγνώμη για την περιγραφή.. :blush:

Όλα να πάνε τέλεια!! Σου εύχομαι μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη και ν'απολαύσεις το μονοπάτι προς την μητρότητα! Είναι τέλειο συναίσθημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι αγαπη μου να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου αν και οταν το τεστ δειξει θετικο για μενα ειναι σιγουρο!!

καλα αποτελεσματα στην χοριακη σου και μην ξεχασεις να μας πεις τα νεα

αντε με το καλο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ θα κανεις μπεμπακι:) Εγω θυμαμαι ειχα κανει predictor και ισα ισα που φαινοταν η γραμμουλα και μολις πηρα το clear blue βγηκε ενα σταυρος(+) να με το συμπαθιο:lol: Και παλι συγχαρητηρια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sevelyn έγραψε:

Κοριτσάκια γειά σας!!!!

Τη Τετάρτη που μας πέρασε είχα δύο ημέρες καθυστέρηση αλλά είχα και ένα έντονο προαίσθημα ότι κάτι μου συμβαίνει αυτή τη φορά. Παρ'ότι ήταν απόγευμα έκανα τεστ εγκυμοσύνης στο οποίο σχεδόν από το πρώτο λεπτό φάνηκε ένας εντονότατος σταυρός!!! Τρελάθηκα από τη χαρά μου αλλά ακόμη φοβάμαι να το πιστέψω. Τη Πέμπτη το απόγευμα πήγα στη Βιοιατρική για β χοριακή και τη Δευτέρα θα έχω το αποτέλεσμα. Μέχρι τώρα έχω κάποιους σαν πόνους περιόδου στη κοιλιά μου και λίγο πιο βαρύ το στήθος μου. Δεν έχω όμως κανένα άλλο περίεργο σύμπτωμα. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην κάνω λάθος γιατί θα απογοητευτώ πολύ. Προσπαθώ να μην κάνω όνειρα αλλά ήδη σκέφτομαι πότε θα γεννήσω κλπ.

Συγχαρητηρια εισαι εγκυος!!!

Αλλα συμτωματα δεν θα εχεις προς το παρον παρα μονο αυτα που περιεγραψες!!

Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!Σιγουρα εισαι εγκυος!!!Τωρα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις καλη συνεχεια να το απολαυσεις και παντα τα αποτελεσματα που θα παιρνεις να σε κανουν να πετας απο χαρα κι ευτυχια!!!Σιγουρα δεν κρατιεσαι απο το να κανεις ονειρα με κατι τοσο ομορφο να σου συμβαινει!!!!Ολα θα πανε καλα!!!Να σκεφτεσαι αισιοδοξα!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσα μου σου ευχομαι τα καλυτερα κ σε λιγους μηνες να κρατας το αγγελουδακι σου αγκαλιτσα αντε κ στα δικα μας οι ξεφουσκωτες :P :laugh: χιχιχιιχιχι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια sevelyn, να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη, με όλες μας τις ευχές!!

mpougatsoula24 ωραία ευχη: και στα δικά μας οι ξεφούσκωτες!!

Η χοριακή έχει διάφορες τιμές ανάλογα με την εβδομάδα κύησης αλλά πρέπει να διπλασιάζεται κάθε δεύτερη μέρα για να είναι όλα φυσιολογικά! Όλα θα πάνε καλά, να είσαι αισιόδοξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sevelyn αγαπη μου αφου το τεστ βγηκε θετικο τοτε εισαι εγκυος;) απλα τωρα με τη χοριακη θα νιωσεις πιο σιγουρη, με το καλο αγαπη μου καλη εγκυμοσηνη:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΠΕΙ ΤΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ, ΜΟΝΟ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...