Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ... ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΒΡΕ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ,ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ,ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Τέτοια να ακούμε πάντα.

Ευχομαι να χεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μπεμπέ!

Κοίτα να την απολαύσεις είναι η καλύτερη περίοδος στην ζωή μιας γυναίκας. Δυνατή εμπερία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια , δεχ έχω λόγια σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!! "Από το στόμα σας και στου Θεου το αυτί"

Δεν σας κρύβω ότι αγωνιώ μέχρι τον πρώτο υπέρηχο.... Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!

Εύχομαι σε όλα τα μέλη και μη , που ονειρεύονται να αποκτήσουν ένα μωράκι να πραγματοποιηθεί, άκοπα ,το όνειρό τους!!!! Καλά τώρα και λίγος κόπος παραπάνω δεν πειράζει αρκεί να υπάρχει το επιθυμητό αποτέλεσμα .. !!!!!!!!!!!!!

oliax : σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και το smile !!

grousi: εύχομαι η δική σου χοριακή όχι μόνο να φτάσει τόσο αλλά και να ξεπερασει την τιμή μου ...!!

Φιλιά σε όλες σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια, Ευχαριστώ και πάλι πολύ για την ανταπόκριση !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!:) ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΙ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα συνχαρητιρια για την εγκυμοσηνη σου κ με το καλο το μωρακι στην αγκαλιτσα σου:) κ ναι το site ειναι γουρλιδικο εχει φερει τυχη σε πολλες απο εμας κ μια απο αυτες ειμαι κ εγω ,ευχομαι βεβαια να φερει τυχη σε ολα τα κοριτσακια που περιμενουν κ να μαθενουμε ευχαριστα νεα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boymamma, ninina και nickis, σας ευχαριστώ πολύ και στα δικά σας οι μη εγκυμονούσες και γρήγορα με το καλό...!!!!

ninina με το καλό να έρθει στον κόσμο το μωράκι σου ( με ένα πόνο) !!!!!

Φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!!!!!!!!!!!βρε κοριτσακι μου τωρα ειδα το ποστ!!!!!!αντε αντε και επισημως συγχαρητηρια.......ολα τα καλα του κοσμου να σου συμβουν .......και μη ξεχνας ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!

φιλια πολλα :kiss: και οτι χρειαστεις ειμαστε εδω!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλα , σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε σενα εύχομαι να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη σου και να μην κουράζεσαι ... !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL , σε ευχαριστώ πολύ - πολυ!! Εύχομαι το παιδάκι σας να είναι πάντα χαμογελαστό και γλυκό όσο είναι στη φωτογραφία !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...