Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ... ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια , καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες!!!

Είμαι η Χρύσα και είμαι μέλος εδώ και ένα μήνα... Όταν γραφτηκα με καλοσωρίσατε θερμότατα και σας ευχαριστώ γι' αυτό!! Πολλές από εσας μου είπατε ότι το mammy είναι γουρλίδικο αλλά δεν πίστευα τόσο...!!!!!

Για να μπω στο ζουμί είμαι παντρεμένη από το Σεπτέμβριο και με τον σύντροφό μου αρχίσαμε δειλά δειλα τις προσπάθειες ενώ τελευταία πιο εντατικά.Απεκόμισα πολλές χρήσιμες πληροφορίες από εσάς που με βοήθησαν να έχω το επιθυμητό , τελικά, αποτέλεσμα.

Περίμενα περίοδο την Κυριακή(26/03) και την προηγούμενη ημέρα είχα μια παρατεταμένη ναυτία , η οποία μου κίνησε το ενδιαφέρον. Έκανα ένα τεστ (αυτά από τον καναδά που παραγγέλνεις μέσω ιντερνετ) και έδειξε αχνα το θετικό αποτέλεσμα... αφού πήρα την στήριξη που χρειάστηκα (ευχαριστώ Γιώτα!) και πίστεψα ότι μπορεί να είμαι έγκυος.. δεν άντεξα και χτύπησα και ένα του ελληνικού εμπορίου το οποίο έδειξε ξεκάθαρα θετικό αποτέλεσμα .. Αν και ήθελα να το πιστέψω αφάνταστα (μεταξύ μας βαθειά μέσα μου το πίστευα αλλα φοβόμουν να το εκφράσω ελεύθερα) ήμουν ελαφρώς επιφυλακτική μέχρι τα αποτελέσματα των αιματολογικών εξετάσεων ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ 2.190 !!!!!

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούνε να δούνε το επιθυμητό αποτέλεσμα το συντομότερο, όσες είναι ήδη σε φάση εγκυμοσύνης με το καλό να γεννήσουν (με ένα πονο) και όσες είναι ήδη μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους!!!

Με πολλή Αγάπη και Εκτίμηση

Χρύσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κουκλίτσα μου! Πολλά-πολλά-πολλά συγχαρητήρια!!! Πολύ καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι ολόψυχα και κοίτα να ευχαριστηθείς και ν' απολαύσεις την κάθε στιγμή! Φιλιά και καλή σου ημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Χρυσα!! :)

Σου ευχομαι μια ηρεμη και τελεια εγκυμοσυνη!! :)

Η χοριακη ειναι πολυ ανεβασμενη και σιγουρα το σπορακι θα φαινετε στον υπερηχο.

Αντε καλη συνεχεια!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!

Μπράβο κορίτσι μου! Να χαρείς όσο μπορείς την περίοδο της εγκυμοσύνης και με το καλό να αγκαλιάσεις το αγγελούδι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Χρυσα μου!!!!!!!!!!!!!!!Ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και να την απολαυσεις οσο μπορεις!!!!Να εχεις μια πολυ καλη συνεχεια και οοοολα να πηγαινουν καλα!!!!Να ζησετε με τον αντρουλη σου να ειστε παντα καλα κι ευτυχισμενοι!!!Το σπιτακι σας να ειναι παντα γεματο απο χαρα και ευλογια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας !!!! Εύχομαι να πραγματοποιηθούν τα όνειρά σας !!!!!! Να έχετε υγεία και να ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ !!!

Αλήθεια εάν είναι υψηλές οι μονάδες της χοριακής το σποράκι φαίνεται καλύτερα στον υπέρηχο??

Ο γιατρός μου , μου είπε να τον επισκεφτώ σε δύο εβδομάδες ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα συγχαρητηρια!!!Καλη εγκυμοσυνη και πολλες ευτυχισμενες στιγμες!!!!

Υψηλες τιμες χοριακη σημαινει μεγαλυτερη ηλικια κυησης.Οσο πιο αργα πας τοσο μεγαλυτερη(και καλυτερα) θα φαινεται η κουκκιδιτσα σου!Αν ομως περιμενες περιοδο 26/03(μηπως εννοεις /04??)τοτε εισαι ηδη περιπου 2 μηνων.Γιατι δε σου ειπε να πας αμεσως δεν ξερω...?Κατι θα ξερει ο γιατρος παραπανω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις δίκιο Αναστασία μου, περίμενα περίοδο 26/04 ..

Βασικα ο γιατρός δεν ξέρει , ακόμα , την τιμή της χοριακής , μου είπε μόλις μάθω να τον πάρω τηλέφωνο. Θα τον πάρω το απογευματάκι , ισώς αν του πω την τιμή να κρίνει ότι πρέπει να τον επισκεφτώ νωρίτερα... Δεν ξέρω ... Ας είναι όλα καλά και ας πάω όποτε μου πει ....

Ευχαριστώ για τις ευχές!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό να έρθει στον κόσμο το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου αφου εννοουσες 26/04 ολα καλα!!!!Μην ανησυχεις καθολου,καλα σου ειπε ο γιατρος γιατι τωρα πρεπει να εισαι μολις στην 5η εβδομαδα!!!!!Ολα τελεια,και η τιμη σου πολυ καλη!

Να σου πω την αληθεια τρομαξα λιγακι αλλα αφου εκανες τυπογραφικο ολα οκ!!!Σορρυ αν σε τρομαξα εστω κ λιγο!!!!

Αντε με το καλο κοπελα μου!!!

Να μας λες τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρυσα μου,εχουμε και το ιδιο ονομα!Συγχαρητηρια κουκλα μου!Με το καλο σου ευχομαι!Να χεις μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου , όλα καλά , δεν με τρόμαξες..!!

Χρύσα μου ,αν και σου ευχήθηκα και για την δική σου εγκυμοσύνη , θα το ξανα κάνω !! δεν χορταίωνω να εύχομαι σε τόσο ευχάριστα γεγονότα!!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου και να πάνε στην εγκυμοσύνη σου όλα όμορφα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου συγχαρητηρια

Ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη και

ενα γερο μωρακιhttp://mammyland.com/components/com_kunena/template/default_ex/images/greek/emoticons/smile.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!μπραβο!!!!!!!!!σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!:woohoo:

μακαρι να φτασει και η δικια μου χοριακη τοσο.....:)

φιλακια!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου.ευχομαο ν αχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...