Μετάβαση σε περιεχόμενο

XEROYLI KAROTSIOY -PREPEI NA BLEPEIS TO MWRO?


Recommended Posts

GEIA SAS KORITSIA.EXW BREI 2 KAROTSIA .TO 1 EINAI TO PEREGO VENEZIA EINAI MONTELO TOY 2006 ALLA EINAI IDIO ME TO UNO KAI MONO OI 2 RODES DIAFEROYN KAI TO XEROYLI GYRIZEI.TO EXEI KAMIA MANOYLA NA MOY PEI?PANTWS WRAIO EINAI TA XEI OLA KAI SOYPER TIMH.TO 2 KAROTSI EINAI PANEMORFO KAI BOLIKO K AYTO PEREGO ALLA TO MONO MEION EINAI OTI DE BLEPEIS TO MWRO KAI AYTO PIO SOYPER TIMH OLA TA AXESOYAR PIO MONERNO ALLA NINI MPROSTA.ESEIS TI LETE GIA TA KAROTSIA POY DE BLEPEIS TO MWRO?EINAI MEGALO MEIONEKTHMA?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπτωματικά, είχα αυτήν την κουβέντα με την κουμπάρα μου προχθές!

Μου είπε οτι τα χερούλια από το καροτσάκι δεν αλλάζουν θέση και το μωρό κοιτάει μπροστά...

Μου είπε οτι το μετάνιωσε πάρα πολύ!

Δεν το είχε προσέξει...

& γω νομίζω οτι τους πρώτους μήνες είναι καλό να το βλέπεις το μωρό, για παν ενδεχόμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αντρούλα μου πήρα το PLIKO SWITCH της Peg-Perego στο οποίο γυρνάει ολόκληρο το κάθισμα και όχι το χερούλι. Κι αυτό ήταν απόλυτα και αδιαπραγματευτα προσωπική μου επιλογή γιατί θέλω το παιδί μου στους πρώτους μήνες της ζωής του να νιώθει ασφάλεια την οποία θα του δίνει η συνεχής παρουσία μου. Φαντάζεσαι σ'ενα τόσο μικρό πλασματάκι, που με το που χώνεται στην αγκαλιά σου γαληνεύει, να το εξαναγκάσεις να βλέπει συνεχώς αγνώστους??

Για αυτόν το λόγο μάλιστα δεν πήρα τo MClaren που μου άρεσε πολύ περισσότερο.

Καλές αγορές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula ego pira tis poeg perrego.,...

apo tin arxi epsaxna karotsi ta xeroulia na pigainoun k apo ti mia k apo tin alli...k to brika...bolpeytika poli..k to moro ksero k me exoun pei oti kalo tha einai tous protous mines tis zois tous na koitane pros ti mama...

kales agores....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula αλο ειναι να μπορεις να βλεπεις το μωρο κ να σε βλεπει κ εκεινο τον πρωτο καιρο.Mary78 πολυ καλα εκανες και δεν πηρες mclaren,το πηρα εγω κ το χω μετανιωσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

antroula αλο ειναι να μπορεις να βλεπεις το μωρο κ να σε βλεπει κ εκεινο τον πρωτο καιρο.Mary78 πολυ καλα εκανες και δεν πηρες mclaren,το πηρα εγω κ το χω μετανιωσει!

Φανταζομαι για τον λόγο που συζητάμε τώρα bebadomama, γιατί κατα τ'αλλα είναι φοβερό καρότσι. και πολύ ωραία χρώματα! Σουπερ βόλτες πρέπει να κάνετε...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MarinaL έγραψε:

kai ego tis peg-perego to pliko switch pira....

e, den to xrisimopoiisa akomi alla pistevo oti itan poli kali agora ...

ta exei ola ,toulaxiston ayta pou i8ela ego....

:) Mary78 ego pira to visinime mpez....esy????

dev158bb___.png

Και γω το βυσσινι με μπεζ πήρα MarinaL μου, με το σκεπτικό της ουδετερότητας!!

Μου άρεσε περισσότερο από το UNO το οποίο είχε μεν πολύ βολικό ενιαίο χερούλι, θεωρώ όμως οτι to PLIKO SWITCH υπερτερεί σχεδιαστικά.

Εμείς την μπουμπού την έχουμε κάνει 3-4 βόλτες και μέχρι τώρα όλα καλά.

Ιδού antroula!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...