Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ......................!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΑ... ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ... ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ....:P ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ... ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ... ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια γλυκειά μου , με το καλό να σφίξεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου. Απόλαυσε την ωραιότερη περίοδο της ζωής σου.:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Μπραβο!!!Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!πολυ χαιρομαι με τετοια νεα!!!!:woohoo: Ευχομαι ολα να σου πανε καλα και να χαιρεσαι καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σου!φιλακιααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!ΜΠΡΑΒΟ!ΜΠΡΑΒΟ!

ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΑΥΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!

ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΚΤΛ!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριαααααααα!!!!Δεν ειναι υπεροχο το συναισθημα οταν το μαθαινεις?Σιγουρα εισαι ευτυχισμενη και θα εισαι συνεχεια απο δω και περα!!!Η ευλογια χτυπησε την πορτα σας!Ευχομαι ολα να πανε καλα και να ζησεις τους πιο ομορφους 9 μηνες της ζωης σου!Καλη συνεχεια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Με το καλό να απολαύσεις αυτήν την ευλογημένη περίοδο της ζωής σου! Πολλά-πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, τι είναι πάλι αυτό το σημερινό? Δεν προλαβαίνω να στέλνω συγχαρητήρια! Δεν βαριέμαι όμως και μακάρι να το κάνω κάθε μέρα!

Μπράβο κορίτσι μου! Τα θερμά μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Να χαρείς την κάθε στιγμή με τον αντρούλη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...