Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑΙΑΙΑΙ!!!!!


Recommended Posts

Συγχαρητηρια!!!Καλως ηρθες στο υπεροχο κλαμπ!!!!Αντε και στις υπολοιπες συντομα!!!

Για το στηθος μην αγχωνεσαι!Συμβαινει συχνα..Ετσι κ εμενα μεχρι τον 3ο πηρα 2-3 νουμερα πανω!Απο b-c πηγα στο dd!!!!!!

Να προσεχεις τον εαυτο σου και να το απολαυσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.... Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΨΗΛΙΑΣΤΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ... ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΜΠΑΛΟΝΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΓΙΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΕΕΕ ?? ΦΙΛΑΚΙΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛ ΟΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοριτσαρα μου!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και...εκμεταλευσου τωρα οσο περισσοτερο μπορεις την κατασταση σου!σουζα να τους εχεις ολους!!!!πολλα φιλακια!με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρούμφ φοβερα νέα!!!!!μπράβο σας!!!!και ενα μαθημα για όσες προσπαθούν να μην αγχωνονται!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλάκια!!!να έχεις μιαυπεροχη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακι μου!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!Μπραβο σας!Χαρηκα πολυ,μα τι ευχαριστο!!!Θυμαμαι που συζηταγαμε για συμπτωματα!Ευχομαι οοοολα να πανε καλα και να εχεις τους καλυτερους 9 μηνες της ζωης σου και να το απολαυσεις οσο μπορεις!!!Ετσι ειναι καλη μου ακριβως....ειναι μεχρι να σταματησουμε να το σκεφτομαστε....μεγαλη υποθεση να γινεται εμμονη!Τελος καλο ολα καλα!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααα:woohoo: :woohoo: :woohoo: κοπελα μου να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια στρουμφάκι μου!

Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και να απολαύσεις κάθε στιγμή της... Είναι ομολογουμένως η ομορφότερη περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας!!!

Να προσέχεις τον εαυτό σου και ιδίως την κοιλίτσα σου! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπελιά... να εχεις μια καλή εγκυμοσύνη...και με το καλό ένα γερο μωράκι!!!

Τελικά όλο το μυστικό στη συνταγή είναι το ριμαδοάγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!! ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!

ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΓΓΕΙΛΕΤΕ ΤΑ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ!!!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!! ΤΟ SITE ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΕΡΝΕΙ ΓΟΥΡΙ!!! ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΟΟΣΟ ΜΑ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...