Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑΙΑΙΑΙ!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΕΔΩ ΝΑ ΑΝΑΓΓΕΙΛΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΝΑΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ, ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΕΙΧΑ ΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣΑ Π0ΛΥ ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ...ΕΧΩ 6 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ. ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΠΛΕ Η ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΑΜΕΣΩΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!! ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕΤΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.

ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ. ΔΙΩΞΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ. ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΕΜΕΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ, ΛΙΓΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΝΗΡΕΨΕ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΙΧΑ ΓΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΟΥΤΕ ΥΓΡΑ ΠΟΛΛΑ, ΟΥΤΕ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ. ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΜΟΥ, ΜΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?? ΤΕΣΠΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΑΓΓΙΖΕΤΑΙ.

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ!!ΑΝΤΕ, ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ, ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: ΚΑΛΗ ΜΟΥ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ...

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ. ΤΟ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ, ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΜΩΡΕ, ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ. ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΩΣΗΝΗΣ, ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ. ΑΝΤΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΠΩΣ ΠΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και αλλη εγκυουλα!!!!!!!! Συγχαρητηριααααααααα!!!!!!!!!!

με το καλο με το καλο!!!!!!!!!!!να εχεις μια πολυ πολυ ομορφη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!

Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι. Ευχαριστούμε που μοιράστηκες τα συμπτώματά σου μαζί μας. Κι εγώ είμαι στον 6ο μήνα προσπαθειών και μόλις άρχισαν τα πονάκια περιόδου και χαλάστηκα πολύ.

Να χαρείς όσο μπορείς την καλύτερη περίοδο της ζωή σου και κάνε τους όλους ό,τι θες:laugh: :laugh: !!!!!!!;)

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Stroumf!!!!!! Ευχομαι η εγκυμοσυνη σου να ειναι ανετη και υπεροχη!!!!!!

Μαρινικ Anthy καλη τυχη και σ εσας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλά πολλά συγχαρητήρια!! με το καλό να γίνεις μανούλα και να περάσεις μια υπέροχη περίοδο εγκυμοσύνης..

μου έδωσες πολύ κουράγιο τώρα. Θα ακολουθήσουμε τη συμβουλή σου : )

να είστε εσύ και το μωράκι σου καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ζουζούνα μου

πολλά συγχαρητήρια και μια καλή εγκυμοσύνη ευχομαι...

ούτε εμένα μου κάνουν τα σουτιέν μου πλέν, με ενοχλούν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumfaki μου να εχεις μια ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :lol: σου έυχομαι...κ χωρίς αγχος όλα κατορθώνονται...καλό ταξίδι μεχρι την γεννηση...φιλιά πολλά...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...[/b:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο στρουμφ!!!!! συγχαρητηρια!!!!!!!! τελικα η καλυτερη συνταγη ειναι οχι αγχος ε???? αχου τι καλα!!!!! με το καλο κουκλα μου,ολα να πανε τελεια ευχομαι!!!!! και στα δικα μας κοριτσια οι υπολοιπες!!!!! δωσε και μια ευχουλα,γιατι απο εγκυο οι ευχες ειναι γουρλιδικες!!!!! :) αχου πολυ χαρηκα τωρα!!!!! αντε μια μια να εχουμε ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf μπραβο σου αγαπη μου με το καλο το μωρακι στην αγκαλιτσα σου,ειδατε που σιγα,σιγα η ανοιξη κανει το θαυμα της,μαθαμε για αρκετες εγκυμοσηνες αυτες τις μερες, με το καλο κ στα υπολοιπα κοριτσια που περιμενουν φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου stoumf, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!:woohoo:

πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!

ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να ερθει στο κοσμο το μικρουλι σου!!:cheer:

ειπαμε, ειναι γουρλιδικο το mammyland!!;) με το καλο και στα υπολοιπα κοριτσακια μας που προσπαθουν!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...