Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κατέστρεψα τις γιορτινές μέρες...


Recommended Posts

Έχεις δίκιο Julie, το ίδιο ισχύει και στη δική μου περίπτωση! Ούτε ωοριξία κάνω σταθερά, έχει και ο άντρας μου πρόβλημα με το σπέρμα, άρα... δε μας φταίει μόνο το άγχος, όχι ότι δεν παίζει και αυτό το ρόλο του βέβαια!

Υπομονή κοριτσάκι μου, οι περισσότερες κοπέλες σε αυτό το φόρουμ δυσκολευόμαστε από κάποιο αντικειμενικό πρόβλημα, όχι μόνο από το άγχος, άρα σε καταλαβαίνουμε απόλυτα!! Να μας τα λες για να ξεσπας εδώ και να ξαλαφρώνεις λιγάκι. We are full of ears!!

Καλό μας κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφία μου και εγώ έπαιρνα clomiphene ίδια χάπια μ αυτά που παίρνεις εσύ και εγώ 0 αποτέλεσμα. Οι περισσότεροι γιατροί λένε ότι είτε clomiphene i serpafar παίρνεις αν δεν ανταποκριθείς για 3 κύκλους τότε ξεκινάς τα ενέσιμα ( αυτά που έκανα εγώ), είναι οι ενέσεις της εξωσωματικής απλά σε μικρότερη δόση & κοστίζουν 500 ευρώ.

Δε ξέρω κοριτσάκια μου γλυκά τι άλλο να πω και τι να κάνω.

Άκουσα και για ένα φυτικό χάπι που λέγεται agnus cactus, είναι λέει για πολυκυστικές ωωθήκες κυρίως και βοηθάει περιπτώσεις σαν τη δικιά μου. Θα ξεκινήσω αυτό σύντομα. Το έχει ακούσει κάποια κοπέλα;

Διάβασα αυτό και πήρα κουράγιο, πεστε μου τη γνώμη σας

http://www.hostingphpbb.com/forum/viewt ... mforum=ivf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΛΥ ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΥΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΩΣΤΑ....ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΗΜΒΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 22 ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 28....ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΞΕΝΟ ΩΑΡΙΟ!!! :(

ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.....:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela μου ελπίζω αυτή η θεραπεία που κάνεις να πετύχει και σύντομα να έρθει και ένα μωράκι στην αγκαλιά σου.

Υπομονή σε όλες μας κοριτσάκια, είναι καλό που λέμε τον πόνο μας και μας καταλαβαίνει κάποιος τόσο πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις, ότι όταν θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά, θα τη θυμάσαι αυτήν την πασχαλιά και θα γελάς....

Σου εύχομαι αυτό να γίνει σύντομα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Γιούλη μου,

Απλά ήταν άλλη μια αποτυχημένη προσπάθεια, θα δεις θα γίνεις μανούλα και εσύ και θα είσαι και η καλύτερη μανούλα του κόσμου!!!

Μην το βάζεις κάτω, έλα βρε φιλενάδα δεν θέλω να σε παίρνει από κάτω

Χρυσομαλλούσα κοπελιά βουρ για την επόμενη προσπάθεια

Όσες αποτυχημένες προσπάθειες έχεις τόσο πείσμα να βάζεις.

Ο επιμένον νικά

Φιλάκια Φιλενάδα Σαγαπαω πολύ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

julie καλημερα...σε καταλαβαινω απολυτα..ξερεις ποσες φορες εχω νιωσει ακριβως το ιδιο? ξερεις τι δακρυα εχω χυσει και εγω..μην το ψαχνεις..ειναι λογικο να νιωθεις ετσι ...σου λεω σε καταλαβαινω...εχω βαλει και σχετικο ποστ εχθες με τιτλο ως εδω...βαρεθηκα,,αν θες ριξε μια ματια,,,ελπιζω τωρα που σου γραφω να εισαι πολυ καλυτερα...φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΓΙΟΥΛΙ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ , ΑΠΛΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ, ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΗΦΟΡΟ Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΜΑΡΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕ ΜΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΗΣ MANOYLAS. ΦΙΛΙΑ Κ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου γλυκο αχ ποσο σε νιωθω ειμαι ακριβως στην ιδια φαση με σενα...Εγω περυσι περασα ενα εξωμητριο με συνεπεια την αφαιρεση μιας σαλπιγγας..απο τοτε τιποτα...Η σαλπιγγογραφια εδειξε οτι υπαρχουν καποιες συμφησεις κ στην αλλη παροτι με ειχε καθαρισει περυσι ο γιατρος μου...τις γενναει ο οργανισμος..ετσι απο τον Γεναρη που εκανα την σαλπιγγογραφια ξεκινησα φλεβαρη με σερπαφαρ τιποτα Μαρτη εκανα κ γω ενεσεις παλι τιποτα αδιαθετησα κ 3 μερες νωριτερα ημουν τελειως απαρηγορητη εκλαιγα συνεχως πηρα 5 μερες αδεια απο την δουλεια μου για να συνελθω..Τωρα εχω παρει παλι σερπαφαρ κ εχω καποια συμπτωματα αλλα μοιαζει κ με κρυωμα...οποτε παλι αυτη η αναμονη που δεν αντεχετε με τιποτα...Αν δεν γινει κ τωρα τιποτα μετα παμε για εξωσωματικη...διοτι υπαρχει μετα κινδυνος για δευτερο εξωμητριο, και να σου πω δεν με στεναχωρει καθολου η εξωσωματικη γιατι κουραστηκα να περιμενω καθε μηνα κ να απογοητευομαι...Ο ερωτας εχει χασει την ουσια του τωρα πρεπει πρωι βραδυ την ταδε μερα κλπ κλπ καταλαβαινεις!!

Ηρεμησε χαλαρωσε ξερω ειναι παρα πολυ δυσκολο αλλα πρεπει να προσπαθησεις να σταθεις ορθια μην επιτρεψεις να σε παρει απο κατω!!!και το μωρακι θα ερθει...και ολα αυτα δεν θα θυμασαι πια...

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

julie μου κοριτσακι μου χρονια πολλα,χριστος ανεστη, ειναι σαν να μου περιγραφεις τις δικες μου ημερες του πασχα...μου φαινεται μαζι το περνουσαμε....και εγω ειχα 2 ημερες καθυστερηση και ειχα και κατι περιεργα συμπτωματακια και ειχα την ελπιδα...1 χρονο προσπαθω ρε γαμωτο,καικαθε μηνα η ιδια απογοητευση..... καταφερα μετα απο ενα ξεσπασμα στο γιορτινο τραπεζι και μετα απο τσακωμο και μια νευρικη κριση(μιλαμε δεν θυμαμαι καν τι εκανα απο τα νευρα μου,αδιαθετησα το μεγαλο σαββατο το βραδυ,λιγο πριν την ανασταση και εγω), πηγα μια βολτα μονη μου με το αυτοκινητο,και μηλισα στον εαυτο μου για αρκετες ωρες....και στο μοναδικο πραγμα που κατεληξα ηταν να ηρεμησω γιατι αλλιως δεν προκειται να ερθει ποτε....μολις μυριστει αγχος,νευρα και στενοχωρια δεν ερχεται...... ειναι τελειως κουφο εμεις να ημαστε χαλια και να νοιωθουμε οτι ολα τελειωσαν και καποιος να μας πει να χαλαρωσουμε...και ομως.....τελικα ειναι το μοναδικο που μπορουμε να κανουμε αν θελουμε να πετυχουμε τον σκοπο μας.....αν θελεις να το καπνισεις ενα τσιγαρακι με τον καφε σου καπνισε το,αν το στερηθεις μπορει να σουκανει μεγαλυτερο κακο. εγω καπνιζω 2-3 την ημερα οταν νοιωσω οτι τα θελω και ειμαι σε χαλαρη φαση..... πραγματικα οτα διαβασα το ποστ σου ηταν σαν να μου περιεγραφες αυτο που περασα εγω το μεγαλο σαββατο.... ειδικα μετα απο μια βιοχημικη εγκυμοσυνη που ειχα πριν 8 μηνες περιπου,εχω φτασει στα ιδια ορια που εισαι και εσυ...τιποτα δεν αταφερνουμε ετσι....πρεπει να το παρουμε χαμπαρι οσο ειναι νωρις....και 100 ενεσεις να κανουμε τιποτα δεν θα πετυχει αν δεν ημαστε καλα... εγω προσπαθω να κανω πραγματα με το αντρακι μου,να ξεφευγει το μυαλο μου,κανε και εσυ το ιδιο...ειναι πολυ σημαντικο τελικα να ημαστε καλα με τους αντρες μας....εκεινοι ειναι κοντα μας..μη το ξεχναμε αυτο πανω στην απογοητευση μας...... ξερεις τι καταλαβα???για να πετυχουμε πρεπει να γινουμε λιγο πιο ανετες...λιγο στον κοσμο μας...λιγο στην τυχη.... και ας μην εχουμε δυναμη να το κανουμε.... δωσε προσοχη στον ανθρωπο σου,θα σε κανει να νοιωσεις καλυτερα και μετα οταν νοιωσεις οτι η αγκαλιτσα του σου φερνει την ευτυχια,δεν θα καταλαβεις για ποτε θα τα καταφερεις,....και στο λεω εγω που ειμαι πολυ παρορμητικος και συναισθηματικος ανθρωπος και που το βραδυ της αναστασης εσπασα το μισο σπιτι.... η ψυχουλα μας να ηρεμησει πρεπει....και πρεπει να το προσπαθησουμε..ημαστε δυνατες να αντεχουμε την αποτυχια, δεν εχουμε δυναμη να αντεξουμε την προσπαθεια να ηρεμησει η ψυχουλα μας???... συγγνωμη για το μεγαλο μηνυμα... φιλακια πολλα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ. ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ. ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΕΖΟΜΟΥΝ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ. ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ: ΕΛΕΓΑ ΚΑΛΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟΙ...

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΕΣ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ, :( ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ, ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΚΛΠ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.:angry:

ΕΙΣΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ (ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΙΛΩ)

ΦΙΛΑΚΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρου φρου μου μαλλον τελικα ημασταν αρκετες που δεν καταλαβαμε γιορτες...ουτε πλακες με τους συγγενεις,ουτε διαθεση για γλεντι,ουτε τιποτα... αστα αστα... ξαπλωσε να ηρεμησουν οι ημικρανιες,σε καταλαβενω,τα περναω και εγω.. καλα,τα νευρα ειναι αλλου παπα ευαγγελιο!!!! καλε,δεν εμεινε τιποτα ορθιο και αρτημελες στο σπιτι!!!! ντρεπομαι τωρα που τα σκεφτομαι.....αλλα και αυτη η απογοητευση αυτη τη φορα ηταν η καθοριστικη μου φαινεται... ενοιωσα οτι ξεσπασα,επιασα πατο και τωραξανασηκωνομαι.... οσο για την καλυτερη παρεα.... :) και εγω ετσι νοιωθω εδω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JULIE ΜΟΥ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ. ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ. ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΕ ΑΝΑΦΙΛΗΤΑ ΚΑΙ ΛΥΓΜΟΥΣ.Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ ΤΗΣ ΚΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ. ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΜΟΥ. ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΩ...ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΕΔΩ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΝΑΛΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΒΡΗΚΑ ΕΣΑΣ, ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΝΔΕΟΥΝ ΚΟΙΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ, ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stenaxwriesai kai anxonesai xoris logo kathe empodio poy mas sumbainei einai mia dokimasia egw anagkastika na vgalw to paidi moy 5:30 mhnwn htan (mia gennetikh anwmalia) To palepsa kai to paleyw......o theos exeis gia oles mas tha kratisoyme sthn agkalia mas kai emeis omorfa aggeloydia apla den to skeftomai.......kai apolavamvanw ton erwta me ton antra moy m oles ti ennoies auto prepei na kaneis kai esu.....Apolause ton erwta me ton antra soy xwris na exeis kanena krumeno thermometro sto maxilari i dipote allo skeuasma axxxaaxxaaxxaxa apla kane erwta kai trela paixnidia kai otan to apovaleis tha deis diduma tha poiaseis.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν ήμουν μόνη μου ε; Με βοηθάτε πάρα πολύ κοριτσάκια να το ξέρετε!

Καμία δεν ξέρει για τα φυτικά χάπια agnus cactus;

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ, ελπίζω σύντομα να αρχίσουν τα ευχάριστα και για εμάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Valentina μου δεν μπορώ να το πιστέψω αυτό που έγινε. Τραγικό έίναι κοπέλα μου ελπίζω σύντομα να γεμίσει και η δικιά σου αγκαλιά και η αγκαλιά κάθε κοπέλας που προσπαθεί. Καλή τύχη σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

julie καλησπέρα και από μένα. Και εγώ θα σου πω να κάνεις υπομονή και να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις. Καλό θα σας κάνει ένα ταξιδάκι για να χαλαρώσετε. Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί και γω όπως ίσως γνωριζεις έχω κάνει απανωτές εξωσωματικές χωρίς κανένα θετικό αποτέλεσμα αλλά δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω.

Ξεκίνησα ήδη τα ταξιδάκια με τον αντρούλη μου και έχω ήδη κανονισει δύο αποδράσεις :laugh: :laugh: :laugh:

θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaili τα ταξιδάκια είναι και για εμάς το καλύτερο μας. Θα κανονίσουμε και εμείς σίγουρα να πάμε απλά με άντρα στρατιωτικό και με απανωτές ασκήσεις αυτή την περίοδο είναι λίγο δύσκολο :(

Αχ βρε κοριτσάκια μου πόσο δύναμη μου δίνετε; Σας ευχαριστώ μου έκανε πάρα πολύ καλό που τα είπα και ξελάφρωσα. Στεναχωριέμαι όμως ρε κορίτσια είμαστε πάρα πολλές τελικά που περνάμε τον ίδιο γολγοθά :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

julie μου τα ειπες και ξελαφρωσες και εσυ ,και μαζι σου τα ειπαμε και ξελαφρωσαμε και εμεις!!! η μια κοντα με την αλλη και ολα θα γινουν!!! τι ειναι αυτα τα φυτικα χαπια που ειπες??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

julie λυπάμαι για ότι συνέβει αλλά πάλι καλά έκανες και ξέσπασες.

Αν τα κρατάς μέσα σου είναι χειρότερα.

Το καλύτερο είναι βέβαια να μην αγχώνεσαι και να προσπαθήσεις να χαλαρώσεις αλλά πώς γίνεται αυτό.

Ίσως αν μπορούσες να απασχολήσεις το μυαλό σου με κάτι άλλο ώστε να μην το σκέφτεσαι τόσο πολύ να βοηθήσει κάπως την κατάσταση.

Υπομονή και θετική ενέργεια.

Φιλιά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

julie καλησπερα και απο μενα .Τις μερες του πασχα τραβηξα και εγω τα ιδια.Apo μεγαλη τριτη ειχα καθυστερηση .Μεγαλη τεταρτη εκανα το πρωτο τεστ το οποιο βγηκε αρνητικο Μ.Πεμπτη εκανα το δευτερο τεστ στο οποιο μετο κιαλι βεβαια μου φανηκε οτι ειδα ενα σταυρο .Ακολουθησαν αλλα δυο τεστ αρνητικα .ΣΤΟ μεταξυ η καθυστερηση εφτασε εξι μερες..Την δευτερη μερα του πασχα πηγα σε μια ιδιωτικη κλινικη και εκανα χοριακη γιατι τα μικροβιολογικα ηταν κλειστα η οποια εδειξε 5.... το απογευμα δε εμφανιστηκε και η τρισκαταρατη και απο την στενοχωρια και την απογοητευση πρηστηκα ....ΣΤΟ μεταξυ τον μαιο γεννανε η κολλητη μου φιλη η κουνιαδα μου και η κουμπαρα μου ......Βλεπεις λοιπον οτι ολες εδω μεσα περναμε τα ιδια περιπου ....ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΕΥΣΕΙ ..Συμφωνω με οσα ειπαν τα κοριτσια παραπανω..Το μονο που πιστευω οτι πρεπει να κανουμε απο δω και περα ειναι να περναμε εμεις καλα και να ασχοληθουμε λιγο με τον εαυτο μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας ξαναγράψω για αυτά τα φυτικά χαπάκια, διάβασα ότι κάνουν δουλειά ειδικά για όσες κοπέλες βαρέθηκαν να γεμίζουν τον οργανισμό τους με τόσες ορμόνες και χημικά , βλέπε clomiphene , serpafar, gonal , pregnyl , ovitrelle κτλ...

Σας παραθέτω τα link και περιμένω τη γνώμη σας ειδικά από κοπέλες που τα έχουν πάρει ήδη ή έχουν ακούσει

http://www.parents.gr/forum/showthread. ... post401427

http://www.hostingphpbb.com/forum/vi...798&mforum=ivf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η περιοδος για να πιασει μια γυναικα παιδι ειναι σαν και αυτη που ξεκιναει ενα μωρο να λεει τα πρωτα λογακια καθε μερα βημα -βημα η μαλλον καλυτερα οταν ενα παιδι μαθαινει τα πρωτα γραμματακια και τους πρωτους αριθμους , θελει μεγαλη προσπαθεια και δυναμη απο την πλευρα των γονιων πρεπει σιγα σιγα και με μεθοδικο τροπο να μαθουν στο παιδακι τις νεες εννοιες γιατι να το πλακωσουν θα πανικοβληθει και θα κολλησει , ετσι λοιπον και εσυ σταματα να τρεχεις σε γιατρους και να αλλαζεις συνεχεια μεθοδους μεινε σε ενα γιατρο ο οποιος σου εχει δωσει εμπιστοσυνη , απολαυσε τον ηλιο και την ανοιξη παρε τον αντρουλη σου και καντη και το κυριοτερο σταματα να μιλας με ατομα που σε ριχνουν ψυχολογικα .Τι παει να πει τους χαλασες την Ανασταση ανθρωπινες αδυναμιες ειναι γλυκεια μου και οσοι σε αγαπανε το καταλαβαινουν για τους υπολοιπους ασ κατσουν σπιτι τους .Α και το καλοκαιρακι που θα εισαι εγκυος στειλε μου μυνημα θα το δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...