Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Η ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΚΡΥΩΜΑ???


Recommended Posts

Κοριτσακια μου γεια σας τι μου κανετε?Θελω την βοηθεια σας , βρισκομαι στη 23η μερα απο την 20η μερα εχω υγρα λευκα αοσμα αλλοτε αρκετα κ αλλοτε λιγα,εδω και μια βδομαδα νιωθω παρα πολυ κουρασμενη απο την μεση και κατω ιδιαιτερα λες κ εχω κανει γενικη δεκα σπιτια και απο χτες το βραδυ εχω διαροια καθε 2-4 ωρες κ στομαχι χαλια εκανα κ εμετο χτες κ σημερα ανακατευομαι παλι..κ η θερμοκρασια 2 μερες 37.3-37.5..

Λοιπον ποια η αποψη σας?

Συμπτωματα η κρυωμα?

Φιλακια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι γεια σου!! κ εγω ετσι ειμαι με κομαρες κ ολο θελω να κοιμαμαι... πάντως μακαρι να ειναι αυτο που πραγματικά ποθούμε κ να μην ειναι ιωση!!! η κρυωμα.. υπομονη κ θα δείξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα μου ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος!! :)

Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα ειναι λιγο νωρις για αυτα τα συμτωματα που περιγραφεις ιδιως για τους εμετους.

Προσωπικα ειχα λευκα υγρα μετα απο την καθυστερηση και εμετους και αναγουλες απο την 8η εβδομαδα.

Μην ξεχνας οτι η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη και αυτα που νοιωθεις εσυ να ειναι οντως εγκυμοσυνη!!

Θα περιμενεις μεχρι τη πρωτη ή δευτερη μερα καθυστερησης και θα κανεις ενα τεστ! ;)

Σου ευχομαι παντως αυτο το μηνα να κρατας το θετικο τεστ στα χερια σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κοριτσακια μου παρα πολυ!!Τι καλο να χεις ανθρωπους να σε καταλαβαινουν να συμμεριζονται την αγωνια σου!!Κ υπνηλια εχω δεν χορταινω υπνο με τιποτα στη δουλεια κοιμαμαι ορθια αλλα δεν εχω τον χρονο να κοιμηθω...Μακαρι να εχω μια θετικη απαντηση κοριτσια και ολα αυτη την φορα να πανε καλα...:)

Φιλακια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου καλησπερα..Μαλλον καποια ιωση πρεπει να ειναι.Περιμενε να περασουν οι μερες και βλεπεις.Εγω μεγαλη εβδομαδα ειχα καθυστερηση 4 ημερες .Την δευτερη μερα του πασχα ηταν η εκτη μερα καθυστερησης πηγα εκανα χοριακη και βγηκε 5 και το χειροτερο το απογευμα μου ηρθε η ακατοναμαστη .Δεν μπορεις να φανταστεις τη απογοητευση πηρα....Για αυτο υπομονη ..Μακαρι βεβαια να σαι εγκυος αλλα αυτα τα συμπτωματα μας παραπλανουν συνεχεια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου αν και οι περισσοτερες ειμαστε κρυωμενες αυτον τον καιρο,εσενα ευχομαι τα συμπτωματα που εχεις να ειναι εγκυμοσυνης,μακαρι να εισαι κοριτσι μου και να αποκτησει ξαδερφακι η αγαπημενη σου ανηψουλα!!!:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ EIΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΧΑ ΚΟΜΑΡΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ!! ΑΛΛΑ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΤΛ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ. ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ-ΤΡΙΤΗ!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinoulla mou agapi mou kalimera...

Sou euxwme apo kardias na eisai egkuws agapoulla mou...

Perimene akomi ligo diladi merikes meres meta apo tin kathisterisei sou,,,

Kai na kaneis ena testaki...

An den ta empisteuesai gia kane mia xoriaki...

Sou euxwme ta kalitera...

Kai o theoullis mazi sou...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...