Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΠΛΑ ΙΚΕΑ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΓΕΡΟ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ Η ΝΤΟΥΛΑΠΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΕΑ ΠΟΥΝΑΙ ΟΙΚΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ 2 ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥΘΑΠΑΙΡΝΑ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΥΛΑΝ ΣΤΑ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΛΛΑΣ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟΛΙΖΕΙΣ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑΧΩ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΣΕ ΕΠΙΠΛΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΞΞΕΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΛΑΙΩ?ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ.ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ?ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΒΑΛΤΕ ΕΤΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΑΚΙΝΗΙΑΣ ΔΕ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΔΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eχουνε παρει επιπλακια απο το ικεα κοριτσια απο δω,ισως δεν επεστρεψαν ακομα λογω των ημερων,αμα θα το δουνε θα σου απαντησουν.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αγορασα τα επιπλα του μωρου απο το ικεα και εομαι πολυ ευχαριστημενη... σκεφτηκα κι'εγω το ιδιο πραγμα, οτι δηλδη σε λιγο καιρο ο μικρος θ'αρχισει να καταστρεφει οτι βρισκει γυρω του, ηδη εχει αρχισει... θα σου βαλω μερικες φωτο για να δεις τι πηρα... τις τιμες τις γραφει και στο site:http://www.ikea.gr/content/index.asp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη ειναι η αλλαξιερα... δυστυχως τοτε που την πηρα δεν χωρουσε μεγαλυτερη... μετα μετακομησα και πηγα σε πιο μεγαλο σπιτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τελος σου βαζω τη συρταριερα... η κουνια με την κουνοπιερα και τα σεντονακια δειχνει φανταστικη, στην αλλαξιερα εχω βαλει γυρω γυρω υφασμα να κρεμεται σατεν και δειχνει επισης πολυ ζουζουνιαρικη και την συρταριερα την εχω στολισει με φωτογραφιες και παιχνιδακια του μωρου...

Δυστυχως δεν εχω φωτογραφιες απο τα δικα μου... αν θελεις ομως μπορω να τραβηξω μερικες αυριο... φιλακια...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ αγόρασα ΙΚΕΑ και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Μέχρι τώρα δλδ. Η μικρή είναι σχεδον 9 μηνών. Τα επιπλάκια δεν έχουν πάθει τίποτα και το κόστος σε σχέση με άλλα είναι ελάχιστο. Έχει ξαναγίνει συζήτηση στο παρελθόν. Αν ανατρέξεις σε παλιοτερες δημοσιεύσεις στο μαμμυ, θα βρεις τις πληροφορίες που ψάχνεις! φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αν και τα είχα στο νου μου τα κρεβατάκια του ικέα δεν πήρα καθως μου δώσαν χρήματα οι γονείς μου.Τώρα τα κλαίω γιατί ο μικρός το έχει καταγδάρει με τα δόντια του.Η φίλη μου πάντως πήρε για την κόρη της απο ικεα την κοίμηζε 2 1/2 χρόνια και τώρα κοιμίζει το 2ο άλλα 2χρόνια. δεν έχει πάθει απολύτως τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω απο το ΙΚΕΑ θα πάρω γιατι ειμαι και τρελη fun του μαγαζιου. Ολα τα επιπλα του σπιτιου μου εκτος απο την κουζινα και το μπανιο ειναι απο εκει και πραγματικά μετα απο 5 χρονια σκληρης δοκιμασιας με εχουν βγαλει ασπροπροσωπη.

Εχω δει μια ροζ κουνια €159 στο ΙΚΕΑ και στο λητω εχω δει σχεδον την ίδια με €450......

Καλες αγορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

&γω από τα Ικεα θα τα αγοράσω!

Είχα συμβουλευτεί και τη sweetmammy...

Κοίταξα λίγο και τα έπιπλα από τα mothercare!

Δεν είδα μεγάλες διαφορές στην ποιότητα από τα ικεα!

Παρά μόνο στην τιμή που ήταν, τουλάχιστον, διπλάσιες!!!

Νομίζω οτι η φίλη της καραμελένιας είναι πολύ παρήγορο παράδειγμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πήραμε χαλάκι από το Ικεα, κουτιά αποθήκευσης παιχνιδιών, σεντόνια πετσετάκια κουβερτούλα- 100% βαμβακερή – που δεν βρήκα αλλού , φωτιστικό, ραφάκια για τα παιχνίδια, κουτιά , διάφορα μαλακά παιχνίδια και γενικά όλη την διακοσμήση και οργάνωση του δωματίου. Είναι πολύχρωμα και ζωηρά για να κεντρίζει το ενδιαφέρων του παιδιού , και άμα χαλάσει και κάτι δεν θα με ενδιαφέρει γιατί θα μπορώ να τα αλλάξω εύκολα. Μόνο κρεβατάκι και συρταριέρα πήραμε από τα Mothercare γιατί ο σύζυγος τα βρήκε άριστης ποιότητας. Δεν έχω στήσει τίποτα ακόμα- όταν 01/05 θα σταματήσω τότε θα τα κάνω. Αν μπεις στο site toy IKEA www.ikea.gr μπορείς να κατεβάσεις το κατάλογο. Έχει πολύ ωραίες ιδέες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula,

κ εγω εχω παρει ολα τα επιπλα του μωρου απο το ικεα.πηρα το κρεβατι, την αλλαξιερα που εχει κ ραφια κ μια ντουλαπα, σεντονια,σελτεδακια, παιχνιδια, κουνουπιερα,φωτιστικο, σαλιαρες,με λιγα λογια ολο το δωματιο της μικρης ειναι ικεα.ειμαι πολυ ευχαριστημενη.μου αρεσε πριν σαν εικονα, αλλα και τωρα που γεννησα και τα χρησιμοποιουμε ειναι τελεια κ ολα αυτα μας κοστισαν μονο 600 ευρω.η συμβουλη μου ειναι να πας εκει κ να τα παρεις ολα.δε θα το μετανιωσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...