Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ


Recommended Posts

Ela vre mikroula mou pou eisai?

den katalava den to ekanes me prota proina?

Thumise mou se poia mera tou kuklou sou eisai...

Telos panton asto mehri Tetarti proi kai tote perimenoume to teliko apotelesma.Min haliesai efharisisou tis diakopes sou kai fae mpoliko arni na mpoukoseis :cheer: :cheer:

To savatto vgite kai gia potaki kai oti einai na ginei tha ginei.

Ego pantos nomizo oti eheis polles pithanotites.

An ohi ti na kanoume?

I lampa na einai kala!:side:B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοίταξε να δεις, όλα είναι πιθανά. Και ως γνωστόν, θετικό τεστ δεν αμφισβητείται, αρνητικό όμως αμφισβητείται! Π.χ. σε μένα με 3 μέρες καθυστέρηση είχε δείξει αρνητικό - θετικό έδειξε στην 5η μέρα. Η κολλητή μου, με 4-5 μέρες καθυστέρηση και της έβγαιναν αρνητικά!! 3 τεστ! το 4ο έδειξε θετικό. Και σε πολλές άλλες κοπέλες έδειξε αρνητικό παρ΄όλο που ήταν έγκυες.

Γι'αυτό πλέον τα'χω κόψει τα τεστ, τα θεωρώ πεταμένα λεφτά. Πάω μόνο για χοριακή και το ίδιο προτείνω σε όλες. Γι'αυτό και ο τίτλος του "χοριακάκια"! :P :p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε κοριτσια μου,δεν ξερω πια...

δεν ητανμε τα πρωτα πρωινα...με τα δευτερα ηταν!!!!

βασικα δεν ξανακανω τεστ,ειναι οντως πεταμενα λεφτα!!! ισα ισα για να σου σπανε τα νευρα υπαρχουν! ακομα κανενα ιχνος περιοδου και ουτε καν νοιωθω οτι θα ερθει. ηθελ να κοιμηθω πριν και νοιωθω φουσκωμενη και επειδη κοιμαμαι μπρουμτα,πιεζομουνα και δεν μπορεσα τελικα να κλεισω ματι.. ρε κοριτσια θα τρελαθω θελω να μαθω και ξερω οτι δεν γινεται να μαθω τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta μου επρεπε να χω αδιαθετηει απο χτες..μη σου πω απο προχθες το βραδυ......

μακαρι να μη χρειαστει να ξανανεβω στη λαμπα γιατι θα παθω καμια ηλεκτροπληξια στο τελος και ο χρηστος θα νομιζει οτι εχει στο κραβατι του την ταμτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα σου ελεγα αφου δεν μπορεις να περιμενεις μεχρι την τριτη να παρεις αλλο ενα τεστ και να το κανεις αυριο με τα πρωτα ουρα.

Ισως η μερα της Αναστασης να ειναι αυτη που θα πραγματοποιησει το ονειρο σας.

Παντως με τα συμπτωματα που εχεις το πιστευω οτι κατι θετικο θα δειξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα μου τωρα μηλουσα με την κολητη μου στο τηλεφωνο και σκεφτομασταν αυτο ακριβως!!!το αυριανο τεστ!!! αλλα ξερεις τι? αφου δεν ειναι αξιοπιστα τελικα οπως εχει αποδειχτει απο πολλα κοριτσια, δεν θελω να στενοχωρηθω παλι αυριο...το σκεφτομαι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο ειναι σημαδιακη μερα και ισως να δεις με τα πρωινα ουρα το τεστακι να γινεται θετικο.....!!!!!

Αλλα αν εχεις τοοοσηηηηηηη υπομονη(κατι που εγω δεν διαθετω:))μπορεις να περιμενεις μεχρι την τριτη οπου η χοριακη εχει αποτελεσματα 100%.

Εξαρταται απο σενα και τις αντοχες σου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ego tha sou xanapo kane tis diakopes sou kai tin triti horiaki.

Se periptosi pou eisai kai den deihnei tha sou spasoun ta nevra!

Tora an den mporeis na perimeneis agorase ena testaki kai fulaxe to gia otan den anteheis allo.Prospathise omos na einai prota proina i telos panton na min eheis piei polla ygra...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroulaxristos, εμένα το τεστ φαρμακείου το ένα που έκανα είχε δείξει κανονικά σταυρό! Είχα πάρει το clear blue! Αλλά το είχα κάνει με 10 μέρες υποτίθεται καθυστέρησης! Και λέω υποτίθεται, γιατί ως γνωστόν ο κύκλος μου είναι 30 - 40 μέρες! Και αν υποθέσουμε ότι θα έρχονταν στις 30 μέρες, το τεστ το έκανα την 40η μέρα! Μην απογοητεύεσαι! Θετικό αποτέλεσμα δεν αλλάζει! Το αρνητικό εύκολα αλλάζει! Υπομονή για μια χοριακή την Τρίτη! Και όλα καλά θα πάνε! Θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos το οτι υπηρχε μια γραμμουλα πολυ αχνη κατ εμε ειναι θετικο σημαδι.

Και στις 2 μου εγκυμοσυνες τα τεστ ειχαν γραμμουλα πολυ αχνη , αφου λεγαμε με τον αντρα μου μπα δεν μπορει ιδεα μας ειναι μαλλον εχουμε αχρωματοψια:dry: :dry: :dry: .

Μαλλον η συγκεκριμενη ορμονη δεν ειναι ακομα σε πολυ υψηλα επιπεδα.

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να δεις ενα καθαροτατο θετικο αποτελεσμα.:P

Καλο Πασχα & Καλη Ανασταση.:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσια δεν θα ζοριστω γιατι αν δω αλλο αρνητικο τεστ θα παθουν τα νευρα μου!!!!!! ουτε καν θα αγορασω τεστ!!! θα προσπαθησω αυτες τις μερες μεχρι την τριτη-τεταρτη να ειμαι χαλαρα και μακαρι η χοριακη να δειξει θετικη απαντηση!!!!!! σημερα ειχα πιει μονο 3 τζουρες καφε και 2 γουλιτσες νερο πριν το κανω...

συνεχεια νοιωθω να με τσιμπαει κατι στη κοιλια μου ψηλα σημερα,πιο κατω βεβαια απο το στομαχι, λιγο πιο πανω απο τον αφαλο... και ποναω αρκετα χαμηλα και δεξια. τι στο καλο ειναι ολα αυτα????? γιατι δεν εδειξε το ριμαδι σημερα να ηρεμησω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπι μακαρι!!!!!!!!! καλη ανασταση και σε σενα και στην οικογενεια σου να εισαι γεροι ευχομαι και ευτυχισμενοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια τι δειχνει το τικερακι μου???? αυτο πηγε σε καινουργιο κυκλο απο μονο του!!!!!! ποιος του ειπε να παει???? αφου εχω καθυστερηση!!!!! θα το βγαλω! ξερετε κανενα τικερακι να μετραει και μερες καθυστερησης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν βρε κοπελια

Τι σκωτσεζικο ντουζ είναι αυτο?:blink:

Μακαρι να είσαι, και το μοναδικο κοκκινο που θα δεις αυτες τις μερες να ειναι τα πασχαλινά αυγα.;)

Αντε και θα περιμενουμε με ανυπομονησία τα νέα σου!:)

Καλο Πασχα και πολυ πολυ πολυ καλα αποτελεσματα!:cheer:

Φιλακια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γλυκα μου να σαι καλα,ευχαριστω για την γλυκια ευχουλα σου!!! σκωτσεζικο ντουζ δεν θα πει τιποτα!!!!!!!!!! απο τη μια νοιωθω οτι θα κανω μπαμ απο το φουσκωμα που νοιωθω στη κοιλια,μετα με πιανουν πονακια κατω χαμηλα(τωρα πχ ποναει η δεξια μερια), και παο την αλλη βγαινει αρνητικο τεστ!!!

οχι πες μου, ειναι πασχα αυτο???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσιμπηματάκια χαμηλά στην κοιλιά είχα και έγω όταν έμεινα έγκυος! Και είχα απογοητευτεί ότι θα μου έρθουν! Αλλά αντ'αυτής έρχεται ο μπεμπάκος!! Έχω θετικό προαίσθημα!! Ότι έγινε έγινε! Λιγάκι υπομονή.. κι όλα θα πάνε καλάαααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια!!!!!! ω νταλιααα!!!!!!!!!! ΘΕΤΙΚΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ?????? αχ αχ αχ τετοια λεγε μου !!!!!και εγω επειδη οολη νυχτα περασα με τα τσιμπηματακια νομιζα οτι θα ερθειπεροδος το πρωι,φοβομουνα να μπω στο μπανιο μηπως δω αιμα. αλλα τελικα τιποτα!!!! μακαρι να με ξεχασε η κακιστρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα μου ευχομαι το ρημαδοτεστ να βγει ψευτικο κ το επομενο να ναι ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!Να σου πω ομως παρε clear blue ειναι πιο αξιοπιστο κ παρε το self clear!Μια φιλη μου ειχε παρει το predictor και ειχε βγει θετικο ηταν κατω των 20 νομιζω τοτε κονεψε να τρελαθει αλλα τελικα ηταν λαθος...Δεν το χω κ πολυ αξιοπιστο!!

Καλη Ανασταση κ περιμενουμε με αγωνια!!!

Φιλακια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι πως και εμένα η απάντηση της Κατερίνας με μπέρδεψε λιγάκι! Εγώ είχα κάνει το clear blue και τον Ιούνιο που είχα μια καθυστέρηση με αρνητικό αποτέλεσμα όπου κι ήταν σωστό και τον Δεκέμβριο με καθαρό θετικό αποτέλεσμα το οποίο και ήταν θετικό! Πάντως, πιο αξιόπιστη εξέταση είναι η β-χοριακή για μένα! Η ορμόνη που ανιχνεύεται με τα ούρα όπως το τεστ του φαρμακείου είτε μπορεί να μην είναι σε μεγάλη ποσότητα είτε να μην ανιχνευτεί αξιόπιστα!

Πάντως αν κάνεις τεστ φαρμακείου, κάν'το με τα πρώτα πρωινά ούρα! Και καλήηηηηηη επιτυχίαααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου υπαρχει το clear blue το κλασσικο που δειχνει εως κ 4 μερες νωριτερα αλλα πιο σιγουρο ειναι απο την 1η μερα καθυστερησης κ το self clear ειναι του clear blue πιο ευαισθητο τεστ δειχνει 5 μερες μετα την συλληψη!!Ευχομαι καλη επιτυχια κ ενα θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοοο τεστ!!!!

Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ..ΠΑΝΕ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ,Η ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...