Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ


Recommended Posts

κοριτσια μου αυτο το μηνα οπως αρκετες γνωριζετε, μετα απο καποιες μερες απο την ωοριξια μου(εκανα και καλη προσπαθεια για νινι αυτο τον μηνα), αρχισαν κατι περιεργα σημαδια τελειως κουλα!!!απο τη μια ζαλιζομουνα και εκανα εμετους και ειχα ξινιλες στο λαιμο και ελεγα ''ελα παναγια μου,δεν γινεται απο τωρα να εχω συμπτωματα..''... μετα απο το κραξιμο που εφαγα απο τις φιλες στο εδω στο μαμυλαντ και μου ειπατε να χαλαρωσω και μακαρι να βγουν αληθινα τα συμπτωματα αλλα ειναι πολυ νωρις, χαλαρωσα και αρχισαν τα καφε υγρα στο σερβιετακι(μπλιαχ). και εκει που σταυροκοπιομουν παλι γιατι λεω αποκλειεται...αφου ουτε καν καθυστερηση δεν εχω, .....εχθες το βραδυ.....εκει που κοιμομουνα μια χαρουλα,κατα τις 3 η ωρα πεταχτηκα απανω ...με επιασε ενας αποτομος και ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΟΣ πονος στη κοιλια μου και ταυτοχρονα και στη μεση μου και με χτυπουσε μεχρι την πλατη απο την ενταση... δεν το εχω ξαναπαθει ποτε στη ζωη μου αυτο...νομιζα οτι πεθαινω,ηταν σαν να μου βαζανε μαχαιρια στην κοιλια μου και μεσα στη μητρα μου.... απο τα ουρλιαχτα μου ο χρηστος ηταν ετοιμος για ολα,μετα μου ειπε οτι ηταν σαν να βλεπει ανθρωπο ετοιμο να πεθανει απο τον πονο....νομισε οτι με εχανε,και εγω το ιδιο... δεν ξερω πως αλλιως να σας δωσω να καταλαβετε ΠΟΣΟ πολυ εντονος πονος ηταν...κρατησε μονο 2 λεπτα περιπου...τοσο υπολογισα,και μετα σταδιακα με αφησε τελειως... ημουν σιγουρη οτι δεν θα τον ξαναδω,του ειχα πει οτι τον αγαπαω και να προσεχει ,μεσα στο πονο μου.. κοριτσια μου τι να ηταν αυτο παλι??????? νομιζα οτι μου σκιζουν την κοιλια.... και απο την αλλη εχω και τον αδερφο του χρηστου που λεει να μην ανησυχω γιατι ειναι σιγουρος οτι ειμαι εγκυος. ελεος δηλαδη!!! απο τη μια εχω ελπιδες και απο την αλλη μετα απο αυτο που εγινε τρελαθηκα τελειως....δεν ξερω τι να υποθεσω..ειναι να αδιαθετησω το σαββατο,τα καφε υγρα συνεχιζουν ακαθεκτα,και εγω εχω τσιμπιματακια κατω χαμηλα ποτε δεξια,ποτε αριστερα και ποτε στη μεση... εχω φρικαρει δεν μπορω αλλο,δεν ξερω τι να υποθεσω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εντομεταξυ απο την ταραχη μου εχασα τις μερες...δεν περιμενω στις 18 περιοδο... σημερα κανονικα περιμενω... σκεφτειτε οτι εβαλα τικερακι για να το καταλαβω,πηρα το σημειοματαριο μου και ειδα την ημερομηνια για να φτιαξω το τικερακι και το ειδα!!!! κοριτσια παει...το εχασατελειως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε λιγάκι υπομονή και βλέπεις! Μην αγχώνεσαι και μην στενοχωριέσαι άδικα! Θα έρθει και το νινάκι εκεί που δεν το περιμένεις! Αν είναι και έρθει η ακατανόμαστη, τον άλλο μήνα! Μην απογοητεύεσαι! Είναι περίεργος ο πόνος που περιγράφεις, αλλά ποτέ δεν ξέρεις! Προσωπικά εύχομαι να μην έρθει η ακατανόμαστη και να μεγαλώνει ένα σποράκι μέσα σου! Κράτα μας ενήμερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι νταλια μου ,απο το στομα σου και στου θεουλη το αφτι!!!! μεχρι πριν λιγο νομιζα οτι θα πρεπει να αδιαθετησω στις 18,λλα εκανα λαθος και γιαυτο και εφτιαξα και το τικερακι,γιατι μαλλον ειμαι λιγο στοκος με τις ημερομηνιες.. και κανονικα σημερα επρεπε να εχωαδιαθετησει... μακαρι να μην ερθει....και να μετραω απο αυριο μερες καθυστερησης.... δεν ξερω γμτ....νοιωθω περιεργα..απο την επαφη που ειχα στην ωοριξια και μετα κατι νοιωθω...μακαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα! Εγώ δεν τις υπολόγιζα καθόλου τις ημερομηνίες! Ακόμα και τώρα με ρωτάνε σε ποιο μήνα είσαι και τους απαντάω αυτό που βγάζει το χαρακάκι από κάτω!! Χαχαχα...:laugh: Αλλά προσπάθησε να μην στρεσάρεσαι! Σκέψου πως ότι είναι να γίνει έχει γίνει και χαλάρωσε! Θα δεις, όλα θα πάνε καλά! Περίμενε κατά την γνώμη μου να περάσει και το Πάσχα κι αν δεν έρθει η περίοδος που στο εύχομαι ολόψυχα, κάνε μια χοριάκη! Αν πάλι δεν κρατιέσαι, πάρε το διπλό clear blue, νομίζω είναι ένα από τα καλύτερα, αυτό είχα κάνει κι εγώ κι είχε βγει ένας καθαρός σταυρός για θετικό!! Αλλά αν το κάνεις, κάντο Σάββατο- Κυριακή με τα πρωινά ούρα! Έτσι το είχα κάνει κι εγώ!

Άντα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΑΝΑΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΝΑ ΣΕ ΒΡΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ. ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ, ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΝΕΥΡΟΥ? ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ. ΒΛΑΚΕΙΑ Ε? ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΙΠΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΛΑΚΟΔΗΣ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos τα συμπτώματα πολλές φορές ξεγελάνε.... (την εχω πατήσει)

γιαυτό τρεχα γρηγορα για χοριακή... βουρρρρρρρ στο μικροβιολόγο.

Λογικά σήμερα θα είσαι στην 1η μερα καθυστερισης. Νομίζω οτι η χοριακή θα δείξει ...

Μακάρι να είναι αυτό που επιθυμείς δηλ. το σποράκι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cheer: :cheer: :cheer: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ....ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΒΑΤΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΑΜΕΣΑ....ΦΙΚΑΚΙΑΑΑΑΑ ;) ;) ;) ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου κ μένα για εγκυμοσύνη μου κάνει , μιας κ στο πρώτο μου παιδί αλλά και τώρα στο 2ο με έπιαναν απίστευτοι πόνοι σα να με σφάζουν στην κοιλιά κ ίσως κ λίγο πιο πάνω στο στομάχι. Εχθές με έπιασε για πρώτη φορά αυτός ο σφάχτης και κράτησε το πολύ ένα λεπτό. Στο πρώτο παιδί είχα ανησυχήσει πάρα πολύ κ πήγα στο νοσοκομείο. Με καθησυχασαν λέγοντάς μου ότι στην εγκυμοσύνη μπορούν να παρουσιαστούν ακόμη κ πόνοι σαν των κολικών. Μιλάμε όμως για πόνο,σα σφάξιμο! Ελπίζω και έυχομαι μέσα από την καρδιά μου να μας πεις τα ευχάριστα!!!!!:))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroulaxristos mou kalimera agapi mou...

Pantos auta pou mas perigrafeis akougonte gia sumptwmata EGKUMWSINIS agapi mou...

Apla iremisai kane upomoni kai sou euxwme ta kalitera...

ENA MWRAKI STIN KILIA SOU...

Emeis edw tha eimaste kai tha se perimenoume...

Ta filia mou agapi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προτεινω να πας στο γιατρο σου η μαλλον να του μιλησεις και να σου πει αυτος υπευθυνα τι να κανεις.εμενα υποπτα μου ακουγονται ολα αυτα αλλα οπως θα σου ειπαν κι αλλες κοπελες,τα συμπτωματα μας ξεγελουν αμια φορα δυστυχως...κανε χοριακη και κανε την γρηγορα γιατι σε περιπτωση εγκυμοσυνης πρεπει οπωσδηποτε να του αναφερεις και τα καφε υγρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου!

Μακάρι να σου συμβαίνει αυτό που εύχεσαι,ειλικρινά θα κάνω τούμπες αν διαβάσω τα ευχάριστα!

Αλλά κάνε και μια εξέταση βρε αγάπη μου,έτσι,για να ξέρεις τι σε περιμένει.

Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroula tolmo na po pos eisai se kalo dromo...

Emena afta gia egymosuni mou kanoun..

Vevaia treha gia horiaki opos lene kai ta koritsia giati to soma mas paizei polla paihnidia.

Makari!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!μακάρι κοριτσάκι μου να είναι σποράκι αυτό που σου προκαλεί τους πόνους!!!!!κάνε μια χοριακή σήμερα κιόλας αν προλαβαίνεις...μπορεί να είναι χαμηλή αλλά θα δείξει σίγουρα αν είσαι....

και αν είσαι όντως(όπως λέει και η δήμητρα) θα κάνω και εγώ τούμπες γιατί ξέρω πόσο το θες!!!!!!!

περιμένουμε νέα....

φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτον ακριβως τον πονο τον ειχα μια βδομαδα περιπου πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος.Μαλιστα με ειχε πιασει στη δουλεια και τοσο πολυ ποναγα που με ειδανε οι ανθρωποι ετσι και με στειλανε σπιτι μου:)

Εγω δεν ειχα περασει ποτε κολικους και νομιζα οτι ητανε αυτο.Τελικα ομως σε μια συζητηση με το γιατρο μου ,μου ειπε οτι ειναι λογο του οτι υπαρχει ξενο σωμα μεσα στη μητρα και αυτη "ψιλοαντιδραει" κανοντας συσπασεις.

Σου ευχομαι λοιπον αυτο που ενιωσες χθες να ειναι η "υποδοχη" που κανει η μητρα στο σπορακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥΥΥΥ!!!!!!! σας χιλιοευχαριστω ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ που μου απαντησατε και ενοιωσα πραγματικα απο ΟΛΕΣ οτι με νοιωθετε....

μηλισα με μια κοπελα που δουλευει σε ιατρειο και μου ειπε οτι αφου δεν ειχα ποτε προβλημα με το εντερο μου δεν κολαει να ειναι κολικος, και μαλιστα μου ειπε αυτο που ειπε η HARA οτι υπαρχει ξενο σωμα στη μητρα και αντιδραει μεσω σπασμων... ΜΑΚΑΡΙ!!!!και ας ποναω δεν με νοιαζει....

hara μου εσυ ποτε τον ειχες αυτον τον πονο?πριν την καθυστερηση???

maniamounias μου τρελη λες ρε φιληναδα ????????

sia μου θα χοροπηδαμε μαζι σαν τις χαζες!!!!

quintakiiiii λες να βαδιζω καλως???...αφου εισαι εσυ αισιοδοξη που εισαι λογικος ανθρωπος(και οχι τρελο σαν εμενα),μαλλον καλα παμε!!!!

ΟΛΕΣ σας ευχαριστω πολυ....λετε βρε κοριτσια??? εγω παντως σημερα πουθενα ιχνος απο περιοδο!!ουτε καν νοιωθω τους κλασσικους πονους πριν ερθει...

σημερα το βραδυ στην εκκλησια θα ειναι η πρωτη φορα που θα παρακαλεσω για κατι τον Χριστουλη.....ουφ παλι κλαιω..τι στο καλο ολο κλαιω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλά κοριτσάκι!!!!Να σου πω οτι εγω οταν ηδη ηξερα βεβαια οτι ειμαι εγκυος πριν ομως απο την καθυστέρηση(το εμαθα πολυ νωρις)ξαφνικα με διπλωσε ενας πολυ εντονος οξύς πονος!!!Ητανε σαν περιοδου!Ειχα μικρα πονάκια αλλα οχι και ετσι!Τρελαθηκα!!!Ηξερα οτι ειμαι εγκυος εν τω μεταξυ και φοβηθηκα πολυ!!!Ειχα ανυσηχησει και ειχα ποσταρει και γω ανάλογο θεμα στο φορουμ!Τελικα ολα καλα!!Αισιως μπηκαμε στον 4ο!!!!Φιλάκια πολλά και σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρα μου στο εύχομαι ολόψυχα!! Μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι να ζήσεις αυτό το θαύμα!! ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.... Θα κάνω και εγλω μια ευχούλα σήμερα στον Κύριο για όλες τις κοπέλες που θέλουν ένα σποράκι στην κοιλίτσα τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι ευχαριστω πολυ,μακαρι κουκλα μου και εσυ με το καλο να εισαι γερη και εσυ και το νινακι που κολυμπαει στη κοιλιτσα σου!!!

dallia μου και μονο που σκεφτομαι οτι μπορει να το ζησωκαι εγω αυτο το θαυμαανατριχιαζω,σταματαει το μυαλο μου....με πιανει κατι ανεξηγητο...μακαρι!!! και εγω για ολες τις γυναικες του κοσμου θα παρακαλεσω...και τις εγκυουλες μας να πανε ολα δεξια και σε οσες προσπαθουμε να μας αξιωσει ο Θεουλης να το ζησουμε....

δεν ξερω τι να υποθεσω,απο τη μια λεω αποκλειεται και απο την αλλη εγιναν πολλα αυτο τομηνα..καποιες ανακαταταξεις ας το πουμε,γενικως στην οικογενεια...πολλα...και ο χρηστος λεει και ξαναλεει οτι τιποτα δεν ειναι τυχαιο...οτι μπορει ολα αυτα να επρεπε να γινουν τωρα...οτι μπορει να τα εφερε ετσι ο Θεουλης για να προετοιμασει το εδαφος.. βεβαια την τελευταια εβδομαδα περασα πολυ μεγαλες στενοχωριες...αλλα χαλαλι,αν ειναι να εχει γινει το θαυματακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAKARIIIIIII

Den xereis poso tha haro!Tha bgei i fatsa mou apo ton upologisti na se filiso gia sygharitiria.!

ALLA:stin mikri periptosi pou den.... koita kaimeni mou min gineis ena me ta patomata pashaliatika.

Den katalava piges gia horiaki?Pigaineeee :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta χαχαχα!!! και σε αυτη τη μικρη περιπτωση που δεν..(μακρι απο μας!!! φτου φτου φτου!!!) ,μην αγχονεσαι,ε λιγο θα στενοχωρηθω αλλα θα μου φυγει ο πονος με το να παω στο πιο σεξυ μαγαζι με εσωρουχα(τι λεω μεγαλη εβδομαδα), για να ξεκηνισω τις νεες προσπαθειες!!! αλλα ελπιζω να μην χρειαστει!

για χοριακη δεν πηγα ,ειμαι στο πατρικομου στη χαλκιδα,και θα παω αθηνα την τριτη.οποτε ειπα να κανω υπομονη αυτες τις λιγες μερες που εμειναν και μετα να παω να κανω την χοριακη να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ...συγνώμη..αλλά θα μας αφήσεις στην αναμονή όλο το Πάσχα;;; :)))))) Κάνε ενα τεστάκι!!:)) Ευχομαι να είναι το μωράκι το ωραιότερο Πασχαλινό δώρο για την οικογένειά σου!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ MIKROULAXRISTOS ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ¨ΠΟΝΑΚΙ¨ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ...ΚΑΙ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki χαχαχαχαχ!!!! εεεεετσι λεω να σας αφησω να σιγοψηνεστε!!!! καλε εχω προβλημα εδωπερα,ειμαι στο σπιτι των γονιων μου και εχω τη γκεσταμπο τη μανα μου!!!!πως νακανω τεστ??? γιατι και εγω εχω τρελη αγωνια!!! προσπαθω να το κανονισω με τη κολιτη μου μηπως ξεφυγουμε αυριο και παμε ετω εξω σε καφετερια να το κανω το πρωι!!!τι να κανω,οταν ερχομαι εδω και για καφε μαζι μου ερχεται γιατι της λειπω ολη τη χρονια!!!και θελει παρεουλα να ημαστε!!!!

elpro μακαρι κουκλα μου να πανε ολα καλα και να ειναι ενα μπιζελακι-σπορακι στη κοιλιτσα!!!Και σε ολες τις κοπελες που το θελουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...