Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ!!! ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ 8,6ΜΜ!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΕΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SINXARITIRIAAAAAAAAA :) :) NA EXESI MIA POLI POLI KALH EGYMOSINI KOPELA MOU K ME TO KALO NA KRATISIS STIN AGALITSA SOU TO MORAKI SAS .

DLD SIGNOMI OUTE SIMPTOMATA OUTE TIPOTA???? POS TO KATALAVES APO TINKA8YSTERISI??? GAI PES MAS LEPTOMEREIS KOUKLA !!!! PERIMENOUME

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό κοριτσάκι καλή εγκυμοσύνη σου ευχομαι. Και το βασικοτερο απολαυσε την περιοδο της εγκυμοσυνης ειναι τελεια και ανεπαναληπτη αισθηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν 2 βδομάδες ειχα μια καθυστερηση 10 μερες αλλα είχα μπερδευτεί γιατί μεσολαβησε ο Φλεβάρης που είναι κουτσός!!!Πόναγα κανονικά σαν να είναι να έρθει περίοδος και δεν το φαντάστηκα...Στη 10η μέρα πήρα το self clear και ενω έλεγε σε 3 λεπτά βγαίνει αποτέλεσμα στο δευτερόλεπτο έιχε χτυπήσει κόκκινα!!!+++++!!! Πήγαμε στον γιατρό την επόμενη μέρα και το έιδαμε και στον υπέρηχο το φασολάκι !!!!"Ημουνα ήδη στην 5η βδομάδα και το αστέιο είναι οτι ήτανε Πρωταπριλιά!Κανένας δεν μας πίστευε ούτε καν οι γονείς μας!!!Τώρα στην 7η εβδομάδα έχει γίνει 8,6μμ αντρακλας!!! Είμαι πολύ χαρούμενη που θα φέρω μωράκι στον κόσμο αλλα μερικές φορές νιώθω λίγο μελαγχολικά!!!Φοβάμαι και λίγο την γεννα! Είναι φυσιολογικό έ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσακι!!!

Ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

Εχεις πολυυυυυυ χρονο μπροστα σου για να σκεφτεις τη γεννα!

Κοιταξε να χαλαρωσεις και να ζησεις αυτην την περιοδο οσο πιο εντονα μπορεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου Συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να εχεις τελεια εγκυμοσυνη κ ολα να πανε καλα!!!!!Να προσεχεις τωρα...

Τελικα που που γουρικος ο Απριλιος!!

Φιλια

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, είμαι νέο μέλος στο site και θα ήθελα να σε συγχαρώ κι εγώ. Προσπαθώ για μωρό εδώ και 2 μήνες, και έγινα μέλος για να πάρω λίγο θάρρος, αισιοδοξία και ενθουσιασμό γιατί τα διαθέτω σε πολύ μικρές ποσότητες! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα συγχαρτηρια!!!!!! αυτα ειναι τα ευχαριστα που με ΤΡΕΛΕΝΟΥΝ!!!!!!!! με το καλο κουκλα μου,υγεια και να πανε ολα τελεια!!!!! αχ αντε μια μια να περνουμε σειρα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συχγαρητήριαααα!!!!:))) Αντε όλες μαζί κορίτσια!!! Μου φαίνεται το Δεκέμβρη θα γεμίσουμε τον κόσμο ζουζούνια!!!:)))) Να έχεις μια πολύ όμοφη εγκυμοσύνη!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ,ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!:laugh:

ΜΠΡΑΒΟ,ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μη φοβασαι καθολου τη γεννα κοπελιτσα μου γιατι ειναι κατι το τελειως φυσιολογικο...ενταξει λογικο ειναι να φοβασαι λιγακι και εγω το ιδιο αισθανομουν:laugh:Σου ευχομαι καλοστεραιοτο να ειναι το φασολακι σου και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!ΜΠΡΑΒΟ!ΝΑ..ΝΑ..ΝΑ..ΜΠΡΑΒΟ...!!!!!!Συνχαρητηρια...με το καλο να σας ερθει..Τωρα υπομονη οχι ανχος και απολαυσε την εγκυμοσινη σου!!Χαρηκα παρα πολυ!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...