Μετάβαση σε περιεχόμενο

AAAAAAAAAA!!!!! EIMAI EGKYOS!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΕΙΡΘΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΟΣΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ:woohoo: :woohoo: ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχατητηρια ευχομαι ολα να πανε καλα ,τελικα κοριτσια ολα γινονται ,παρα πολυ ευχαριστα νεα................με ενα γερο μπεμπε..... να ειστε ευτυχισμενοι με τον αντρουλι σου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Snow μου κ παλι συγχαρητηρια!!!!!!!!

Χαρηκα παρα παρα πολυ ευχομαι ολοψυχα να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη κοπελα μου!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Φιλια

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ..ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ Η ΦΥΣΗ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΣΤΕ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια!!!!!με το καλό εύχομαι κοπέλα μου,να πάνε όλα καλά και να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!!!!φαντάζομαι ποόσο κουράγιο έχεις δώασει σε πολλές κοπέλες με την παρίπτωση σου.....η ιφιγένεια έχει απόλυτο δίκιο,η φύση τα κάνει όλα μόνη τησ...περιμένουμε τα νεότερα....φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia moy glyka!

Eyxaristw! Eyxaristw! Eyxaristw! :):):)

Phra shmera ta apotelesmata ths xoriakhs. Einai 421.5. Thn ekana xtes poy hmoyn stis 3 meres kathysterhshs... O giatros eipe oti einai ok, kai sto xarti apo to mikrobiologiko poy deixnei ta fysiologika oria, deixnei oti einai men mesa sta fysiologika alla pros ta xamhla...

Esas pws sas fainetai? Thymatai kamia poso eixe kai se poia mera?

Ena allo poy me problhmatizei shmera einai oti to sththos moy de me ponaei toso oso xtes kai moy fainetai pws einai ligotero prhsmeno...:unsure: kai anarwtiemai an einai kako shmadi....:dry:...kanonika den eprepe na prhzetai oso paei kai pio poly?

Opws katalabainete eimai ligaki (ti ligaki dhladh......) fobismenh oti kati tha paei straba ... kai de mporw na hremhsw kai na to xarw ... :(

Ma ti exw pathei....synithws eimai pio aisiodoksh....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε χαζουλα μην αγχωνεσαι με τιποτα εσυ τωρα... χαμογελο και ηρεμια θελει τωρα!!!!! μην στεκεσαι σε λεπτομεριες ,το στηθος σου μπορει να θελει να ξεπρηστει λιγακιιιι!!!μπαααααααααααααα......θα του κανεις εσυ κουμαντο????!!!!!! και μη τρελκενεσαι με τις χοριακες,σιγα τωρα για λιγες μοναδες πανω και λιγες κατω μην το βαλουμε και μαραζι!!! εσυ χαλαραααααααααααααααααααααα και χαμογελαααααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Snowgirl tora to eida!

Sygharitiria!Mia zesti agalitsa kai apo mena sou efhomai mia teleia egymosuni!

Gia tis times nomizo afou eisai stis protes meres kathysterisis logiko den einai na min einai akoma sta ypsi?

isos i sullipsi egine arga.

Sou efhomai apo kardias ola na einai teleia :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαγδούλα

Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα?????????:) :) :) :) :) :) :) :)

Τελεια.........δε μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα!!!:silly: :silly:

Συγχαρητηρια και σου ευχοαμαι ολα να πανε πολυ πολυ πολυ καλα.

μα θυμασαι?προχθες το βραδθυ τα συζητουσαμε στο τσατ και για τις εξωσωματικες...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ;)

Αφού να φανταστεις διαβασα 2 φορες το ποστ σου για να το πιστεψω...

λα λαλα λαλαλα...πωπω ..μου στριψε και τραγουδαω απο τη χαρα μου :lol: :lol:

Αχ να ειστε καλα και να χαρειτε τη συνεχεια απο δω και περα.

Οσο για τις φοβιες που σε πιανουν, μην ανυσηχεις, μερος του παιχνιδιου ειναι...;)

Φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ :P

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ,ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ;)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ,ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ.ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl έγραψε:

Ena allo poy me problhmatizei shmera einai oti to sththos moy de me ponaei toso oso xtes kai moy fainetai pws einai ligotero prhsmeno...:unsure: kai anarwtiemai an einai kako shmadi....:dry:...kanonika den eprepe na prhzetai oso paei kai pio poly?

Snowgirl, δεν είμαι ειδική, αλλά μπορώ να σου πω αυτό που έχω ζήσει.

Μία από τις καλύτερές μου φίλες έμεινε έγκυος πριν από ένα χρόνο και τώρα έχει ένα υγιέστατο κοριτσάκι. Ο άντρας της είχε και αυτός ολιγοσπερμία, ήταν στο 11ο μήνα προσπαθειών, όταν το ανακάλυψαν και μπήκαν στη διαδικασία να ξεκινήσουν με ιατρική βοήθεια. Όμως, επειδή τότε τους προέκυψε, ένα σοβαρό οικογενειακό και οικονομικό πρόβλημα, αποφάσισαν να το αναβάλλουν για έξι μήνες. Επειδή η κοπέλλα είχε και μια τραχηλίτιδα, μέσα σε αυτούς τους έξι μήνες, τον πέμπτο μήνα αν δεν κάνω λάθος, πήγε στο γιατρό της για έναν τεστ παπ και μια και βρέθηκε εκεί έκανε και υπέρηχο. ΗΤΑΝ ΤΡΙΩΝ ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!

Είχαν δηλαδή μεσολαβήσει δύο περίοδοι και η κοπέλα δεν το είχε καταλάβει!!! Και μάλιστα μια κοπέλα, που λόγω της προηγούμενης προσπάθειάς της για 11 μήνες, είχε αρκετή πληροφόρηση, δηλαδή είχε μάθει να παρακολουθεί το σώμα της!!! Όταν πλέον το διαπίστωσε από τον υπέρηχο, το ίδιο βράδυ πήγαμε σπίτι της να μας το ανακοινώσει! Τη ρωτήσαμε πως είναι δυνατόν να μην το κατάλαβε και μας απάντησε, ότι αν και οι δύο "περίοδοι" που μεσολάβησαν ήταν αρκετά "ελαφριές", επειδή το στήθος της φούσκωνε και ξεφούσκωνε κανονικά μετά τις ημέρες της περιόδου, δεν της πέρασε ποτέ από το μυαλό!!!!

Το στήθος της συνέχισε να παρακολουθεί τους κύκλους που θα είχε, εάν δεν ήταν έγκυος μέχρι τον τέταρτο μήνα (δλδ και τις μέρες που θα είχε την τρίτη της περίοδο, η οποία δεν εμφανίστηκε)!!!

Νομίζω, λοιπόν, ότι το στήθος δεν είναι και η πλέον ασφαλέστερη ένδειξη!! Άσε που αν το παρακολουθείς κάθε μέρα, μπορεί απλά να συνήθισες το νέο του ΜΕΓΕΘΟΣ και να σου φαίνεται ότι δεν είναι και τόσο πρησμένο,ενώ είναι!!!! Και η χοριακή σου, το είπε και ο γιατρός είναι ΟΚ! Οπότε ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!!

Καλή Ανάσταση!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε χιονουλα μου μη στεναχωριεσαι...

εγω για να μεινω εγκυος στο δευτερο παιδακι μου..εκανα ελευθερα πανω απο δεκα χρονια..γενικα τα ειχα παρατησει μιας κ ο μεγαλος ειναι ηδη σχεδον 14χρ.

οταν δεν αδιαθετησα νομιζα οτι εχω εμμηνοπαυση(ειμαι 38,5χρ)και ηδη εχουν καποιες φιλες μου,μετα νομιζα οτι με πειραξε η φακη..κ επειδη πειραξε κ το γιο μου(τον μπουρδα..με μπερδεψε κ μενα!:P )νομιζα οτι εχουμε ιωση..απο το ανακατεμα................κι ολα αυτα αγαπη μου γιατι ΕΙΧΑ μαλακο στηθος που δεν με πονουσε καθολου!!!

κι επειδη ειχα μεινει 3 φορες εγκυος κ ηξερα τα συμπτωματα κ μεσα σε αυτα κ το στηθος η πανεξυπνη...ημουν σιγουρη οτι δεν ειμαι....Το εξυπνο πουλι απ την μυτη πιανεται ομως........

πλανηθηκα οικτρα...γιατι ο μπεμπουλης με κοροιδευει..κλωτσωντας με!!

Σου ευχομαι ακομη μια φορα ναναι ολα τελεια!!!μη φοβασαιιιιιι!!!!

Υ.Γ. το στηθος μου μεγαλωσε τωρα στον 5ο αλλα σκληρο δεν ειναι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Μπράβο! Χαίρομαι πολύ για τα υπέροχα νέα. Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη, να τη χαρείς όσο μπορείς και να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλο τωρα ειδα την ανακοινωση σου καθως ελειπα αρκετες μερες......χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου......ειδες ολα γινονται.....ευχομαι ολα να πανε τελεια!!!!!:) :) :) με το καλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...