Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ετοιμαστείτε να με υποδεχθειτε


Recommended Posts

Όπως καταλάβατε κορίτσια αν στις 21/4 μου έρθει η ακατονόμαστη, ετοιμαστείτε να με υποδεχθείτε στο κλαμπ των "πάνω από 6 μήνες προσπάθεια"! :( Μακάρι να κάνω στον αντρούλι μου πασχαλινό δωράκι την ανακοίνωση ενός σποριού!!! ουφ!!!πάλι αγχώθηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου κ εγω αυτο περιμενα αυτον τον μηνα...να δωσω στον αντρουλη μου ενα μωρακι για πασχαλιατικο δωρο αλλα...δεν μου εκανε τη χαρη...να σου πω κατι;;;μην τρελλαινομαστε,ειναι πασιγνωστο πως το ΚΑΛΟ πραγμα αργει να ερθει!!!!!!!αντε φιλακια κ καλη τυχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου συνονοματη ελπιζω η σιχαμενη-ακατανομαστη να σε ξεχασει για 9 μηνες αλλα και αν αυτο δεν γινει μην αγχωνεσαι το στρες ειναι που μας κανει να προσπαθουμε και να μην γινεται τιποτα απολαυσε τις στιγμες με τον αντρουλη σου και χαλαρωσε εγω προσωπικα πιανω με την μια πως γινεται δεν ξερω δυο φορες εκανα αγαπουλες ελευθερα και τις δυο εμιενα εγκυος ασχετα αν το πρωτο μου το εχασα τωρα τον βλεπω και τρεμω μακριααααα του λεω εισαι επικυνδυνος:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου εχουμε διαφορα 6 ημερες .Εγω περιμενω στις 14/4 και αυτος ο μηνας ειναι ο μοναδικος που δεν με επιασε αγχος..Μακαρι να ειναι το πασχαλινο δωρακι μας...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να μην έρθει η ακατανόμαστη ούτε σε σένα ούτε σε καμιά κοπέλα που προσπαθεί! Εγώ έπιασα στον 3ο μήνα προσπάθειας, σχετικά εύκολα και έχω μεγάλο κύκλο και πολυκυστικές ωοθήκες! Δεν περίμενα ότι θα έμενα τόσο γρήγορα! Απλά δεν το σκεφτόμουνα, γιατί έλεγα ότι δεν θα είναι εύκολο λόγω παραπάνω προβλήματος κι έτσι ήρθε εκεί που δεν περίμενα!!!

Απόλαυσε τον αντρούλη σου και τα χαδάκια κι όλα θα έρθουν! Θα δεις πολύ σύντομα θα φουσκώσει κι η δικιά σου κοιλίτσα!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι εγω ΔΕΝ περιμενω στις 18... και ελπιζω και εγω στο πιο γλυκο πασχαλινο δωρακι!!! βεβαια εχει πρηστει στηθος,ξινιλες εχω,ζαλουρες και θολουρες εχω...οποτε ή αρρωστη ειμαι ή εγκυος!!!!! δεν εξηγειται αλλιως!!! ο αντρουλης μου παντως ενω καθε μηνα μου ελεγε οτι ειμαι κατα φαντασιαν εγκυος,αυτο το μηνα εκεινος με βλεπει και λεει καλως τη μανα!!! ξερω και εγω???? επειδη εχουν περασει 20 μερες απο την επαφη που πιστευουμε οτι ηταν και η υποπτη,αυριο παιζει να παω για χοριακη,γιατι μου ειπε η αδερφη του που ειναι μικροβιολογος οτι με βλεπει καπως πρησμενη και οτι μετα απο τοσες μερες αν ειναι εγκυμοσυνη θα το δειξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ με το καλο mikroulaxristos!!!στο ευχομαι μεσα απ την καρδια μου!!

κ σε ολες τις αλλες κοπελες!μη το βαζετε κατω!!! ειμαστε εδω κ περιμενουμε να σας ακουσουμε!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω happy mom μακαρι ολα τα κοριτσια που ημαστε στην αναμονη να ημαστε τυχερες και να εχουμε 1 νινακι!!!!! και 2 και 3 και 4 και 5 δεν θα πω οχι!!!!!!!!! μηπως λες ειναι νωρις για τη χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου αν η επαφη εγινε 12-14 ημερα του κυκλου νομιζω οτι ειναι τελεια η αυριανη ημερα για χοριακη!!Νομιζω οτι κι η αδελφουλα σου θα σου πει το ιδιο!

αντε κ δεν θα το ξεχασουμε ποτε..Μ.Δευτερα θα λεμε μαθαμε για ενα νεο ζουζουνακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ετσι ακριβως μου ειπε και η αδερφουλα!! θα κατεβω αυριο στο ιατρειο,θα καπνισω σαν αραπης απο την αγωνια(χααχαχαχα πλακιτσα ελπιζω να κρατηθω) ,θα την βριζω που το μηχανημα αργει να βγαλει το αποτελεσμα και μετα.....αναλογως!!! αν ειναι θετικο,αφου βγαλω αναρθρες κραυγες και κανω κολοτουμπες στον αερα, θα διοργανωσω μια τρελοκατασταση στον χρηστο!!! αν ειναι αρνητικο θα πατησω τα κλαμματα και μετα θα παω με τον χρηστο βολτα να ερθω στα ισα μου και να παρουμε καινουργια σεξυ εσωρουχα για να ημαστε προετοιμασμενοι για την επομενη προσπαθεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: χαιρομαι που παντου..σε ολες τις καταστασεις ειναι μεσα κι ο χρηστος!!! και μονο κ μονο γιαυτο εισαι πολυ τυχερη!!θα ρθει κ το χριστοπουλο ..που θα παει!!!!!!!!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω ναι!!! σε ολες τις καταστασεις ειναι μεσα!!! τωρα ειδε το μηνυμα σου και γελουσε!!! εχει γινει φανατικος στο σαιτ και αυτος!!! καθε μερα λεει...ειχαμε κανενα νεο? γεννησε καμια? ποιες εμειναν εγκυες?? κτλ...

χωρις τον χρηστο δεν νομιζω οτι θα αντεχα να το ζω μονη μου ολο αυτο...τις αγωνιες,τις απογοητευσεις,τις χαρες.. απαπα!! πουθενα χωρις το θηριο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρησμένη κοιλιά, πρησμένο στήθος, πόνοι χαμηλά....τα γνωστά συμπτώματα περιόδου.....Κορίτσια από ότι φαίνεται αλλάζω κλαμπ σε λίγο!!Εγώ σας το είπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...