Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ.............. ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ...


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΓΙΝΩ ΞΑΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!και σε λίγο καιρό να κρατάς στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου γερό και δυνατό!!!!!

συγνώμη που ρωτάω αλλά τι έγινε στην πρώτη σου εγκυμοσύνη και δεν πήγε καλά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑ ΣΤΗΝ 9Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ....

ΕΙΧΑΖ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΝ 4Ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ. ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΑ 7 1/2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ... ΗΤΑΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεσαι το γιό σου και πολλά-πολλά συγχαρητήρια για την 2η εγκυμοσύνη σου! Μακάρι να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου αυτή τη φορά! Ούτε εσύ ούτε και το μωράκι σου! Πολλά-πολλά φιλιά και καλή σου μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ..ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΧΙ ΤΑΡΖΑΝΙΕΣ ΑΚΟΥ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Σου εύχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη και σε εννιά μήνες με το δεύτερο μπουμπουκάκι σου αγκαλιά!!! :cheer:

Ό,τι καλύτερο στην οικογένειά σου και πάντα με υγεία!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΙ ΣΟΥ...ΚΑΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΠΑΛ ΚΑΛΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γλυκο σου ευχομαι να πανε ολα καλα στη καινουργια σου εγκυμοσυνη.....πανω απο ολα γερα παιδακια....να χαιρεσαι και το γιοκα σου!!!!!πολλα φιλια και ευχομαι να τα λεμε συχνα!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι κοριτσάκι μου ότι καλύτερο! Μια ήρεμη κι όμορφη εγκυμοσύνη!! Να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά και να εύχομαι επίσης να είναι ένα υγιή μωράκι - κοριτσάκι εφόσον ήδη έχεις ένα αγοράκι! Αλλά και πάλι.. γερό να'ναι κι ότι να'ναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτα μου με το καλο και το δευτερο!!!Μην ανυσηχεις η κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετική!!Ευχομαι ολα να πάνε τελεια!!φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

με το καλο αφροδιτη μου ολα να σου πανε καλα, αυτη η εγκυμοσυνη να ειναι καλυτερη χωρις προβληματα, αντε θα αποκτησει και αδελφακι ο γιοκας σου φιλακια!! και να προσεχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο!με το καλο...εγω ειμαι 42 χρονων και ειμαι στην 8η εβδομαδα στο τριτο μου παιδι και ομολογω οτι φοβαμαι αρκετα λογω ηλικιας.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...