Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαλλον εχω σπορακι!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

mikroulaxristos έγραψε:

μπραβο bourique!!!!! συγχαρητηρια!!!!!!!! και αλλο νινακιιιιι!!!!!! με το καλο κουκλαρα μου!!! να πανε ολα τελεια!!!!!! yes yes yes !!! αντε να μας φερεις γουρι!!!!!!!!!! :) :) :)
σε ευχαριστω κουκλιτσα μου ευχομαι και σε σενα να μας πεις γρηγορα τα ευχαριστα........πολλα φιλια!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 109
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΨΟΓΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ--ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ---ΤΙ ΩΡΑΙΑ--ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ---ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο χαίρομαι όταν τα καλά προαισθήματά μου επιβεβαιώνονται!! :) :)

Εσύ αγχωνόσουν αν θα'χεις ωορρηξία κι εγώ για κάποιο λόγο σκεφτόμουν "αυτή θα μείνει έγκυος αυτό το μήνα"!!!! :) :)

Μπράβο βρε Γιωτούλα μου!!! Με το καλό!! Όλα να πάνε καλά, να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το 2ο μωράκι σου αγκαλιά!! Φιλάκια!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Πόσο χαίρομαι όταν τα καλά προαισθήματά μου επιβεβαιώνονται!! :) :)

Εσύ αγχωνόσουν αν θα'χεις ωορρηξία κι εγώ για κάποιο λόγο σκεφτόμουν "αυτή θα μείνει έγκυος αυτό το μήνα"!!!! :) :)

Μπράβο βρε Γιωτούλα μου!!! Με το καλό!! Όλα να πάνε καλά, να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το 2ο μωράκι σου αγκαλιά!! Φιλάκια!!!! :) :)

αληθεια ρουλιτσα μου;;;;;;;;;;;;;;;σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!!!!!ευχομαι και στα δικα σου και γρηγορα παρακαλω!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..........

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΙΚΑ.....

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΣΤΕΙΛΕ ΜΑΣ ΘΕΤΙΚΗ ΜΩΡΟΕΝΕΡΓΕΙΑΑΑΑΑ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα με εχετε σκλαβωσει!!!!!!!!σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας και ευχομαι και εγω με τη σειρα μου για οσες θελουν ενα σπορακι να τους ερθει γρηγορα,για οσες εχουν ενα σπορακι να πανε ολα καλα και να το κρατησουν γερο στην αγκαλια τους και σε οσες εχουν ηδη παιδακια να ειναι πανω απο ολα γερα και δυνατα!!!!!σας φιλω γλυκα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια! Κι εγώ τα ίδια ακριβώς!Θυμάσαι;''Μια αχνή γραμμή-μια αχνή ελπίδα'';Κι εγώ Self Clear.Κι εγώ την κοίταζα καλά καλά, και την άλλη μέρα που πήγα φαρμακείο, γιατί κι εγώ σαν κι εσένα δεν είχα δεύτερο, βγήκε πιο έντονη η γραμμή!Αααααααχ!Πολύ χαίρομαι!Μπράβο μπράβο!Είδατε κορίτσια!Μάλλιασε η γλώσσα μου να το λέω!Πάρτε σειρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφφφφφφ τωρα καταφερα να μω........η χοριακη μου ειναι 61,74.....και επρεπε σημερα να ερθει περιοδος......πως σας φαινεται;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η γιατρος μου ειπε οτι νωρις ακομα καθως δεν εχω ουτε μια μερα καθυστερηση!!!!!θα κανω αλλη μια τη παρασκευη να δουμε αν ανεβαινει και βαινουν ολα καλως.....πολυ αγχος ρε γαμωτο!!!!!!!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

Γιωτα μου ολα καλα θα πανε...μην αγχωνεσαι..να εισαι χαρουμενη κ θετική οπως εισαι παντα....με το καπνισμα??????? φιλιά:blush:
ενα δυο κανω το πολυ!!!:blush::dry: αν ειναι καλα ολα τη παρασκευη μαχαιρι!!!!!!!!:P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλα καλησπέρα :)

Μπήκα να δώ τα νέα σου και απο οτι βλέπω είσαι σε καλό δρόμο ;)

Αντε κοριτσάκι μου λιιιιιιιιγο υπομονή και θα δείς οτι όλα βαίνουν καλώς :P

Το πιστέυω και το έυχομαι :)

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινουλα μου!!!!!!!!!!κοριτσακι μου γλυκο σε ευχαριστω πολυ κουκλα μου!!!!!!!μακαρι να πανε ολα καλα.....υπομονη εως την παρασκευη!!!!!!φιλια!!!!!!μου εχεις λειψει βρε χαζουλι....δεν μπαινεις καθολου στο τσατ;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτουλα μια χαρα ειναι η χοριακη σου...εμενα στον μικρο η πρωτη ηταν 33,7....αντε υπομονη εως την παρασκευη,,,,,χωρις αγχος....φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!!!!!!σε ευχαριστω αρετη μου.........θα προσπαθησω να ηρεμησω γιατι μονο κακο μου κανει αυτο.....πολλα φιλια και σε ευχαριστω και παλι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μην ανησυχείς καθόλου, πολύ καλή η χοριακή σου, εμένα η πρώτη ήταν 71, και ήμουν και λίγο περισσότερων ημερών έγκυος από σένα.Η χοριακή πρέπει να διπαλσιάζεται κάθε δεύτερη μέρα,για να αποδεικνύεται ότι όλα βαίνουν καλώς!δηλ. τη μεθεπόμενη μέρα από την προηγούμενη σου χοριακή, να είναι περίπου 120.Λίγο περισσότερο λίγο λιγότερο το ίδιο κάνει.Καλό είναι την χοριακή όταν την ξανακάνεις να γίνεται την ίδια περίπου ώρα και στο ίδιο κέντρο με την προηγούμενη σου.Ναι είναι όλα πολύ καλά!;) Μην ανησυχείς καθόλου, δεν έχεις κανέναν απολύτως λόγο!:cheer: Μπράβο κουκλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...